кафе

  • 8 508
  • 270
Мили мами пили ли сте кафе по време на бременност?Какво ще кажете за безкофеиновото мога ли да пия,или по добре да се въздържам.............. Rolling Eyes
Виж целия пост
# 1
Пили сме и кафе сме пили и бира и вино сме пили Mr. Green
Всичко в нормално количество не е вредно.
Аз съм само бременна ,не съм болна Stop
Виж целия пост
# 2
Пиех по 1 кафе на ден Peace
Честито и лека бременност.  bouquet
Виж целия пост
# 3
по едно кафе на ден, даже има дни в които не съм пила изобщо
Виж целия пост
# 4
 и с двете си бременности съм пила по едно кафе на ден(еспресо),също така и бира и червено вино по 1 чаша когато е имало повод,както е казала siska79 ние сме бременни не сме болни,важното е да ти понасят напитките и да са ти вкусни а и като са в умерено количество не е страшно.Успех и лека бременност  bouquet
Виж целия пост
# 5
Пиех по едно кафе сутрин, не мисля, че ще навреди.

Лека бременност!
Виж целия пост
# 6
Пиех по едно кафе сутрин и следобед, чаша вино или бира вечер и понякога кола.
Не вреди.
Виж целия пост
# 7
Защо да не пиеш? Аз принципно не пия кафе с кофеин, затова си пиех безкофеиново, докато бях бременна. Да не говорим и колко бира изпих и то по препоръка на лекарката ми  Wink Важното е да не прекаляваш, всичко в разумни граници е нормално!
Виж целия пост
# 8
Пиех безкофеиново кафе, сутрин и следобед Peace
Виж целия пост
# 9
Сутрин пиех кафе с мляко!
Виж целия пост
# 10
Мили мами пили ли сте кафе по време на бременност?Какво ще кажете за безкофеиновото мога ли да пия,или по добре да се въздържам.............. Rolling Eyes

Да пила съм, но по принцип аз винаги го пия с мляко или сметана.
Виж целия пост
# 11
Аз пиех кафе рядко, защото като спрях цигарите и кафето не ми вървеше.Но щом ти се пие, пий си по едно кафенце сутрин.
Виж целия пост
# 12
Пиех по едно еспресо сутрин, действаше ми супер тонизиращо. Както са писали мамите по-нагоре всяко нещо в умерени количества не е вредно, напротив Peace
Виж целия пост
# 13
По две на ден задължително.
Минах за един месец на безкофеин ама за мен е  Sick
Миналата бременност нито пих кафе, нито алкохол.
Ама сега не се издържа, първо не спя като хората заради детето, второ ми е толкова ниско кръвното, че нито айрянчета, нито шоколади помагат.
Едно кафенце сутрин и едно следобед, и това е.
алкохол засега една чаша вино и една биричка, ама просто не ми се пие.
Иначе газирано не пия, но не защото съм бременна, просто не обичам.
Виж целия пост
# 14
Пия всяка сутрин минимум по 2 кафета. През миналата бременност също пиех и не съм имала проблеми!  Peace
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия