за първият рожден ден

  • 2 768
  • 82
Здравейте мами! Другата седмица моето малко момиченце ще навърши една годинка.От няколко седмици се подготвям за празнуването на този така щастлив момент, но днес случайно разбрах ,че първият рожден ден не се празнувал.Вярно ли е това някой чувал ли е такава простотия?
Виж целия пост
# 1
Ние, а и всички които познаваме са го празнували! Това е хубав празник - защо да се изпуска? Не се притеснявай и се забавлявайте с бебо на рождения му ден - весело изкарване!
Виж целия пост
# 2
Не е вярно!
Празнувала съм го и на двете си деца,
както съм и била на стотици такива  Peace
Виж целия пост
# 3
Аз не съм чувала подобно нещо?! И какво е обяснението ако има такова твърдение? Това е толкова щастлив момент за родителите, така че аз не бих вярвала и бих празнувала Simple Smile
Виж целия пост
# 4
Ние сме го празнували Peace
Виж целия пост
# 5
Както сама казваш,това е простотия.Чувала сьм,но не вярвам на такива неща.
Празнувахме пьрвият рожден ден на синьт ни.И сме били на много други такива.
Весело изкарване на празника  bouquet
Виж целия пост
# 6
Празнувахме го. Даже някои комбинират кръщене и първи рожден ден
Виж целия пост
# 7
Празнувахме го. Даже някои комбинират кръщене и първи рожден ден
Даже и прощапулник  Whistling
Виж целия пост
# 8
но днес случайно разбрах ,че първият рожден ден не се празнувал.Вярно ли е това някой чувал ли е такава простотия?

Ъ?!!! 
 Joy Joy Joy
Сама разбираш, че е крайно смешно, за да е вярно ...  Hug

Весело изкарване на празника, и както сама казваш, не слушай подобни простотии ... Peace
Виж целия пост
# 9
Простотия е, естествено! Как няма да си празнуваш 1-вия рожден ден на детето???
Я се забавлявайте и си гледайте кефа!
Не се ловете на бабини-деветини!
Виж целия пост
# 10
Ти сама си отговаряш на въпроса дали е простотия  Grinning Не се връзвайте на такива глупости и си отпразнувайте рождения ден както сте го планирали Simple Smile
Виж целия пост
# 11

Ти май сама си си отговорила на въпроса  Mr. Green.
Весел празник.
Виж целия пост
# 12

ние го опразнувахме подобаващо и съвсем самостоятелно от други поводи Peace

иначе, чувала съм за подобно според мен суеверие, но не му отдавам никакво значение. хората които му вярват смесват рождения ден за 1 годинка с кръщене или с прощъпулник.
 Rolling Eyes
Виж целия пост
# 13
Как няма да го празнуваш...та,това е един толкова хубав празник,особено за майката!
Виж целия пост
# 14
Това пък за първи път го чувам че не се празнува  Thinking За мен пък точно първия ройден ден е най хубав .Ние го празнувахме през деня с деца и вечерта с роднини  Heart Eyes
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия