частна детска кухня:junior menu

  • 3 771
  • 10
Мили ми майки днес съм супер бясна заради кухнята на сина ми :JUNIOR MENU.Пиша я с главни букви за да може да ви се набие в главите без да искате.Когато се записахме септември 2008 беше супер яденето като ядене и всичко беше супер и така до преди един месец а може и да няма.Какво се случва:храната става пълна боза абсолютно редки нишестета трябва поне 2бисквитки да сложиш за да може горе долу да стане ок следобедната закуска да се чудиш в шише ли да го дадеш или с лъжичка.В храната му няма значение дали е супа или основно ястие нарязания лук е като за патетата и даже с обелките съм намирала.Моркова явно са решили че след като е сварен няма нужда и да се реже и така са го оставяли.Наистина кухнята не е от най-скъпите частни в София но все пак на ден ти излиза по 2,8лв. което никак не е малко.Не съм от майките,който си записват децата на частна кухня само и само да се фукат че са на такава но менюто(поне в началото беше страхотно)беше разнообразно и доста вкусно,а сега е пълна боза.Имат сайт и аз им писах за качеството на храната и те не благоволиха и да ми отговорят.Днес беше вече върха на айсберга когато чакам да дойде храната в "Дружба 1" и познайте какво се случва става 12:15 като те трябва да са там  в 11:45 и те ги няма до 13:00 все още ги нямаше.Аз и другите майки които чакаме сме лудо вбесени от тяхната не заинтересованост.Пиша ви за да знаете когато избирате кухня и да сте осведомени за наглостта на тази кухня,че днес оставиха сина ми без обяд!
Виж целия пост
# 1
пробва ли да се свържеш с тях?
Преди 1г. съм ги ползвала, много бях доволна и определено държаха на обратната връзка.
Виж целия пост
# 2
Добре де, ти се регистрира само за да оплюеш Джуниър меню ли?
Кажи сега кои са добрите, като гореспоменатите не стават...
Виж целия пост
# 3
Миналото лято, държавната кухня, от която взимах храна на малка, излезе във ваканция и се записах в Джуниър Меню за две седмици. Останах много разочарована, ако не прочетеш менюто преди това, незнаеш какво даваш на детето си да яде. Отказах се и не бих препоръчала тази кухня на никой.
Всяка мама сама решава, дали да готви на детето си или да му взима готова храна от кухня. Заяждането е безсмислено. Peace
Виж целия пост
# 4
Почти винаги в началото всичко е ОК, за да се зарибяв клиенти, но после развалят храната. Whistling
Виж целия пост
# 5
ми...то да се чудиш как изобщо си била доволна....
през някой друг месец се пуска такава тема тук, аз също съм взимала от тях, далеч са от хубаво изобщо.....
ако беше пуснала търсачка преди да се запишете, можеше да си спестиш разочарованието от тях Simple Smile
Виж целия пост
# 6
взимах от тази кухня само една седмица и се отказах
храната им не струва
Виж целия пост
# 7
Първо искам да се извиня че не съм писала след това,но не бях в София HugЗапочнах да ходя на друга кухня казва се При Мама Люси много съм доволна за сега.Но като цяло съм решила да се запиша на държавна кухня защото рано или късно ще ме разочароват пак.Иначе много ясно че им звънях и те абсолютно по никакъв начин  не се опитаха да ме задържат като клиент което за мен е доста странно.Явно или искат да премахнат този пункт или просто не свържат на клиентите и разчитат само и единствено на текучеството на хора все пак е добра цена за частна кухня Thinking
Виж целия пост
# 8
Здравейте, аз съм доволна от кухнята, а и цената и е добра според мен, има и др по-скъпи кухни, ако някой не е доволен от тази.
Виж целия пост
# 9
ние сме мнооооого доволни от кухня-ян бибиян-бебето харесва всичко,не я сменям поне за сега.
Виж целия пост
# 10
...Не съм от майките,който си записват децата на частна кухня само и само да се фукат че са на такава ...

 Че то това за хвалба ли е?! newsm78
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия