повишен TSH напълняване

  • 8 325
  • 5
Имам въпрос. След раждането (не по време на бременноста) напълнях доста - 25 килограма, успях да сваля половината от тях. 6 месеца след раждането нивата на TSH ми бяха гранични, година и половина след раждането доста завишени. Предписаха ми йод и ми казаха че по всяка вероятност ще отслабна. Има ли някой , който да е имал подобен проблем и да може да ми каже след какъв период от време би трябвало да започна да отслабвам?
Виж целия пост
# 1
И моето TSH е доста високо, само че аз не пия йод, а хормонални хапчета. Аз не бях напълняла драстично, а само подпухнала, защото задържах течности. След около месец от приемането на хапчета се норамализирах. Борбата с отслабването е много дълга и трудна, май с лечебно гладуване и спорт е най-добре.  HugУспех ти желая!  bouquet
Виж целия пост
# 2
Здравейте и от мен.След раздането и мойто ТСХ беше повишено,но аз пия хормонални хапчета.Откриха ми Базедова болест.Отслабнах бавно и с глад.
Виж целия пост
# 3
йод? кой го зиписа? ендокринолог ли???
високото ТСХ изисква преглед при ендокринолог, говори за хипофункция на жлезата.

Здравейте и от мен.След раздането и мойто ТСХ беше повишено,но аз пия хормонални хапчета.Откриха ми Базедова болест.Отслабнах бавно и с глад.
я разкажи повече? базедовата болест е с ниско или недоловимо ТСХ...
Виж целия пост
# 4
Ендокринолог го изписа, да първо ми даде направление за изследвания и после ми предписа Йод.
Виж целия пост
# 5
При мен ТСХ е висок - 7,267 , а ФТ4 е нисък - 10,41. 
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия