108 миндерчета на сянка, чаровните арабки са отново на седянка

  • 19 451
  • 290
# 270
Време е за много поздрави.. smile3508
Първо за Гали, честит религиозен брак!  bouquetДано сте много щастливи заедно! Praynig
Втората честитка е за Латеа, не съм се съмнявала, че ще вземе успешно изпита!Но тъй като явно е била сънена, не е чела, какво писах в сутрешния си пост... newsm78Исках почерпка, правопропорционална на получената оценка! Crossing ArmsИ тъй като не се съмнявам и в това, каква е въпросната бележка, считам почерпката й за много малка...Или пък може би, с оплетени в крачола два крака й е било трудно да стигне до кухнята и да докара останалата,по-съществена част от блюдата Mr. Green
Третата честитка е за мен и останалите работещи от темата,най-накрая дойде толкова желаният уикенд!  Grinning Няма да можем обаче да му се насладим максимално у дома, тъй като девойките са болни и за жалост излизане навън с тях няма.. Naughty SadСега от позицията на вече поуспокоена, ще ви разкажа какъв ужас изживях онази вечер.Каката подържаше в рамките на два-три дни непрекъснато висока температура, която слабо се въздействаше от разните му антипиретици..Но в сряда  термометърът вече показваше 39,9.....цялата гореше.Въпреки редуването през няколко часа на течен аналгин, Парацетамол ипр., последната не спадаше изобщо..Тогава реших да я заведа в банята и да я поохладя с вода, чиято температура е близка до телесната й..В никакъв случай не беше студена..Тя кротко се съгласи, тъй като беше като парцал... SadНо още едва ли не след първата минута поливане с душа, видях, че нещо не е наред.Пребеля цялата, включая и устните, получи нещо като гърч, след което колабира на пода на банята..Изгубих ума и дума, уплахата и писъците на малките, които станаха свидетели, майка ми..-всичко това утежни картинката.Добре че Бърза помощ дойде наистина бързо...Обясниха ми, че случилото се е в резултат на температурната разлика, както и Латеа по-късно ми каза  - естествена реакция на организма..Казвам ви всичко това, тъй като много от вас са с дечица, просто при подобни обстоятелства да не допускат моята грешка!В последствие ни изби скарлатината и сега се лекуваме с антибиотик...А от снощи има вече и чувство за хумор Mr. GreenТъй като приятелките й в класа са едни кльощави, тя явно се притеснява от шкембенцето си..Иначе не е пълна.Та ми каза, че от болестта й имало и цели два плюса.Единият се състоял в това, че в резултат на липсата на апетит заради болестта, ще заслабне чувствително.А втория - нямало  да ходи на даскало.. hahahaТа така покрай нас...А още по -смешният лаф касаеше мен..Казах й, че докато съм я свестявала в банята, едва съм я вдигнала на тоалетната чиния, т.е колко много тежи в отпуснат вид..А тя в отговор, стил заяждане ми каза да се моля да не припадам никога, че мен и кран не би бил в състояние да ме повдигне.. Mr. GreenЛошото е, че май е права. Peace
Сега тръгвам от офиса, че да не вземе да стане като предходния път..Улисана в четене и писане, да си удължа  неволно работния ден!Т.е да не се мина повторно, де.. WinkДо после! Heart Eyes Hug
Виж целия пост
# 271
Добро утро  newsm46

Първо по важност - Честито на Гали! bouquet Много щастие ви желая и всичко най-хубаво за напред!
Дуа, момичетата тук ми помогнаха с рецептата, дадоха полезни линкове.  Hug Нo ще се радвам, ако кажеш как в български домашни условия се докарват.  Crazy На мен изключително ми харесаха, ще се радвам, ако успея да ги приготвя.  Heart Eyes
Теди, прочетох аз, ама нямах сила да търся пищни софри. Пък и няма само с моето студентстване да ви занимавам.  Blush Виждам, че щерката се оправя, много се радвам  Hug А за настъпилия уикенд..  Party 2 дни лентяйстване предвиждам.
Утре мисля да ходя в НДК на "Произведено в България", искам да видя какво има. Там винаги продават захарни петлета. Аз много ги обичам, споделяла съм ви, а Близначкова дори ми беше пратила веднъж.  Heart Eyes
Да ви се похваля какво си купих днес след изпита.. имам нов розов екип за операции. Точно такъв исках.  Blush Само панталона ми е дълъг, ама който не е пораснал.  Embarassed От отдавна му се канех, та за това ви споделям, понеже ми беше тръпка.
Ягодке, браво за палачинките! Тренирай, трябва да смаеш твоя младеж, какви чевръсти булки, виреят тук по смутните Балкани. Wink С времето откривам, че всъщност много обичам да готвя. Дори като съм нервна много ме отпуска, не съм предполагала, че може да е толкова приятно.  Flutter
Отивам да вечерям, хайде захващайте се да пишете, за да пуснем новата тема днес.  Mr. Green


Виж целия пост
# 272
леле..какво мъл4ание!!!!!! Thinking.то вярно 4е петък ве4ер,ама.... smile3506.
ми да по4вам аз тогава да пиша 4е да може Golden Apple`,да пусне новата теми4ка Hug.
Първо на нея самата 4естито за изпита  bouquet.

not stubborn enough, newsm47,тя дъщери4ката ти като мене.Аз като тиинейджър,ве4но бях в опозиция на мама и все ако мога така да и отговоря.ама колко бой съм изяла!!! newsm62 .ама сега да видиш...сестра ми е така и аз много се карам с нея за това,ама...сега.А като ме блъскаше в хормона в пубертета и отговарях си мислех 4е съм много оригинална newsm78.е,по някога на мъжа ми така му отговарям и той все ми вика 4е много ме оби4а ама ако можело да ми е по къс езика,цена нямало да имам newsm47.То отвътре ми идва newsm48.

Ягодке,аз много оби4ам да правя пала4инки..а пък да ям.................................



bz,аз ли4но не съм се засегнала от това което ти си написала.Всеки е с право да се изкаже,а когато и не се заяжда май няма смисъл да се сърдим Peace Peace Peace Peace

DUA.шапка ти свалям как ги слагаш на мястото им такива тикви и тиквеници.Аз както знаете не съм мюсюлманка,но открито подкрепям избора на жените решили да сложат хиджаб.Всеки има право да се обли4а както иска и както му е удобно,и се 4увства на място.А когато нещо е свързано с вярата на този 4овек е редно хората да са много по толерантни или поне да запазят мъл4ание.Кой крив,кой прав не им е работа да съдят.има си време за това и то е казано :peace

еееее...ама хайде де... newsm20..вклю4ете се

Виж целия пост
# 273
Виж целия пост
# 274
алаа,може снимката да е голяма и за това да не я показва
Виж целия пост
# 275
момичетаааааааа незнам как да вмакна изображение обеснете моля искам да почерпя но как става не ми се получаваа за това даа той ми обесни че е вид брак че  така няма гряхабе всичко си ми обесни но незнаех че е толкова сериозно всички негови познати казват честито сега и вие значи така а аз вече женена  bigdance2и  понеже незнам как да вмакна картинки ето ви една скромна почерпка а като ме научите ще има 3 дни яли и пили  party023 cook cheers  cook Tada
Виж целия пост
# 276
така и така сме двете,хайде да се по4ерпим



пък другите.... smile3502...нека спят smile3534


малеее....какъв шрифт обади...някъде по напред в тази тема от преди няколко дни Ябълка беше обяснила как се лсагат изображения
Виж целия пост
# 277
 Hug Hug Hugми да да ни е сладко ма как ги сложи тия тортички аз защо не мога newsm45
Виж целия пост
# 278
Анди и всички, които не могат да пускат картинки:
- Избирате картинка в Гугъл, Яху и т.н., отваряте я в реален размер (не от страничката, където са излезнали резултати от търсенето, а цъквате още един път да стане по-голяма);
- После натискате десен бутон на мишката и избирате опция "Отваряне на изображението в нов раздел" (или нещо подобно, зависи от браузъра ви);
- Така картинката се отваря самичка в страничка - ето така;
- Сега маркирате линка на картинката горе от полето, давате му "копи" и после "пейст" в прозореца за писане тук;
- Пейстнатият тук линк, отново маркирате целия
- Така маркиран, натискате от горните сиви бутончета, над полето за писане, бутончето с тази картинка  (втори ред, първо бутонче)
- Линкът се обгражда с обозначение [img ]http://... вашият линк...[ /img] (без спейсовете в скобите), така когато публикувате, картинката ви се появява с в отговора ви.

Виж целия пост
# 279
Алаа,Честито и от мен Simple Smile Инша'Алла да сте още по- щастливи за напред! Мабруууууууууууууууук...... Hug
 Heart Eyes
Виж целия пост
# 280
Цитат
- Избирате картинка в Гугъл, Яху и т.н., отваряте я в реален размер (не от страничката, където са излезнали резултати от търсенето, а цъквате още един път да стане по-голяма);
- После натискате десен бутон на мишката и избирате опция "Отваряне на изображението в нов раздел" (или нещо подобно, зависи от браузъра ви);
- Така картинката се отваря самичка в страничка - ето така;
- Сега маркирате линка на картинката горе от полето, давате му "копи" и после "пейст" в прозореца за писане тук;
- Пейстнатият тук линк, отново маркирате целия
- Така маркиран, натискате от горните сиви бутончета, над полето за писане, бутончето с тази картинка  (втори ред, първо бутонче)
- Линкът се обгражда с обозначение [img ]http://... вашият линк...[ /img] (без спейсовете в скобите), така когато публикувате, картинката ви се появява с в отговора ви.

Ето това го писах преди няколко дни.

Хайде, чакаме почерпка сега   bouquet

Опс, Анди е пуснала същото докато пиша Peace
Виж целия пост
# 281
Виж целия пост
# 282
Виж целия пост
# 283
Виж целия пост
# 284
е немогаааааааааааааааа newsm45
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия