"БОЛЕЗНЕН" ВЪПРОС ???

  • 1 040
  • 5
Здравейте. Въпросът ми е - има ли някой тук, който може да ми каже ефикасен метод, с който окончателно да се излекува "Херпес зостер" или пък адрес на специалист в Пловдив, който да може да окаже помощ? Дядо ми вече около 2 месеца се мъчи с тази болест. Привидно му е минало (имам предвид мехурите,коричките после и т.н.), но казва, че болката си я има. Ходи на лекар, после на дерматолог, но никой за сега не успя да му помогне. Моля ви, ако някой може да ми помогне, да ми пише веднага, защото наистина е важно.
Ще очаквам отговорите ви.  Embarassed  Embarassed  Embarassed
Виж целия пост
# 1
доц янева -дерматолог във вми.
успех!
Виж целия пост
# 2
Къде се е лекувал ?Би трябвало да е бил хоспитализиран ............но и аз подкрепям за д-р Янева .
Виж целия пост
# 3
А дали може да ми дадете някакви координати като телефон например? Или да проверим на място? Благодаря предварително.  smile3525
Виж целия пост
# 4
 Болката може да продължи казват 2 ,3 месеца. Предписват болкоуспокояващи ,витамини от групата В , и др. лекарства за ставни болки.Кожните проблеми по-лесно се решават. Трябва  да се засили имунитета.Като се вземат мерки навреме нещата се оправят по-лесно.
Виж целия пост
# 5
Прекарала съм го и зная каква болка е, на мен ми предписаха имуностимулатор и сякаш имаше нещо за мазане, това беше преди 8г. Зная че е в резултата на прекарана шарка, но не ми се е изчистил организма както трябва. Да чукна на дърво от тогава не ми сее случвало но боли адски.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия