София-ж.к Бъкстон,Борово,Красно село,Павлово

  • 140 224
  • 772
Момичета,отварям нова тема,че старата вече ще я заключат.То не че някой пише в нея,ама....все пак JoyВремето вече се стопли,давайте да се видим.Някой се познаваме,с другите ще се запознаем Wink
Вие сте на ход Peace
Виж целия пост
# 1
Малеее,ма верно никой не пише Joy
Виж целия пост
# 2
Хайде да не си сама  Joy
Виж целия пост
# 3
Аз съм от Борово-Красно село, там някъде на границата JoyНямам деца все още, но пак бих дошла да се запознаем, ако може Embarassed
Виж целия пост
# 4
Оооо,сватя HugМерси за компанията Joy
diana78,разбира се,че може Hug
Виж целия пост
# 5
пу за мен,   аз не само че сама си пиша, и по среши си ходя сама хиххииик!
От Белите брези всеки ден до Красно село а и до Борово понякога, и към Бъкстон се разхождаме! Търсим си компания!
Виж целия пост
# 6
пу за мен,   аз не само че сама си пиша, и по среши си ходя сама хиххииик!
От Белите брези всеки ден до Красно село а и до Борово понякога, и към Бъкстон се разхождаме! Търсим си компания!
Драго ми е да видя още някой HugЧела съм историята ти и много се радвам на твоята малка кукла,да ти е жива и здрава Heart EyesКогато ти се идва към Бъкстон,свирни Whistlingили ако си открила готина площадка някъде,аз обичам да се разхождам Peace
Момичета,хайде включвайте се бре JoyНе хапем Joy
Виж целия пост
# 7
Здравейте, ние сме от Белите брези ама не съм много на ясно с градинките в околността.  Embarassed
Иначе ще се радваме на компания и на нови запознанства!  Grinning Само кажете кога и къде!!!!!!!!!
Виж целия пост
# 8
Момичета, днес ми беше едно такова за разходки... ама като излязох да взема едни неща на балкона... и ми измръзна шушата. Не знам как ще е за разходки към обяд, аз днес за пръв път ще дам да яде моята малка беба детска кухня и ... каквото сабя покаже.
Хайде ако искате таз седмица ако не вали да се видим някъде на по кафе? Пред 36то училище има една градинка на спирката на тролеите и рейса. Ако утре или в сряда не вали???
 По това ше ни познаете   
Виж целия пост
# 9
пишете и мен за среща,още повече щом е на нашата улица:)))
Виж целия пост
# 10
Там съм,само да не вали PeaceДа видим утре какво е времето и ще се разберем нещо Laughing
Виж целия пост
# 11
Кога е срещата, че аз съм 20 дни пред термин и покрай приготовленията всичко трябва да съм планувала, а съм голяма ентусиастка  Hug
Виж целия пост
# 12
Arksi , я ти си стой в къщи и се наспивай,че послееее,  Simple Smile  newsm32 1crib newsm30
Майтапя се, Simple Smile
Но ще стискаме палци всичко да е ОК
а за среша  май след празниците ще е!
Виж целия пост
# 13
meyz ше дойда аз да ви проверя кой е със стиснати палци  preggo
Виж целия пост
# 14
Христос возскресе! Щастие и благоденствие за всички!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия