За номера на обувките след раждането...

  • 7 889
  • 110
Момичета, когато бях бременна обувките ми не ми ставаха, защото бях подута като балон. CrazyНадявах се след като родя, че всичко ще се оправи, НО шест месеца след като родих старите ми обувки не само, че не ми стават, ами са ми и малки Crazy За сведение, носех 36-37 номер. Повечето от обувките ми са 37, е не ми стават и ми стискат ужасно, абе просто са ми малки Shocked Дали е възможно да ми е "пораснал" някакси кракът през бременноста?  Rolling Eyes Ще ви бъда благодарна, ако споделите дали сте имали подобни прооблеми Rolling Eyes Peace
Виж целия пост
# 1
С 1вата бременност минах от 35,5 на 37ми номер. Така си и остана.
Не зная дали ходилото нараства по дължина по време на бременност. Може би се разширява.
След 2рата бременност не съм имала промяна в номера на обувките.

И при двете бременности бях с много подути крака. 1вата ми бременност беше зимна. Едвам успявах да нося едни зимни обувки, незакопчани. 2рата (вече към края) изкарах по джапанки.

Отдавна изхвърлих обувките си от преди 1вото забременяване.
Виж целия пост
# 2
Преди първата бременност носех 38 номер, след втората вече съм на N 40. Някак незабелязано кракът ми се разшири. newsm78
Виж целия пост
# 3
Същия номер си нося. През бременността ми бяха доста отекли (и понапълнели) краката, но като родих се върнаха към предишния си вид.
Виж целия пост
# 4
Аз не съм имала подобни проблеми.
Но защо ли се получава така?  newsm78
Да не сте напълнели драстично и от там стъпалата да са се поразширили? newsm78
Виж целия пост
# 5
моят си остана тесен, но си порасна на дължина с номер и  половина.
Виж целия пост
# 6
При мен се подуха, но след раждането си ми ставаха обувките, е с ботушките се простих, че доста напълнях Mr. Green  Но не ми е пораснал крака Laughing
Виж целия пост
# 7
И аз през бременността качих номера на обувките. После си го "възвърнах", но не веднага. И аз очаквах, че като родя и ще нося предишния номер, но не стана така, поне не веднага. Но не помня колко време отне.
Виж целия пост
# 8
При мен се подуха, но след раждането си ми ставаха обувките, е с ботушките се простих, че доста напълнях Mr. Green  Но не ми е пораснал крака Laughing


при мен  е същото  Mr. Green
Виж целия пост
# 9
Първият път номерът на патъка си се запази. Сега няма за кога вече да ми расте крака. Влизам си в старите обувки. Няма промяна. Единствено сега забелязвам, че май съм заякнала на прасци. Имах нужда. 
Виж целия пост
# 10
С първата си бременност от 38 минах на 39ти номер...надявам се сега да не трябва да купувам 40...
Виж целия пост
# 11
Макар че много напълнях, номерът на обувките ми не се е променял.
Виж целия пост
# 12
С първата бременност при мен също се промени номерът от 37-8 на 39, след около 2 г. можех пак да влезна в 38. Надявам се с тази да се огранича отново до 39. При мен има повечко килограми.
Виж целия пост
# 13
Когато бях бременна от 39-40 минах на 41 номер, сега пак съм в 39-40-41 според модела
Виж целия пост
# 14
След първата бременност минах от 39 на 40. След втората от 40 на 41. След третата няма промяна, слава Богу. С тъга се разделих с любимите ми обувки от преди бременностите.
Питала съм ортопед за причините за това - хормоните при бременността разхлабвали връзките между костиците на стъпалото и това е причината на качването на номера. Необратимо е, за съжаление. И сравнително рядко срещано. Това според ортопеда.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия