Търся добър специалист УНГ в Пловдив

  • 6 519
  • 6
Здравейте!
Дайте препоръка за някой изпитан УНГ специалист в Пловдив. От няколко години със сина ми, който сега е на 5 г, ходим по мъките - той има алергии (към домашния прах и влагата) и много често боледува - кашлица и сополи. Тази зима е ужас, почти не успявам да го излекувам и само се натрупва. Сега от 2 седмици лекуваме една кашлица, която накрая изби във възпаление на ушите. По принцип ходим при доц. Вичева (но чувам противоречиви отзиви) и д-р (хомеопат) Юрукова. От вчера сме при д-р Петров. Отделно аз имам проблеми със синусите, сега пак са възпалени и мен ме удари в ушите. Имаме и бебе на 7 м и тя също се разболя. От 2 седмици лекуваме кашлица, пи една камара сиропи и от 3 дни е на антибиотик. Продължава да кашля. Отчаяна съм... И таткото ни също е проблемен, той без малко да направи бронхит. В момента и четиримата пием антибиотик и вече се въртим в омагьосан кръг. Казаха, че ако до 2-3 дни не отшуми болката в ушите, може да се наложи да ни дупчат тъпанчетата, за да изтече събралия се секрет... Какво е това, някой има ли опит?
Виж целия пост
# 1
Мила, цяла България ходи при доц. Карен Джамбазов в Пловдив. Ako не си, пробвай при него, има страхотен подход към децата. Пусни търсачка, ще намериш координати. Много е зает, но работи безотказно. Всеки ден оперира, но приема и в кабинет. Доколкото знам има само частен прием, не работи със ЗК. Ако решиш да пробвате при него и не намериш координати, пиши ми на лични, ще ти ги пратя. Записваш се по телефона, часове трудно се намират, но за спешни случаи.... знам ли..., мога да ти дам GSM.
Виж целия пост
# 2
Много ти благодаря, ще го потърся Simple Smile
Виж целия пост
# 3
Едва ли цяла България ходи при него, но има добри отзиви за лекаря.
Ето координати:

Доц. Д-р Карен Джамбазов
Медицински център "СинуМед"
гр. Пловдив (4000), ул. "Любен Каравелов" 9-Б, ет.3
Тел.: 032/642223 (от 16:30 до 18:30 часа)


Виж целия пост
# 4
Много сте мили и двете Simple Smile Благодаря за координатите. Аз все пак потърсих в нета и намерих сайт на медицинския център, в който работи.
Виж целия пост
# 5
Хей, милички Hug По- точно би било изказването ми, ако бях казала, че не цяла България, а ОТ цяла България ходят при него.  Peace
Самата аз, при все, че съм от Варна и тук имаме достатъчно светила, водих дъщеря си при него. И не съжелявам. Пътували сме и с влакове, и с колата... нееднократно, но си струваше. Дано да ви помогне!
Виж целия пост
# 6
Значи тоя доктор е голяма работа... Ами засега уж се оправяме, и понеже ще заминаваме за 3 седмици, като се върнем, тогава може би ще се свържа с него, то дано не се налага често...
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия