Дързост и красота - 25 ...."Ако посееш ветрове ще пожънеш бури!"...

  • 15 280
  • 440
                                                               


                 

                                                                   

                                                                                                 


                                                                                                   

                                      






           

                                                                                                 


Да погледнем от смешната страна Joy
ИСТОРИЯТА НА ТЕЙЛЪР

ИСТОРИЯТА НА РИЧ 1-ва част

ИСТОРИЯТА НА РИЧ - 2-ра част

ИСТОРИЯТА НА РИЧ- 3-та част




Дързост и красота-1

Дързост и красота-2

Дързост и красота-3

Дързост и красота - 4

Тема 5 - ТЕЙЛЪР Е ЖИВА!

Тема 6 - Oooops! I did it again! Или ху из дъ фадър дис тайм?

Тема 7- Тейлинатор: I`ll be back!...

Тема 8- Многострадалната Брукасита или Ooo,Champs Elysees!....

Тема 9- Дъ бест ъф ДиК тру Джинджари айс!

Тема 10- Брукаситини вълнения

Тема 11- Онче, бонче, Ничо, Бричо...

Тема 12...или "Нов младоженец- нов късмет!"

Тема 13

Тема 14

Тема 15 "Война и мир"

Тема 16 "Гордост и предразсъдъци"

Тема 17 "Шепот от отвъдното"

Тема 18 "Каквото си направиш сам..."

Тема 19 "Някой се мае и чуди с коя да е от двете съпруги"

Тема 20 "Ето ти куклите, дай си ми парцалките"

Тема 21 "От трън, та на глог..."

Тема 22 "Ези или тура? Опа, маман!"

Тема 23  "Ябълката на раздора"

Тема 24 "Сгрешил, но не решил"




http://amourgloirebeaute.free.fr/
http://www.soap-passion.com/amour_gloire_et_beaute/
FACEBOOK
Официална страница на CBS за сериала
Официална страница на сериала
Спойлъри за епизодите в САЩ от страницата The World of The Bold and The Beautiful

От същия източник:
Подробен архив на епизодите от 2000 година до днес
Архив на по-стари епизоди
Родословно дърво
http://www.soapreichundschoen.de/index_episoden.html
Виж целия пост
# 1
Крайно недостатъчно е само да кажеш, че съжаляваш. Трябва и да промениш нещо в поведението си. Голото извинение и "съжалявам, че сбърках" не лекува раните, които нанасяш.

Така е, недостатъчно е...но когато дори и не съжаляваш за действията, които нараняват хората около теб - тогава вече случаят е безнадежден!

мис арк, чудесно както винаги!  bouquet
Виж целия пост
# 2
И така ли мислиш наистина...че мъжете са само виновни,ако тръгнат да изневеряват...    newsm78  

Не, виновна е и съпругата на мъжа..Това са двамата виновни, за да се стигне до положение мъжа или жената да погледнат извън семейното ложе  Peace Любовницата или любовника са само следствие и нямат вина за проблемите довели до тяхното появяване (на любовниците)..
Това е..колкото и да ви се иска любовниците да главните виновници, не са  Peace

На мен също не ми е чудно, че Брук не се притеснява да бъде в стая с мъже, с които е спала или е имала брак. Разделила се е с всички цивилизовано, не е имало грозни сцени. Поддържат някакви приятелски отношения, що да я е срам  newsm78
Виж целия пост
# 3
Резултатите от анкетата:

      Вярвате ли в Голямата любов, "родени един за друг" и т.н.

Да    - 38 (43.2%)
Не    - 11 (12.5%)
Не знам    - 8 (9.1%)
Всяка любов е голяма сама за себе си    - 31 (35.2%)
   
Общ брой гласове: 77
Виж целия пост
# 4
Че любовниците не са виновни за всичко, е така Peace.....обаче ако на мъжа ти и синовете ти и още една камара мъже все с проблеми любовницата е все една и съща ......това определено не говори много положително за любовницата.....според мен. ThinkingЧестно казано ако аз бях на мястото на Стефани определено щях да направя къде,къде по страшни неща за да втежня живота и да я унищожа един парцал....... Crossing Arms
Виж целия пост
# 5

Така е, недостатъчно е...но когато дори и не съжаляваш за действията, които нараняват хората около теб - тогава вече случаят е безнадежден!

Аз не одобрявам постъпките на Стефани. Тя си е много, много виновна, но Брук в този епизод за пореден път изобщо не помисли какво причинява на дъщеря си. Пак ли ще се извинява, че е сбъркала? За кой пореден път? И това ще помогне ли на Бриджит? Даже Джаки е по-последователна и загрижена за сина си. Тя поне никога не е одобрявала този брак и сигурно си мисли, че помага на Ник.
И Стефани и Джаки го правят за да "вразумят" на синовете си, а Брук както винаги мисли първо за себе си.
Виж целия пост
# 6
А сега сериозно. Аз искам снаха като Брук - умна, красива, мила, добра, състрадателна, с бизнес нюх, професионалист в областта си и явно носеща щастие и оставяща незабравими спомени там от където мине.

Умна - много силно казано, ако беше умна, щеше да направи разлика между това да спиш с Рич и това да спиш с татю му  Whistling,
състрадателна ,това пък къде го видяхме  newsm78 ... може би когато се натресе като шефка на Ерик, или шефка на Сали ...когИ е бил състрадателен боклука? А това подчертаното у червено - е излишно да се коментира  Joy Joy Joy

Всички се вайкате каква снаха е Брук, но забравяте нещо - Стефания я направи такава.

Няма как някой да те накара да бъдеш олекотена ... освен ако не ти е заложено природно Mr. Green

И не,не е задължително да се пропиеш,но за да страдаш,е нужно да обичаш,което за Брук е мноооого далечно.На нея бързо й "минава болката от любов" и вече се оглежда за следващата си жертва...

Тя лекува болките си ... я при Ник, я при Ерик, при Торн ...На това му се вика силна жена ... ако някой не знае  Crazy
Виж целия пост
# 7

Умна - много силно казано, ако беше умна, щеше да направи разлика между това да спиш с Рич и това да спиш с татю му  Whistling,


Джинджи ,Софито М. може да се почувства лично засегната ако те чете Mr. Green
Виж целия пост
# 8

Така е, недостатъчно е...но когато дори и не съжаляваш за действията, които нараняват хората около теб - тогава вече случаят е безнадежден!

Аз не одобрявам постъпките на Стефани. Тя си е много, много виновна, но Брук в този епизод за пореден път изобщо не помисли какво причинява на дъщеря си. Пак ли ще се извинява, че е сбъркала? За кой пореден път? И това ще помогне ли на Бриджит? Даже Джаки е по-последователна и загрижена за сина си. Тя поне никога не е одобрявала този брак и сигурно си мисли, че помага на Ник.
И Стефани и Джаки го правят за да "вразумят" на синовете си, а Брук както винаги мисли първо за себе си.

За какво говориш? Какво направи в този епизод Брук, за да огорчи дъщеря си?

Тя лекува болките си ... я при Ник, я при Ерик, при Торн ...На това му се вика силна жена ... ако някой не знае  Crazy

Това го цитирам, за да го намеря по-лесно някой ден!
Виж целия пост
# 9
Selita , Бриджит сама си причинява много неща..Кой каза днес, "не искам да кажа клетвите, докато не разбера какво става"..Бриджит беше тази, която настоя да се изяснят нещата преди да се омъжи..от какъв зор? След толкова перипети и желание от нейна страна да се омъжи за Ник, след като познава Стеф..за да оцелееш, понякога трябва да бъдеш егоист Peace

Че любовниците не са виновни за всичко, е така Peace.....обаче ако на мъжа ти и синовете ти и още една камара мъже все с проблеми любовницата е все една и съща ......това определено не говори много положително за любовницата

Любовницата остави на страна..ако и мъжа ми и сина ми си обменят една и съща жена, точно този жена ще ми бъде най-малкия проблем..Проблем, ще ми бъдат разрушените отношения с мъжа ми, загубената връзка с детето ми, провала ми като родител..като жена и съпруга..това ще са ми големите проблеми..Защото ако не е точно тази любовница, ще е друга и нещата се завъртат и пак се връщат там, от където са започнали проблемите..в семейството.. Peace
Виж целия пост
# 10
За какво говориш? Какво направи в този епизод Брук, за да огорчи дъщеря си?

С това, че е решила да излезе истината точно на Бриджиткината сватба и така и е попречила да се ожени  Crazy
Все едно само днес е денят и ако точно днес не се ожени - край!
Виж целия пост
# 11
За какво говориш? Какво направи в този епизод Брук, за да огорчи дъщеря си?

С това, че е решила да излезе истината точно на Бриджиткината сватба и така и е попречила да се ожени  Crazy
Все едно само днес е денят и ако точно днес не се ожени - край!

И аз така си помислих, но ми се вижда странно и това да е едно от нещата, за които да разпънем Брук. Все си мислех, че има по-смислена причина... #Crazy
Да вземем и Тейлър да обвиним, че провали първата сватба, а? Аааа, тя не е майка на Бриджит, и може - все пак трябваше да види семейството си, няли е мъченица, жертва, бягала, бягала...но Брук и Джаки нямат право да разобличат една лъжкиня и измамница. Мислиш ли, че Стефани би се поколебала, да направи нещо на Брук на чиято и да е сватба, стига да е гадно?
Освен това, Стефани беше тази, която каза, че ще си признае и спря сватбата...
Виж целия пост
# 12
Еееее! И за какво беше цялото бързане да си признае докторчето, че и се обажда на Джаклин има ли резултати. Нея това я интересуваше, а не че дъщеря й се жени. Тя и почти не я погледна. Вълнуваше я само да изобличи Стефка. Ако беше истинска майка щеше да потрае за отмъщението си. Провали й сватбата-и това ако не е огорчение!
Виж целия пост
# 13
Ако Брук беше оставена на мира да си живее с Рич надали щеше да стане олекотена. И какъв сватбен ден щеше да бъде без майките на младоженците newsm78

Брук искаше да открие истината за края на брака си с Рич. Има право да се вълвува и да търси обяснение за случилото се.
Виж целия пост
# 14
Дума да няма, колкото и да е гадина Стефка, Брук е най-лошата Crazy

Забелязвам как никой не обсъжда безличната Тейлър..направо можехме да минем и без нея в серияла  Mr. Green
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия