А вие дали се омъжихте, защото забременяхте, или..?

  • 11 950
  • 167
Аз да.
И още не мога да си определя точното отнощение към този въпрос. Преди ми се струваше ужасно - един вид, хората ако се обичат - трябва да се оженят преди да направят бебе, а когато бременността е вече факт, то свадбата изглежда малко изнасилена, ако мога така да се изразя.
Е, да, ама когато аз самата съм в тази ситуация - и не ми се вижда вече толкова зле...
Виж целия пост
# 1
аз не ,но няма нищо лошо ,че твойто бебче е вашия повод.желая ти много щастие Grinning
Виж целия пост
# 2
Живеехме заедно повече от 5 години и решихме да си направим бебче. Не мислехме, че ще стане от първия път. Не бяхме говорили за брак до една сутрин в края на май 2004 г., когато докато пиехме кафе казах: "Трябва да се оженим в края на юни или началото на септември". Мъжът ми каза: "Добре". И сме семейство от 03.07.2004 г.  
Виж целия пост
# 3
Абе тая тема май е за клюкарника  Laughing. Иначе за протокола, аз забременях 2 години след като се омъжих.
Виж целия пост
# 4
Ами ние не смятахме да се бракуваме, нямахме нужда от формалности. Забременях, но радостта ми трая кратко, после чакахме няколко месеца до следващо бебеправене и в тоя момент решихме, че няма да е лошо да се впишем в регистъра. уЖ зимата, пролетта, прииждаше лятото и аз реших, че бременна няма да се омъжвам. Подозирах, че ще надебелея съвсем ужасно и ще съм най-отвратителната младоженка, па макар и беременна. Поставих въпроса ребром, кумът, когото избрахме обаче тръгваше на корабоплаване, та всичко се реши в рамките на месец. На следващия или по-следващия месяц бях успешно заплодена. Laughing
Виж целия пост
# 5
да бременна
аз съм за този вариант, защото после да няма проблеми с зачевания работи..плодовитости и тн.
а пък и  за мен бракът се осмисля от децата
Виж целия пост
# 6
Не, винаги съм била против брака, когато жената е бременна. Ние живеехме заедно 4 години, оженихме се и след 2 години решихме да имаме дете Wink
Виж целия пост
# 7
аз съм за този вариант, защото после да няма проблеми с зачевания работи..плодовитости и тн.
Мислех, че хората се събират защото се обичат  Rolling Eyes

Аз пък забременях месец и половина след сватбата. Преди това пробвахме безуспешно близо 7 месеца. Явно се е искало от нас да станем законно семейство и тогава  Grinning
Иначе съм либерално настроена и не гледам с лошо око на бременни булки. Важното е  да има любов и желание от двете страни, а не да го правят заради роднини и хорски приказки.
Виж целия пост
# 8
2 години след сватбата, съвсем планирано, но нищо лошо не виждам и аз в бременните булки , преди всичко когато това е повода, а не причината за сватба Laughing
Виж целия пост
# 9
 Laughing Sunglasses Ей здрасти на нощните януарки!
 А аз да си кажа - бебето си стана мома, а ние още се чудим дали да се бракуваме newsm78
Виж целия пост
# 10
При нас сватба така или иначе щеше да има, просто я ускорихме, за да си спестим излишни бюрократични ядове.
Виж целия пост
# 11
2 години след сватбата, съвсем планирано, но нищо лошо не виждам и аз в бременните булки , преди всичко когато това е повода, а не причината за сватба Laughing

И аз така. Апропо, сестра ми се омъжи след като забременя /след 6-годишна връзка/ и всичко е ОК Simple Smile
Виж целия пост
# 12
Не. Забременях 1 година след сватбата!!!
Виж целия пост
# 13
Ами ние още не сме женени Wink, но се чувстваме като прекрасно семейство-особено откак си имаме бебка Heart Eyes
Виж целия пост
# 14
Планирана бременност.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия