Гонят ме от къщи , заради името на свекървата

  • 7 945
  • 44
Имам син на 7 г. ,  бременна съм в 8-ия месец и ме гонят от къщи. Причината е , че казах че детето когат се роди няма да носи името на свекърва ми . Но ще започна моята истрия от преди девет години. Бяхме толкова щастливи, всички ни завиждаха. Тогава се появи ревността при свекърва ми , с която живеем. Тя е инвалид и се движи малко по - трудно. Благодарение на това върти съпруга ми на малкия си пръст : Трябва да спи при нея, защто не можела да става/ а когато го няма става без проблем/, Трябва да вечеряме в нейната стая, защото в кухнята не и е удобн / а през деня се храни там!/ . По цял ден ме тормози с каквото и да било - няма да яде едно ядене втори път, друго ядене съм и го сложила развалено , на детето не дава да гледа телевизия при нея , после казва на съпруга ми че аз не му разрешавам. ................И съпругът ми винаги я защитава нея. Вижда че ние не се разбираме и въпреки всичко настоява бъдещото ни дете/ което той не искаше/ да носи нейното име. Аз казах че това никога няма да стане и сега си търся квартира. Работя на частно и не изкарвам кой знае кави пари . Не знам как мога да се оправя сама с две деца?В момента живея във Варна , а родителите ми са на 500 км. от тук и не мога да разчитам на тях. Ако някой е изпадал в мойто полжение нека ми даде съвет какво да правя сама с две деца. Ако някой от Варна може да ми помогне да си намеря по- евтина квартира , ще съм му много благодарна.
Виж целия пост
# 1
Здравей,
Мога само ти дам кураж и да ти кажа, че когато човек вземе трудно  и изстрадано решение, господ му помага...и нещата все някак се нареждат. Въпреки, че родителите ти са далече, добре е поне да поговориш с тях, за да знаеш можеш ли изобщо на нещо да разчиташ от тяхна страна. Във форума има майки от Варна, но най-добре се регистрирай, може някой да иска да ти пише на бележка. За жалост явно прекалено дълго си търпяла....
Виж целия пост
# 2
Боже, щом за такова нещо изхвърлят на улицата бременна жена, значи си пропиляла последните 9г. от живота си с тези хора! Не мога да те посъветвам да изгладите отношенията, мога искрено да ти пожелая да си щастлива в новия ти живот с 2 здрави слънчица! Потърси помощ от близките си! Кураж, мила!
Виж целия пост
# 3
Боже, на къде върви тоя свят ... а аз си мисля, че имам проблеми  Embarassed
Дано всичко мине по-възможно най-добрия начин за теб и децата  Praynig
Виж целия пост
# 4
А заЩо не се вьрнеш при родителите  ти?Там най-малкото ,Ще си сигурна ,4е има кьде да живееш и никой няма да трьгне да те гони.Успех,дано се оправиш СКОРО.
Виж целия пост
# 5
Тук, във Варна за последните 4 години успях да постигна нещо в професията си, имам собствена фирма. Не е много, но като знам колко ми беше трудно не искам пак да почвам отначало. Родителите ми живеят в по-малък град и възможността  за работа там не е много голяма. А и освен това така ми върви в живота, че майка ми винаги е мислила и мисли само за брат ми, мен ме е пренебрегвала, а сега тази функция изпълнява съпругът ми. Дори да се върна при родителите си , майка ми няма да спре да ми натяква и да ме тормози.
Виж целия пост
# 6
Тук, във Варна за последните 4 години успях да постигна нещо в професията си, имам собствена фирма. Не е много, но като знам колко ми беше трудно не искам пак да почвам отначало. Родителите ми живеят в по-малък град и възможността  за работа там не е много голяма. А и освен това така ми върви в живота, че майка ми винаги е мислила и мисли само за брат ми, мен ме е пренебрегвала, а сега тази функция изпълнява съпругът ми. Дори да се върна при родителите си , майка ми няма да спре да ми натяква и да ме тормози.

ujanso e,sajaliavam ,che si v takava situatzia.no,kak e vazmojno da te izhvarli bremenna????????ne,che te pitam de,ama ne doumiavam Sad

vse pak ti e maika,kakvoto i da ste si kazali predi.ne viarvam tochno tia da ne te podkrepi.zashto tia ne doide pri teb v badeshtata ti kvartira?Shte ti pomaga v nachaloto dokato si stapish na krakata....

svetat se pobarka,horata totalno se ozveriha, makata na miakite e vse poveche.mnogo mi e kofti.
stiskam paltzi milo momiche Praynig
Виж целия пост
# 7
Незнам какво да ти кажа миличка,тия мъже нещо са полудели-защо все повече зачестяват случаите на мъже,избрали мамите си пред жената и децата?Защо ние можем да правим компромиси за всичко,а те не?Какво става?
Желая ти най-вече лека и безпроблемнна бременност,стисни зъби и се бори в този живот,защото два живота разчитат на теб и нямаш право на грешки.
Виж целия пост
# 8
Незнам какво да ти кажа миличка,тия мъже нещо са полудели-защо все повече зачестяват случаите на мъже,избрали мамите си пред жената и децата?Защо ние можем да правим компромиси за всичко,а те не?Какво става?
Желая ти най-вече лека и безпроблемнна бременност,стисни зъби и се бори в този живот,защото два живота разчитат на теб и нямаш право на грешки.
За съжаление си права, повечето днешни мъже са разглезени мамини синчета.
А ти миличка, събери сили и се бори за децата си, щом си успяла да създадеш собствена фирма, колкото и малка да е тя, значи все пак имаш нещо зад гърба си. Сигурна съм, че ще се справиш, но за нищо на света не се оставяй да те тормазят повече.
Виж целия пост
# 9
Правилно си решила да го напуснеш.Дано това го накара да се замисли!Пожелавам ти искрено отношенията ви да се оправят.Дали няма някакъв начин да живеете отделно и да наемете жена ,която да помага на майка му?Крайно време е той да се постресне и да разбере къде са приоритетите в живота.Ако може да си ляга с майка си да си стои при нея ...Все пак мисля,че ще се вразуми след мерките ,които ще предпириемеш.Дано!
Виж целия пост
# 10
Боже, какво им става на тези мъже. За едно име да се държи като теле. Вярвам, че ще се справиш, а твоичкият като види, че ножа е опрял до кокала може ида поумекне малко. Незнам и аз имам син, но все се надявам, че няма да съм такава  кукомявка и да му бъркам живота до такава степен. Желая ти много късмет и едно хубаво бебче, което ще те накара да забравиш проблемите.
Виж целия пост
# 11
Аз съм от Варна, за квартира не мога да помогна, но ако с нещо друго мога да съм полезна - пиши ми.
Виж целия пост
# 12
Ако някой от Варна може да ми помогне да си намеря по- евтина квартира , ще съм му много благодарна.
Всъщност ти къде живееш сега?
Да не би мъжа ти да иска само да те притисне за името по този грозен начин?
Да ти вменява, че без него си изгубена и да правиш каквото ти каже?
И така да е, това не са нормални отношения!
Виж целия пост
# 13
Уффффф, във Варна май квартирите са по-евтини Simple Smile при всички случаи по-евтини от при нас в София. Зависи много как си с финансите, нали се сещаш. А като родиш фирмата ти ще може ли да те издържа. Можеш да вземеш гарсониера за теб и двечеките дечица, може би като мине сезона ще е по-лесно-след 3-4 седмици, ама ти тогава ще зараждаш ooooh! ooooh! ooooh!. Не съм от Варна, не мога да ти помогна...за съжалени. Ако беше Софиянка щяха да те взема у нас да си помагаме двечките smile3503 и аз съм я втасала...ама не може. А тия мъже се побъркаха-никаква отговорност, никакво желание за деца. Абе да ти кажа от моите приятели /че и познати даже/ има само 1-2 семейни двойки с по 1 дете с много зор. Останалите не само че не са семейни, ами и гаджета си нямат. Хората са страшни егоисти...а защо са сами...еми щото не могат да се справят с чувствата и нуждите на двойката-взаимност, подкрепа и др. Просто НЕ МОГАТ, оправдават се че не искали, че имали други приоритети - кариера, други глупости, но истината е че хората са станали разглезени егоисти, няма ценности, няма морал.
Аз на моичкия му казах Викам ЩЕ МИ БАЩА ТИ ДА БЕШЕ МИСЛИЛ КАТО ТЕБЕ СЕГА КАТО МАЙКА ТИ Е ЗАБРЕМЕНЯЛА МНОГО ГРИЖИ ЩЕШЕ ДА МИ СПЕСТИ /разбирай да е абортирала жената/.
Аха, така си е...
Виж целия пост
# 14
Във Варна в момента наемите не са никак ниски, даже напротив.  Naughty
Ние нали доскоро търсихме и Слава Богу вече се преместихме.
Но ако се търси в крайните квартали (напр. Владиславово), там са действително по-евтини, може и за около 150 лв да се намери гарсониера.
Малко ще ви е тясно, но това на първо време все пак е нещо - важното е да не сте на улицата.
А и щом имаш фирма, макар и малка, това е някакъв плюс пред хазяите - те гледат наемателите да са платежоспособни.

Направо се чудя какви хора има (всъщност, определението "хора" май не е точно за тях) #Cussing out
Прави ми впечатление, че тук в БГ (аз съм родена и израснала в Украйна) отношенията бащи-деца са много ужасни, аз там при нас за такива фрапиращи случаи не съм чувала. Сигурно има, но... Rolling Eyes
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия