Мами, имали ли сте диария преди термина?

  • 10 947
  • 51
Имали ли сте диария преди термина? От 5 дена съм непрекъснато в тоалетната, имам чувството, че хапна ли след 20 мин съм там. Предвестник ли е това "изчистване на организма"?
Виж целия пост
# 1
Нямала съм нищо подобно.
Виж целия пост
# 2
Чувала съм , че понякога е така, но аз лично съм нямала подобен проблем. Обади се на лекаря си все пак!   bouquet Успех и леко раждане!
Виж целия пост
# 3
Аз повръщах вече когато постъпих за раждане.Когато имах контракции.И първия и втория път страшно много повръщах-незнам на какво се дължеше.
Виж целия пост
# 4
Не, но доста жени имат, също така и повръщат.
Това е естествената клизма на организма /чак и рима има/.
Виж целия пост
# 5
Не.Да не е от притеснение?
Виж целия пост
# 6
Тази естествена клизма, ще ми вземе здравето  Laughing
Направо вече не е човешко и бисквитки да хапна съм до WC-то. Мъка, мъка....
Виж целия пост
# 7
Не.Да не е от притеснение?


Абе за момента нямам и помен от притеснение, обикновено съм от хората, които до последно не се шашкат, ама като ми замирише на болница ще се панирам жестоко. Четох в един сайт, че е възможна появата на диария няколко дена преди раждането и за това исках да видя дали има някой с подобен "опит", че да каже кога отминава. Имам чувството, че колкото и да ям нищо не остава в мен, а излиза  #Crazy
Виж целия пост
# 8
Не, но доста жени имат, също така и повръщат.
Това е естествената клизма на организма /чак и рима има/.
Аз също нямах но както е написала Франческа Салиери   има доста жени които имат и повръщат.
Леко раждане ти пожелавам   bouquet
Виж целия пост
# 9
От една моя приятелка знам че и при нея беше така , само че непосредствено преди да започне родовия процес, доста често е ходела до WC преди да почне да ражда  Peace
Виж целия пост
# 10
Имах един ден преди самото раждане . Ако твоето е във връзка с раждането, възможно е да е дошъл момента вече. Може по-рано да родиш аз родих с 10 дни по-рано Успех и леко раждане  Hug
Виж целия пост
# 11
Нямала съм. Сега разбрах за тази естественна клизма. Ако това е сигнал за скорошно раждане мога да ти пожелая леко раждане и скоро да се похвалиш с добрата новина!
Виж целия пост
# 12
Да,имах.
Тапата ми падна в 03.00 часа през нощта и на сутринта започна разстройството+контракции.
В 17.00 постъпих в родилното и след клизмата почти нищо не изкарах,организма се беше изчистил.
Леко раждане ти желая   bouquet
Виж целия пост
# 13
И аз съм чувала, че като наближи раждането организма се чисти, но на мен не ми се е случвало. И аз съм с твоя термин, но нямам такива признаци.
Виж целия пост
# 14
Аз нямах,явно всичко е индивидуално.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия