Евтини детски български обувки на Делфи Прим

  • 18 054
  • 31
Здравейте,някой чувал ли е тази марка? Завода е в Добрич и обувките са доста качествени,магазина им в София е до Тина Киркова,на ул."Хъшове",бл.31  В сравнение с другите детски обувки,са на сносни цени /според мен,де/
Виж целия пост
# 1
Чували сме! Шият само ишлеме за западни марки и това, което остава в България е само второ, трето и н-то качество. От там идват и цените. Иначе моделите са хубави.
Виж целия пост
# 2
Аз пък знам,че са и качествени,освен ,че са хубави на външен вид.То по принцип тук само боклуци се вкарват..не само обувки
Виж целия пост
# 3
Хубави са им обувките, но например в нашия град ги продават само в техния магазин, който е на края на града и са стоки отпаднали от износа - демек 2-ро качество. Това обаче не пречи цените им да са като за първо.  #Cussing out
Виж целия пост
# 4
Е стига де, защо да има друг магазин като имат там място, не e толкова голям града, че човек да не може да стигне до там.
Обувките не са само 2ро качество, а има и такива които шият от "остатъците". Примерно виждал съм обувка с хастар на Петит отвън етикет, че Делфи Прим, а подметката на Примиджи 
Редовен потребител съм на обувките и досега не съм купила нещо с дефект, не че няма и такива..
За мен са по-добри от Колев и Колев, а цените са по-добри. 
Минало лято купих Примиджи кожени обувки тип маратони (естествена кожа от вън и от вътре) 24 номер за 15 лв.
Ботушите пак Примиджи на синът ми струваха 48 лв. (с топъл хастар), за дъщеря ми нямаше с топъл хастар но нейните ботушки струваха 32 лв.

Единствения недостатък за мен е, че не работят в почивните дни.
Виж целия пост
# 5
Страхотни са! Дъщеря ми носи главно Делфи прим и Примиджи. За цените, според мен са на кантар с К&К.
Можеш да разгледаш тук: http://www.kasidabg.com/delphiprim.html, дъщеря ми 2 поредни години и взимам боти "Лени", по-добро не намерих http://www.kasidabg.com/index.html?manufacturers_id=23
 Peace
Виж целия пост
# 6
pasti4ka, не знам от къде пазаруваш тези обувки, но ето един пример newsm78
http://www.kasidabg.com/images/v7/q67s1.jpg това го взех за 25 лв. вместо 40 както е при Касиди.
Общо взето аз като отида в района, задължително съм планирала нещата с включено посещение на завода и пазарувам на килограм  Embarassed Като се замисля осен 1-2 чифта ботуши, 1 бр. обувки на капчица и разни маратонки всичко ни е от там
В София не мога да купя 2 чифта хубави ботуши за 80 лв. или за 108 лв. 4 чифта обувки..
Виж целия пост
# 7
Обувките са хубави , здрави и ефтини. Всичко е от естествена кожа. Магазина е до парка Боримецката в кв. Разсадника, бл.31.Има лЯтно, сандалки, плътни, маратонки, нови модели.
Виж целия пост
# 8
spinki :къде точно се намира този магазин в Добрич?
Виж целия пост
# 9
Не познавам добре града, но е в някаква индустриална зона. Мисля, че се помещава сега в някакъв бивш мебелен завод (Добруджанска мебел). Преди беше на по-централно място, но се премести цялата фабрика и съответнои магазина.
Виж целия пост
# 10
аз съм пращала майка ми да купи направо от цеха. Имам и някъде телефона им. ако някой се интересува,  мога да го изровя. Миналото лято купих за 40 лв летни сандалки. Не са много евтини, на магазина бяха пак толкова с намалението, защото беше края на лятото. бях мнгоо доволна, спезиално от Примиджи.
Виж целия пост
# 11
И аз съм много доволна от тях, не съм съгласна, че са второ и трето качество.
Виж целия пост
# 12
az rabotya v tazi firma kupuvala sim i obuvki na moya sin i mnogo sim dovolna ne prili4at na kitayskite buklu4i prepori4vam gi na vsi4ki mayki ne izkam da zvu4i kato reklama za nyakoi sa skipi no si zaslojavat parite a i modelita sa mnogo xubavi elate i se uverite ste ostanite dovolni kato men
Виж целия пост
# 13
az rabotya v tazi firma kupuvala sim i obuvki na moya sin i mnogo sim dovolna ne prili4at na kitayskite buklu4i prepori4vam gi na vsi4ki mayki ne izkam da zvu4i kato reklama za nyakoi sa skipi no si zaslojavat parite a i modelita sa mnogo xubavi elate i se uverite ste ostanite dovolni kato men
Виж целия пост
# 14
spinki :къде точно се намира този магазин в Добрич?
Desem, ти е обяснила добре. Магазинът и фабриката се намират в двора на бившият завод Добруджанска мебел, а отсреща е завод Алвина. Аз също пазаря от този магазин редовно, но го правя, защото ги предпочитам пред китайските боклуци, а не защото са много хубави. Работното време на магазина е адски неудобно, да не говорим, че отговорника постоянно е някъде из скалдовете и все му звънят по телефона и чакаш като замаян отпред.
Преди месец пазарих сандалки и обувки бяха по 40лв. не бих казала, че е много евтино, но за един сезон вършат работа. Миналата година пазарих пак обувки и сандали. Сандалите се разшиха на второто обуване, добре че ми ги ремонтираха. по обувките определено имаше лепило, така че стоките не са първо качество. Говоря за това, което се продава в нашия магазин, а не в представителните из България и в чужбина.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия