Roll-on за околоочния контур - въпрос?

  • 2 931
  • 14
Здравейте, вчера видях реклама на рол-он за около очите с охлаждащо действие против подпухналост и т.н. и се сетих, че отдавна искам да се снабдя с нещо такова. Някой от вас ползвал ли е, какъв? Има ли такива продукти от по-висшата козметика (рекламата беше на Гарние)? Днес щях да се поинтересувам в Бюти Зоната в Сити център, но магазинът е затворен и пише "Очаквайте скоро"... И най-вече - има ли добър ефект срещу подпухналост?

Благодаря!
Виж целия пост
# 1
Такова с топченце преди време вземах за една приятелка от Орифлейм, не съм сигурна това, което си видяла дали е такова. Точно като ролон е, но по мъничко и за около очите. Дали помага при подпухналост не знам. По скоро против бръчки мисля, беше.
Виж целия пост
# 2
Сещам се за Шанел  - ето това: http://us.strawberrynet.com/skincare/chanel/precision-eye-tonic-roll-on/36199/

Но не съм го ползвала и не мога да дам лични впечатления Peace
Виж целия пост
# 3
Не знам за скъпите, но аз имам този на Гарние и е страхотен. Всяка сутрин като ставам си го намазвам, защото очите ми са подпухнали и всичко се нормализира за няма и 5 мин.
Виж целия пост
# 4
и аз преди 2 дни си взех този на гарние,но немога да коментирам за сега защото все пак го ползвам от скоро,но редовно,дано наистина е така добър както го изкарват на рекламата
Виж целия пост
# 5
При тези добри отзиви и аз бих си взела Garnier. Има ли ефект и против първи бръчки?
Виж целия пост
# 6
Благодаря, и аз ще пробвам Гарние. Специално рол-он-а си го представям, че е в допълнение на околоочния крем, даже за намазване няколко пъти през деня за освежаване, нещо като термалната вода примерно... Доколкото разбрах е с охлаждащо и освежаващо действие, а вечер се ползва кремче? Той сигурно е пълен с нещо като гел, а не с крем?
Виж целия пост
# 7
Още като излезе на пазара, се залетях да си купувам въпросния рол-он на Гарние, но една много "веща" аптекарка ми препоръча околоочен на Лиерак /два пъти и отгоре по-скъп/. Е, убеди ме и после много съжалявах - подпухнах още повече! Може би и аз ще си купя Гарние /макар, че не съм много доволна от марката като цяло/.
Виж целия пост
# 8
Аз го ползвам главно сутрин и понякога през деня за освежаване. Вечер си ползвам отделно околоочен крем.
Течността в рол он-а е като гел.
Виж целия пост
# 9
И аз имам на Гарниер и съм много доволна от него.Действа супер освежаващо и охлаждащо. Heart Eyes
Аз го ползвам и вечер...след дългия изморителен ден и постоянното взиране в монитора... Crazy
Виж целия пост
# 10
и аз съм доволна от ролчето на гарниер - ползвам го сутрин като стана защото и аз ставам подпухнала
Виж целия пост
# 11
Хъм, май ще изтичам до аптеката за ролонче...
Виж целия пост
# 12
И аз си го взех случайно тоя рол он една сутрин докато бях в командировка, че бях подпухнала адски. От Гарние не съм очаквала кой знае какво, при мен няма никакъв ефект. Или аз поне нито го виждам, нито го усещам. Странно, но не ми охлажда.. Thinking
Слагала съм си 2-3 пъти от него, сега стои захвърлен в банята.
Виж целия пост
# 13
ще  следа  темата
Виж целия пост
# 14
Аз си го купих днес,ще дам отзиви по-нататък  Peace
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия