Кутия за гримове - откъде?

  • 8 828
  • 24
Здравейте, дами,

Моля ако знаете как мога да се сдобия с професионална кутия за гримове, дайте ми съвет!
Търся само кутията, празна, аз имам с какво да я напълня.  Wink

Благодаря ви предварително!  Peace
Виж целия пост
# 1
каква кутия ти трябва? ако може да дадеш снимки,защото мисле,че мога да ти намеря.на каква цена търсиш?
Виж целия пост
# 2
Нещо такова ли търсиш :
Виж целия пост
# 3
 Потърси по парфюмериите, в по-заредените.Марката ДИФЕРО имат такива, цените са в диапазона 30-100лв.Успех!
 Иначе имам подобна, подарък ми е от Еврос, много е удобна. Laughing
Виж целия пост
# 4
Аз моята си я купих от магазин за чанти.
Имаше 3 размера.
Виж целия пост
# 5
Гледах такива в Джъмбо. Най-голямата беше 20 лв. На капака има огледалце.
Виж целия пост
# 6
Нещо такова ли търсиш :

Такива продават и в магазините за левче Peace
Виж целия пост
# 7
 Ай стига бе! Crazy
Виж целия пост
# 8
Исках да кажа в мазаните "1 лев". В цените са в зависимост от размера, от 5лв до 15лв.
Виж целия пост
# 9
професионално куфарче за грим едва ли ще струва левче-две - по простата причина,че са истински "кучета"-големи и метални.говорим за професионални все пак . цените им варират според големината - има за 300 лв, има и за 50 лв (предполагам)
Виж целия пост
# 10
Aaa, моето е метално  Crossing Arms, тъкмо да си помисля, че такава сериозна фирма се излага. Whistling
Виж целия пост
# 11
Ji,твойто за какви пари го купи? (ако не е тайна де  Wink )
Виж целия пост
# 12
Благодаря ви, девойки! Hug

Аз имам метално куфарче, в което си държа лаковете. То, обаче, е без никакви прегади.
Сега търся куфарче за грим, което да има отделно места за моливи, спирали, сенки. Да не е всичко накуп.
Не мога да преценя от снимките на Lyub4e и Stefi дали тези са такива. Rolling Eyes
Виж целия пост
# 13
Гледах куфарчета за грим в Бонжур на Славейков, но не мога да кажа нищо по-конкретно, цена не запомних.
Виж целия пост
# 14
Ето такова нещо търся:
http://www.yazmo.com/under50.aspx

http://www.yazmo.com/largeblackaluminumpromakeupcase1-1.aspx
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия