Дайте съвет

  • 1 016
  • 9
 Голямата ми дъщеря при игра с по-малката си сестра и бръкна в окото с детска спринцовка Cry
Малката доста плака и очето и е зачеревно,казва,че много я боли и почти не го отваря,всичко стана за секунди преди половин час,чудя се какво да правя,защото сега освен на Бърза помощ на друг не мога да се обадя. Cry
Изпаднала съм в паника и си въобразявам какво ли не.Моля ви посъветвайте ме какво да правя Praynig
Виж целия пост
# 1
Аз бих звъннала на "Бърза помощ".  Peace
Виж целия пост
# 2
Голямата ми дъщеря при игра с по-малката си сестра и бръкна в окото с детска спринцовка Cry
Малката доста плака и очето и е зачеревно,казва,че много я боли и почти не го отваря,всичко стана за секунди преди половин час,чудя се какво да правя,защото сега освен на Бърза помощ на друг не мога да се обадя. Cry
Изпаднала съм в паника и си въобразявам какво ли не.Моля ви посъветвайте ме какво да правя Praynig

Елена, незная къде живеете, но е задължително да си направите консултация с офталмолог. И при моите деца се е случвало, нашата лична лекарка държи да ги прегледа специалист. Очният лекат ще погледне очето на детето с микроскоп и може да прецени имали сериозни наранявания или не.
Виж целия пост
# 3
Какво става , мила ? Как е оченцето ... Confused Дано няма сериозни наранявания  Praynig
Виж целия пост
# 4
Как е детето? Ако на мен се беше случило, направо отивам в бърза помощ, оттам ще препратят детето в Очното отделение и ще го прегледат. Но мерки непременно трябва да се вземат, това са очи все пак и са за цял живот.
Виж целия пост
# 5
Не знам от къде си. На мен ми се е случвало друго дете да й пръсне пясък и камъни в очите и сме ходили по спешност в ИСУЛ - София. Там има денонощно дежурни очни лекари за спешни случаи.
Дано му мине на детенце бързо. Стискам палци Praynig
Виж целия пост
# 6
Как е детенцето?
Има спешни очни кабинети в ИСУЛ и в Детска очна клиника в МА може също да се отиде.
Виж целия пост
# 7
Според ме да я види има раничка на роговицата, и трябва да я види очен!
Капят се капки и минава за 2-3 дни, но прегледа е и наблюдението е задължително!
Виж целия пост
# 8
Консултация със специалист е задължителна , но вие сигурно вече сте я направили. Дано не е нещо сериозно и бързо да му мине на детенцето. Praynig
Виж целия пост
# 9
Здравейте момичета,
чак сега успях да седна да  пиша,
бяхме на очен лекар-всичко е наред,няма нараняване на роговицата,изписаха и
капки и мехлем и след 5 дни сме на контролен преглед.
Лекарят ни каза,че всичко ще мине без да останат последици за оченцето на дечко.
Благодаря ви за съпричастността   bouquet
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия