Какво става с Милен Цветков

  • 2 794
  • 20
Вчера в часът беше Лора днеска сама води сутришния блок.Къде изчезна Миленчо
Виж целия пост
# 1
На почивка е в Банско, с щерка си  Peace  още вчера каза, че отива  Wink
Виж целия пост
# 2
благодаря за инфото бях се притеснила за него
Виж целия пост
# 3
аз пък помислх че ще влиза в vip brother
Виж целия пост
# 4
Това само може да ме накара да започнва отново да глудам сутрешния блок докато го няма! Много изтрещя този човек напоследък! А Лорчето що така му се поведе по акъла не знам!
Виж целия пост
# 5
Ммм, дишам дълбоко!
Виж целия пост
# 6
За да не отварям нов тема  Thinking.
Сега пуснах Часът на Милен Цветков и чух, че това била последната седмица на предаването  Thinking
Някой има ли идея какво става  Rolling Eyes
Виж целия пост
# 7
Tоку що чух че това е последното предаване на ''Часът.....за което се радвам...
Виж целия пост
# 8
За да не отварям нов тема  Thinking.
Сега пуснах Часът на Милен Цветков и чух, че това била последната седмица на предаването  Thinking
Някой има ли идея какво става  Rolling Eyes

И цяла седмица ще гледаме подбрани моменти......

На мен ми бе интересен фон докато оправях вечерята......Ще ми липсва.....Както преди бях свикнала с Гала сутрин - чудесен фон ми бе, така сега ще ми липсва Миленчо...Идея защо махат предаването? Милен явно не може да смогне на 2 работни места, или.....
Виж целия пост
# 9
...Идея защо махат предаването? Милен явно не може да смогне на 2 работни места, или.....

И аз това се чудя ...
Виж целия пост
# 10
Милена я махат тъй като се изчерпа като формат , а и откакто почна отново да води Здравей България се получава протяжно дълго и еднакво провлачване
за сметка на което
от 18 Май от 17-18ч. пускат новия сезон на 1001 нощи
Виж целия пост
# 11
Трудно се носят две дини под една мишница. Ама е противен, все той най- знае. Айде нема нужда. Ти си логопед отиди и работи като такъв, а не съди другите. Тешкар.  newsm08
Виж целия пост
# 12
Трудно се носят две дини под една мишница. Ама е противен, все той най- знае. Айде нема нужда. Ти си логопед отиди и работи като такъв, а не съди другите. Тешкар.  newsm08
Не е  логопед, а  сурдопедагог, да си логопед е обидно ли
Виж целия пост
# 13
Трудно се носят две дини под една мишница. Ама е противен, все той най- знае. Айде нема нужда. Ти си логопед отиди и работи като такъв, а не съди другите. Тешкар.  newsm08
Не е  логопед, а  сурдопедагог, да си логопед е обидно ли
Не напротив. Много по-достойно е от това да правиш безсмислени коментари и да се лиготиш пред екрана. Това имах впредвид.  Прекланям се пред работещите в сферата на подпомагане на незрящи, нечуващи и имащи проблеми с говора и комуникацията деца и възрастни.
Виж целия пост
# 14
Мммм как съм изтървала тази хубава новина. В интерес на истината предпочитам "Часът..." да остане, но Милен да изчезне от сутрешният блок! Вярно доста са го разчупили, неангажиращо започва деня, но да не беше и с него...
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия