Гнойна ангина!

  • 25 481
  • 15
Вчера мъжо отиде на лекар.Казаха му,че е развил гнойна ангина.Даде му антибиотик.
Моля ви да ми кажете нещо за гаргара,което помага.Благодаря ви!
А това заразно ли е,че така ме е страх.Снощи горкия спа на дивана.
Виж целия пост
# 1
Лайка със сода си правя аз!
По желание можеш да добавиш и смрадлика!
Виж целия пост
# 2
Намазват се сливиците с мед и хлебна сода.Прави се няколко пъти и гнойта бързо пада.Гнойната ангина е заразна според мен.
Виж целия пост
# 3
Намазват се сливиците с мед и хлебна сода.Прави се няколко пъти и гнойта бързо пада.Гнойната ангина е заразна според мен.
Има разлика от ангина до ангина!
Виж целия пост
# 4
Намазват се сливиците с мед и хлебна сода.Прави се няколко пъти и гнойта бързо пада.Гнойната ангина е заразна според мен.
Има разлика от ангина до ангина!
Благодаря ви.Едва ли мъжо ще даде да го мажа.Дано да се опазя,че не знам!
Виж целия пост
# 5
Гаргарите смекчават положението, аи спомагат за изчистване на налепите.
Аз също не бих се мазала!
Гаргарите със сода и лайка пробвайте!
Виж целия пост
# 6
Вчера мъжо отиде на лекар.Казаха му,че е развил гнойна ангина.Даде му антибиотик.
Моля ви да ми кажете нещо за гаргара,което помага.Благодаря ви!
А това заразно ли е,че така ме е страх.Снощи горкия спа на дивана.

заразно е доста....
гаркара - със сода, с лайка...содата уж изтъргва гнойтта.
Никакво горещо, не и ледено - пие приятни хладки към леко топли чайчета.разните там неща за смукане облекчават.
От АБ доста бързо щще получи облекчение.

чела съм още че компреса с извара много помагал и изтеглял гнойта.


Намазват се сливиците с мед и хлебна сода.Прави се няколко пъти и гнойта бързо пада.Гнойната ангина е заразна според мен.
Има разлика от ангина до ангина!

уф, аз преди 2-3 месеца карах гнойна ангина...това с меда и содата пробвах да го правя и чесно казано си изповръщах вътрешностите от него.....
Виж целия пост
# 7
Като направя една проста сметка през живота си до сега съм карала 30+ пъти гнойни ангини. Антибиотик за жалост спасява положението най-бързо и най-сигурно. За заразност... по-добре една седмица да нямате много много контакти за твое спокойствие. Гаргара - цялото ми семейство сме зле със сливиците и спасението ни е вода с много сол.
Виж целия пост
# 8
Много е заразна !!!

За гаргара в аптеките продават едно течно нещо в момента му забравих  имете ,като питаш ще ти го кажат много е добро !
Виж целия пост
# 9
Най- ефективно при гнойна ангина е копрес със сварен белтък и пудра захар.За една вечер се оправиха сливиците на детето ми, а и бяха предписали антибиотик.Също така давах и ангин хилл
Виж целия пост
# 10
Много ефективен е също и компреса от извара на гърлото  Peace
Виж целия пост
# 11
ето една изпитана рецепта-помага при жестока кашлица,според мен и при гнойна ангина трябва да помогне
200гр мед към тях прибавяш 1ч.л смлян джинджифил,1ч.л канела,1ч.л  сода бикарбонат -това се забърква и се хапва по 1 лъжичка 3 пъти на ден.
също така като вариш билков чай слагай във водата стръкче джинджифил
айде дано да се оправите бързо! Praynig
Виж целия пост
# 12
Старо и безотказнодействащо лекарство в такива случаи е ГРАНОФОРИНА. Знам, че не се продава вече в хуманитарните аптеки, но го има във ветеринарните на смешна цена.
 Дано успееш да  убедиш мъжа си  да се намажи с него, вместо да пие АБ. Аз не съм го пробвала, но имам приятелка, която само така лекува дъщеря си от малка.
 Успех!
Виж целия пост
# 13
За Гранофурина и аз съм чувала, че има много добър ефект!
Виж целия пост
# 14
Благодаря на всички ви.  Hug Вече се чувства по-добре.Вчера го натиснах-пи чай,гаргара,инхалации и така...ама и антибиотика помага май!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия