Цезар Палас или Сол Несебър Маре

  • 1 323
  • 4
И двата хотела са 4 звезди. Качеството обаче със сигурност е различно и определено би трябвало да е в полза на Сол Несебър Маре. За 2 двойни стаи обаче се получава една доста сериозна разлика в цената - като сложим цената на паркинга за 2 коли в Марето идва към 600 лева.  Струва ли си за тези 600 лева да се откажа от Несебър обаче?  Да бяха 200 лева - да махнеш с лека ръка, ама 600 лева....   Помагайте с мнение Praynig
Виж целия пост
# 1
И аз съм се насочила към Несебър Маре. За другия хотел дори не съм се интересувала. Искаш да кажеш 600 лв разлика за две стаи ли това  Shocked. Искам там да отидем, най-вече заради детския парк и атракционите за деца. Но сега се чудя дали да е края на юни или края на август. Все още незнам как ще се чувствам дотогава и още не сме резервирали. Ще го направим най-вероятно в последния момент, само дано да има свободни стаи.
Виж целия пост
# 2
И аз съм се насочила към Несебър Маре. За другия хотел дори не съм се интересувала. Искаш да кажеш 600 лв разлика за две стаи ли това  Shocked.


Да, цената, която ми дадоха в Свети Влас за две двойни стаи е с около 600 лева по-евтина от офертата на Сол Несебър Маре. Иначе и аз заради повечето атракции в Марето още не мога да се реша къде да потвърдя резревацията си.
Виж целия пост
# 3
Цитат
като сложим цената на паркинга за 2 коли

Когато ние бяхме там преди две години, паркингът беше безплатен за гостите на хотела...
Освен това хотелът е отдалечен от Несебър - ходи се само с кола. Ние специално ходихме и на Несебърския южен плаж - частния на хотела е малък, тесен и имаше мушици  Mr. Green Издържахме точно един час. А чадъри и шезлонги така или иначе се плащаха допълнително  Crossing Arms
Иначе хотелите са супер - двата 4-звездни Бей и Маре и 5-звездния са заедно, разхождаш се на всякъде, сменяш басейните... Храната беше вкусна и разнообразна.
За Цезар палас нямам наблюдения  Rolling Eyes
Виж целия пост
# 4
Виж темата за Цезар Палас.
Аз съм за Несебър Маре и ще ви кажа, че след като пообиколих Златните и Ривиера (върнахме се вчера) - не открих друг хотел по-подходящ за малки деца. Тази година май пак там ще водя малкия. Но ще поизчакам, струва ми се, че сериозните отстъпки тепърва предстоят. Относно плажа - ние си лежахме на безплатните шезлонги на детския басейн и само слизахме, за да се къпем от време на време в морето и да поровим в пясъка. Разстоянието е една стълба. Няма смисъл да се ползват платените шезлонги на плажа.
Относно паркинга - на мен миналата година първо ми казаха, че паркинга се плаща, а когато си тръгвахме никой нищо не спомена за плащане. Минах между капките  Mr. Green
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия