Само хубави новини и усмивки през новата седмица 08.08-14.08

  • 8 266
  • 271
Хайде и аз да се разпиша в откриването на новата седмичка!!! Simple Smile
Дано да е много плодородна и само  EFP
Виж целия пост
# 1
То хубаво се разписваш ама да беше се представила първо щеше да е най добре

Дано да е много плодородна и само  EFP

а за плодородието друг път ще ми обясниш.
Виж целия пост
# 2
Добро утро от мен Flutter
Такви ужаси преживях през почевните дни само аз си знам. От пороите тук дори и нет в къщи нямам Twisted EvilНестига, че сърцето ми се е свило с тия порои ами и в чата не можах да влезна та да си изкажа мъката. Тръгваме в събота към свекърва ми и като запра един дъжд...не порой...локви...като текнаха тия ти ми води...плавахме буквално до първото село след Ст-З и отбихме на една височина да изкакаме. Не стига дъжда ами и гръмотевици...че като ревнах.....мъж ми се чуди как да ме успокои #Crazy newsm78 Като преваля...изчакахме да се поотече и той ме пита...сега на къде. Как на къдееее #Crazyбързо към нас и носа си няма да покажа Twisted Evil А точно преди да тръгнем гледах новините и така се наплаших, че направо още ми трепери. Какви ли латиноамерикански сериали не ми минаха през главата докато стояхме и чакахме да отмине Crossing Arms
Момичета при вас как е...гледам новините...направо ужас.
Такаааааа поплаках си.
Сега да ви пожелая безаварийна седмица и много либоф  bouquet
Виж целия пост
# 3
Ми при мен същото ,Хера, само дето не съм ревала още, но малко ми оставаше. През 20 минути съм звъняла, ту на Пловдив, ту на Етрополе Cry И още ме държи ужасът от предното пътуване по тва Искърско дефиле или квото е там ( бтв, много е красиво , ама тия остри завои Sick ), а сега след малко пак заминавам Crazy Стискайте ми палци, ако не се появя в събота, значи съм умряла от повръщане или съм паднала в някоя пропаст ( рачешко черногледство Mr. Green )
Виж целия пост
# 4
Ето ме и мен тук.
Много усмивки и само положителни тестчета!
Успех момичета!
Виж целия пост
# 5
Ео, Херка, не така бе девойки! Никакъв плач, никакво умиране! Не му е сега времето да мрем! Имаме да изпълняваме важна мисия по бебеправене и бебеотглеждане Wink Успокойте се, милички! Желая отсега нататък през седмицата - само усмивки и положителни емоции Grinning
Виж целия пост
# 6
Добро утро, сладурчета, папурчета!  bouquet  bouquet  bouquet
Херка, съжалявам за стресовите ситуации около теб. Много е неприятна ситуацията. Майка ми има едно местенце след Елин Пелин и вчера като ми се обади плачеше по телефона. Направиха ремонт на къщичката точно преди една седмица, сега всичко плува във вода. Много беше притеснена. Целия двор пълен  с вода, цялата къща и тя плува. А комшиите какво мислиш, изпомпват от техния двор и маркуча право в двора на майка ми. Е това не е ли типично български маниер. Горките хора. Днес ще търсим помпа, за да може да махнат водата, че това няма оттичане.
Ео[/b], лек път ти пожелавам. Дано бързо и безпроблемно да стигнеш до любимия. Ама и ти си една луда глава, нищо не те спира.
Леа, а на теб никакви неприятни и отрицателни емоции тази седмица, чу ли. Никакви ревности и тем подобни.
Дея, ти пак ли си изталасъмствала днес. Защо не спиш ти, ще те плескам.

Целувам ви и ви желая лека и ползотворна седмичка.
Виж целия пост
# 7
Добро утро поспаланки!
Проклинам  ви скоро да сте бременни като мен!

Желая ви  много любов, щастие и положителни тестчета! Никакви гъби, вируси, цистити и лоши помисли! Забранени са!
Виж целия пост
# 8
Здравейте и от мен!
С надеждата, че след зло идва добро ви пожелавам много положителни емоции и само EFP за чакащите!
В Пловдив обстановката е спокойна, само дето ту има ту няма вода. Но това е бял кахър на фона на бедствието, което сполетя хиляди хора и унищожи труда им.
Виж целия пост
# 9
Привет дами! Дано дъждът не ви е наводнил много!

И как ще я караме тази седмица с 2 седмични теми  Crazy Направо паднах, като влязох във форума  Laughing

Да ви се оплача с мъжа ми в събота направихме май някаква беля докато уползотворявахме липсата на лелката  Embarassed В резултат цяла сутрин ме боля долу, следобед изтече малко кръв и оттогава вече 2 дни излиза едно ръждиво и малко съм притеснена. Ако и днес не спре ще ходя на гинеколог  Rolling Eyes Най-вероятно е някакво разраняване, ама чак 3 дни да не мине, не знам  newsm78

Това е от мен засега, съжалявам, че почнах с оплакване, ама нещо ме глождеше да споделя. Усмихнат ден на всички  Hug
Виж целия пост
# 10
Добро утро момичета! Пожелавам успешна и бебеносна седмица въпреки гадните порои.
Тези порои много ме притесняват и мен. Какво стана това лято, тъкмо хората се поуспокоиха, че страшното отминало и то пак се почна с пълна сила.

Теди, дано бързо се отървете от водата в двора на майка ти, и дано щетите са минимални.
Хера, радвам се, че си се отървала само с уплахата. Ео, с теб сме по пътя, с нашия лъвски оптимизъм дано успеем да неутрализираме рачешкия песимизъм Laughing Това ми напомни как в ученическите ми години най-добрата ми приятелка беше раче и с нея чудесно се допълвахме.
Виж целия пост
# 11
Хера, я да се стягаш, аз минах половин България през наводнението Simple Smile
тва липса на ток , на вода, тва че Клептуза изчезна изведнъж, тва виещи сирени цяла нощ, тва Марица, тва изровени пътища чак до Карлово, тва 2 дни прибиране , вече за нищо ги нямаме Simple Smile
ооо, така ли се почва нова седмица, я се усмихнете, да не ви върви цяла седмица на оплаквания Simple Smile
Виж целия пост
# 12
Дея, много хаплива си станала Laughing Представило се е момичето в една нейна тема. ето я, ако те интересува. Пък и няма правило само който се е представил в темата "За нас", той да пуска седмична тема Wink

Херичкааа, голеееми  Hug и спокойно! Вярно страшно си е с тези наводнения (ейй побърка се тоя свят!), ама всичко ще се оправи! Пък и нали знаеш - при мен винаги има място Heart Eyes

Аз днес ще ходя да се боря с бабите при личната и дано да ми издържат нервите Crazy

Прекрасна, слънчева и СУХА седмица ви пожелавам! И да оползотворите дните, ей! Mr. Green На другите, вече минали през това, пожелавам добри новини!
Виж целия пост
# 13
Хера, я да се стягаш, аз минах половин България през наводнението Simple Smile
тва липса на ток , на вода, тва че Клептуза изчезна изведнъж, тва виещи сирени цяла нощ, тва Марица, тва изровени пътища чак до Карлово, тва 2 дни прибиране , вече за нищо ги нямаме Simple Smile
ооо, така ли се почва нова седмица, я се усмихнете, да не ви върви цяла седмица на оплаквания Simple Smile


Уфффф за теб си мислех точно....мислех да звъня ама чаках да стане по-човешко време. Добре, че сте се прибрали, че снощи се сетих къде сте и айде пак сериалите се завъртяха в главата ми Blush
Слънчо ще строя вече кануто Mr. Green и идвам на високото Heart Eyes
Виж целия пост
# 14
Добро утро и от мен! Hug Hug Hug
На чакащите тази седмица само  EFP
А на другите като мен успешна бебеправеща седмица 1dating luvbed
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия