за страшна агресия у деца

  • 7 548
  • 128
]нормално ли е 8-10 или 12 годишни деца с тояги да умъртвяват кротки дружелюбни кучета е така без причина .кучетата пищят кръв хвърчи от всякъде а те млатят до като изкарат червата им отвън  като преди това са убивали котки с въздушни пушки . може би сред техните редици са такива които по късно убиват на другите децата или изнасилват.подобни случаи зачестяват.какви са причините
Виж целия пост
# 1
Това са деца,тотално зарязани от родителите си...заети да печелят пари.И телевизия, и компютърни игри им "помагат" да се "възпитават".
А в немалко случаи такова поведение дори е насърчавано от бащата...
Как да се научи тогава?   
Виж целия пост
# 2
Не не е нормално. Но и повечето анимационни филмчета са пълни с агресия. Къде изчезнаха детските от нашето детство , кано "Ну пагади" "Смехорани" и др. newsm78
Виж целия пост
# 3
Това са деца,тотално зарязани от родителите си...

И аз така мисля! Семейството и възпитанието са ключов фактор.
Виж целия пост
# 4
Не само че не е нормално,то е страшно!Била съм свидетел как един баща с питбул пред очите на детето си позволи кучето да убие котка.И не ми се разправя какво се случи после-не искам да си го спомням.Дни наред не ми излизаше от главата.Минаващи хора се възмущаваха,а той им викаше да си гледат работата.Е,какво искате от това дете като порасне?И лошото е,че децата са агресивни и към други деца.Дори бих казала понякога жестоки.
Виж целия пост
# 5
Това са деца,тотално зарязани от родителите си...

И аз така мисля! Семейството и възпитанието са ключов фактор.

Определено и аз съм на същото мнение.....
Виж целия пост
# 6
Не е нормално! Още по-ненормално е да се пуска подобна тема.
Ти видя ли тези деца? И ако ги видя, какво направи да ги спреш?
Или просто си пишеш, лаф да става?
Аман от градски (селски) легенди!
Виж целия пост
# 7
за съжаление не съм видяла щях да ги спра  .за това трябва да се говори  има родители простаци .дано подобни разговори превъзпитат първо тях боли ме
Виж целия пост
# 8
Аз мисля,че темата е много актуална.Децата наистина са много агресивни.И родителите са тези,които трябва да възпитат у тях някакви норми на поведение.Това са нашите деца.
Виж целия пост
# 9
Е, като не си го видяла, 'що пишеш глупости?
Скучно ли ти е, или ще ни възпитаваш?
Виж целия пост
# 10
Не е нормално! Още по-ненормално е да се пуска подобна тема.
Ти видя ли тези деца? И ако ги видя, какво направи да ги спреш?
Или просто си пишеш, лаф да става?
Аман от градски (селски) легенди!
И какво смяташ е трябвало да направи?Аз ,когато бях на 14 ,видях четири или пет момчета на около 17-18 (или по-малки,не си спомням) да бият жестоко едно кученце на около месец.Счупиха му врата.Знам,защото седях зад тях и после,като се наситиха на боя отидох и го вдигнах.На никой не пожелавам да му се случва нещо такова...Само като се сетя и ....Какво трябваше да направя аз?
Е,да,ще кажеш,разликата е,че аз съм била дете.Но дори голям човек да бях...Ще ги изгоня,мога и да ги набия,но да ги променя,не мога.Освен ако не ги затрия съвсем от лицето на земята....
Много тежко го изживях това...
Виж целия пост
# 11
Не говоря за конкретния случай.Казвам,че не трябва да си затваряме очите.Агресия сред децата има.Всеки ден го виждаме.
Виж целия пост
# 12
И какво да се направи?Трябва да промениш родителите.А как ще промениш родителите?Никак!ТОва са хора със закостенели разбирания или изобщо липса на такива.БЕз всякакви ценности,без всякакво чувство.Зарязват си детето или се отнасят с него като дойде...Превръщат го в свое копие....Или нещо още по-лошо...Можете ли да си представите,след като знаете със сигурност,че това явление се увеличава с всеки изминал ден,с всяко родено от тук нататък дете какво ще преживяват нашите внуци и правнуци?Хората след тях?
Виж целия пост
# 13
Страшно е.И нищо не ги плаши вече.
Виж целия пост
# 14
Лично аз не съм ставала свидетел на подобни случки (може би не съм обръщала внимание, или скоро не съм била сред деца на възраст, в която могат да извършат нещо подобно). Но от няколко познати съм чувала за подобни "зверства".
Неприятно е и е жалко едно подобно поведение от деца. А то е провокирано от много неща, родители, обкръжение, телевизия, компютърни игри, включително и детски филмчета.

Бабилия, а ти какво, изживяваш се като учителка ли? Хайде стига с този назидателен тон навсякъде. Ако един човек не е видял нещо с очите си, това не означава, че не се случва.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия