109 наргилета, димят в кьошето, а 109 арабки, раздумват на приказки сладки

  • 26 512
  • 287





Добре дошли на всички приятели на
арабската култура



Заповядайте в светa на арабските приказки,
летящите килимчета и вълшебните лампи


Предишните ни теми:



Запознайте се с нас


Можете да видите колоритните, забавни и смели истории
на момичета в тази тема.
Tук ще разберете как всяка от тях се е качила на
летящото килимче и е поела по своя път:
Приказки от 1001 нощи




Можете да ни видите в нашия албум.
На тайно местенце. Ще получите парола, ако пишете в 5 поредни теми.
Представете обстойно себе си, семействата си, направете ни съпричастни към живота си.
Бъдете искрени - дайте и ще ви дадем!!!
п.п. След като минат пет пълни теми изпратете ЛС с ваш имейл на dtti,
ако никой от старите не е против тя ще ви  изпрати паролата!




Ако ви интересува или сте любопитни - прочетете повече за :


снимки от Мароко
Египет
Сирия,Ливан
Мароко,Алжир,Тунис
Кувейт
арабска кухня
снимки от Алжир
снимки Сирия
снимки Ливан
снимки Йордания


Образователни и полезни линкове
Превод на Свещения Коран от проф.Цветан Теофановhttp
://www.islamforbulgaria.com/koran/quran/28.Al-Kasas.htm

 
арабски за начинаещи

 
Настанете се удобно и се потопете в арабската магия:






Виж целия пост
# 1
хехехе първа!! Честита темаа!!
За първи път съм първаа.... Simple Smile
Виж целия пост
# 2
Ахлян...през красивата арабска врата в новата красива арабска тема...
Виж целия пост
# 3
красотааа!!!  Heart Eyes браво ЛАТЕЯ   bouquet
Виж целия пост
# 4
Добро утро момичета и
ЧЕСТИТ ЛАЗАРОВ ДЕН- хайде момите тука да Лазаруват, че нали знаят поверието за женитбата Wink

и една лека закусчица за да ви е Happy на коремчетата

 Благодаря ти Лате за темата Hug
На-алаа- много щастие пожелавам сега, понеже едва днеска се включвам и съм изтървала прекрасния момент smile3525
Дуа-мила шапка ти свалям на тебе. И аз съм христиенчИ обаче се дразня от такива хора.  Това са ограничени душици. Те ще направят такива саркастични забележка и на мене ако съм облечена някак по различно а аз обичам да го правя Wink Майната им на такива. Дребни хора, злобни а и незнанието не им помага много но незначи пък, че трябва да им мълчим.
Хайде убавици усмихнат ден от Кака ви Делта Hug
Виж целия пост
# 5
За нищо ги нямате тез теми еййй ooooh! ...в отпуска трябва да излезна да мога да Ви изчета  Tired
Страхотан нова тема,браво Golden Apple`   bouquet
Кафе няма ли за сутрешната раздумка  Rolling Eyes
лек и спокоен ден на всички  Heart Eyes
Виж целия пост
# 6
латеа както винаги безпречна  Hug

от мен закуската,и понеже времето се затоли ,ще закусваме в палатка  Grinning



галя честито   bouquet,отговорен е твоя човек

Както знаете ние живеем близо до ресторантите-за новите малко извън града-около нас вече се води вилна зона,защото има  ,а и се строят вили-които се дават под наем,освен вилите,голяма част от хората които имат земи отглеждат кайсии,за земята е засята с трева-та от този месец до края на октомври повечето са изнесли маси и столове ,сложили са люлки и подобни детски забавления,заедно с барбекюта-абе всичко за което се сетиш-и през почивните дни столичани започват масова окупация на тези меса-хубавото е ,че можеш да си донесеш яденето и пиенето-там практически се плаща само масата-е,има чай,кафе,наргилета,чипсове и подобни.Тези градини са много изгодни и за 2те страни.Та вчера оставихме беседката и отидохме на такава градина-взехме си кафето,чая и яденето-Даяна беше най щастлива-от играчките естествено,там имаше и пряко предаване от една радиостанция-така,че имаше и песни  и танци,най накрая мъжо пусна дребната на дъбке за незапознатите-дъбке местен вид хоро.

лек и успешен ден на всички   bouquet

ето как най лесно можете да се научите да качвате снимки-давате цитат на някой постинг със снимка ,и виждате как точноо става Grinning
Виж целия пост
# 7
Ей,хора абе вчера минавам покрай петте кьошета и гледам в едно от тях много дим ,много чудо-отивам да видя-а те нашите арабки запалили цели 109 наргилета,казвам им ааа-ето къде сте-ама защо тук в центъра на София,а те-Ми защото Латейка живее наблизо и нали тя ни покани,пък да не ходим надалеч,че изпити има Rolling Eyes Laughing
ааа,не може трябва ни нещо по картинките-със залез в розово -оранжеви отенъци Wink
мислих,мислих-и реших-я бързо ходоом марш при кайсиите на Деската-че откога ни е заканила-цял Дамаск при тях идва в това време на годината,а ние все за нейната беседка си мечтаем-и така-Деска-ми тя твойта Даяна с това дебки,един вид лазарка се явява -и то в подходящия ден.. Heart Eyes
Делта-И на всички усмихнати момичета-Честит Лазаров ден-ех,аз и састра ми(как ми)-едно време ходехме на село за този ден-стринка ми работеше в съвета и също участваше в местния ансамбъл-ох,какви носии само носехме на този ден-
Риза с шевици,шарени елечета,пола,която се завръзва през кръста ,шарена престилка-а, NaughtyВнимание-и нощо мнвого значително и задължително-забрадка -бяла с пендари (май от там съм се пристрастила hahaha)-Та взимаме по една голяма кошница и с още момичета от махалата-давай от двор на двор-а хората ни чакат с усмивка-то яйца ни дават,бонбони(фуре) Laughing,орехи,марципани-Баба ми като ни виждаше с кошницата с по осемдесет-сто яйца всяка-се хваща за главата и вика-е какво да ги правя тези яйца сега Crazy(хубаво време беше)-имам и снимки-в оригинална носия,но с маратонки Ромика и набран бял чорапогащник  Laughing

Теди-ей,значи-това е да си майка-Пази,Боже Praynig-като те четях ти съпреживях чувствата-да знаеш,че гърча се проявява при определени хора-понеже съм чела за това-като племенницата на моя получи-но,казах им аз-от смяната на Температурата-за това ако ще се ползва вода-тя се облива много внимателно-ако детнето е с 40-добре е да е доста топла-с ваден термометър се проверява--та да е 38-39-Поставя се във ваничка (това е по-доброто)-и там си седи докато водата и тялото се охлаждат заедно-5-6 минути Peace-Аз обаче правя друго--мокря кърпи с топла вода-изстисквам-и първо увивам единия крак-после другия и така-и така -без корема-Аз пък какво се запришказвах-като свекърва-Извини ме-(то сега след тая случка-ще си опитна по темата)-Алхамдуллилах,че е минало всичко-то всъщност не е толкоз опасно,но си е страсничко Praynig-пък вярно,че сега има скарлатина доста... Crazy

Анди-всичко изчетох-почти като девер ти мисля Laughing-като имам време-нали знаеш Peace
Родителите ми дойдоха-до скоро  bouquet
Виж целия пост
# 8
ДОБРО УТРО в този първи почивен ден и в новата тема   bouquet,много бързо изписахте старата браво  Mr. Green

Ето го моя хабиби пухкав и сладък  Mr. Green
Епъл  Heart Eyes честит розов екип, да носиш радост на своите пациенти  Hug
Теди  Heart Eyes изплашили сте се , но вече всичко е ок,и аз преди 7 години имах подобна ситуация от рязко преохлаждане в уден задушен летен ден,и то в ресторант,изпих почти на екс една студена бира ,стана ми лошо и изгубих съзнание , та после почти година не съм близвала алкохол,не че сега пия  Flutter
Лек и слънчев ден по късно пак ще ви пиша  Heart Eyes


Виж целия пост
# 9
Кафе и запис от мен,по късно ще чета ,като се доредя.
Golden Apple  bouquet  bouquet  bouquet за темата.
нА ВСИЧКИ Hug
Виж целия пост
# 10
запис и добре заварила в новата теми4ка! деске ,сядам под съседната палатка!латея, браво и да ни е пълна с хубави преживявания!  bouquet  bouquet
Виж целия пост
# 11
Нова булка и нова тема:честито!

Искам да попитам как става тая работа с религиозния брак :без свидетели и без някой махрам или представително лице да даде момичето на жениха????Без брака да се разчуе?
Че махр-а е 1 лв е добре,поне това е добре Mr. Green.

Според мен такъв брак не е валиден и всичко което си правят под завивките си е съшия грях.
Подобен брак може да е валиден ако влюбените са на самотен остров Simple Smile.

Да не говорим,че заради прелюбодействието си жениха трябва да направи тауба и да попости примерно..след като НАИСТИНА се ожени.
Виж целия пост
# 12
Добро утро на всички...

Излюпих се аз,обаче нещо няма какво да се прави и започвам да се ядосвам...
до скоро...  bouquet
Виж целия пост
# 13
лили, я разкажи ти как се ожени? newsm78 това не си ни разказала,а може да е  полезно и да е пример за моми4етата, кое как се прави и кое да не се прави преди брака? интимности позволяват ли се, до какви се ограни4ават двойките- урок по морал  и благо4естивост или обратното!ама реално как става, 4е по книга го знаем, ама не го спазваме никак! Crossing Arms
алаа, аз не 4еститих, но щом сте рекли ,4е е омъжена жена! да ти е 4естито и да си пазиш друг път обицата,за каквото й да е ,информирай се предварително! не така на хрумка, 4е понякога се  полу4ават нео4аквани обрати! Thinking
хапвам си от вашите закуски, благодарно ви е о4енцето ми  chef bowuu  bouquet!
Виж целия пост
# 14
Лили,Съпруга на Алаа, ако не се слъжа е шия... И нямат нужда от свидетели...  newsm78 мисля,че дуа може да обясни ,по-добре..
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия