хайде, красавици! новата седмица дойде 15- 22 август!

  • 3 729
  • 97
 Hug  bouquet
Добро утро на всички!
Пожелавам ви прексрасни мигове през новата седмица, и нека да напълним седмичната тема само с добри новини. newsm51
На чакащите пожелавам много от тези EFP
На тези с неспуканите фоликули,като мен, пожелавам да се спукат най-накрая и да не ни създават проблеми.
Успех, красавици txtloves

Виж целия пост
# 1
Весела и плодотворна седмица и от мен момичета!
Тамън мислех да пусна темата и гледам имало и по-ранобудни от мен. Grinning

Днес е Голяма Богородица. На днешния ден се ходи на църква и се носят дарове и пита на Богородица и се моли за здраве и плодовитост.
Идете и си запалете по една свещичка. Някои от вас сигурно помнят, че аз миналата година измесих пита и я носих в църквата да я пеят за всички момичета от форума. За да си имаме бебчета. Сега съм измесила пак. И пак съм я нарекла за всички нас. Ще се помоля този форум да стане най-непосещавания и скоро всички ние да се радваме на здрави и красиви бебета.
Иначе при мен нищо ново. Чакането ме изнервя ужасно, но няма как. Стискайте ми палци, че ме е много страх! Когато има новина първо на вас ще я съобщя.
Прегръдки от мен и се усмихвайте повече!
Виж целия пост
# 2
Ренци...ами то не останало бе Hug Леко и безаварийно ти пожелавам Hug и после да поливаме девойката Crazy
Весела седмица момичета от мен.
Виж целия пост
# 3
Добро утро и успешна седмица и от мен, момичета newsm51
Слушам камбаните на Ал. Невски по случай големия празник днес и си мисля за всички вас. Пожелавам ви скоро те да забият така силно и в сърцето ви с невероятната новина за  EFP
Виж целия пост
# 4
Ренци, наистина вече си на финала! Браво! Представям си с какво нетърпение очакваш да видиш бебка Grinning Благодаря за пожеланията и затова, че толкова мислиш за нас! Всяко добро ще ти се върне стократно  bouquet Hug
Успех на всички през тази седмица! На мен днес ми е 25 ден и от днес вече ме болят гърдите. Едва ли е станало нещо, но пък знам ли Rolling Eyes Дано не дочакам лелята Praynig както и всички вие! Моля се за всички много скоро да забременеем!
И аз днес ще отида на църква да запаля свещички за здраве и ще се помоля за всички нас PraynigПомолете се и вие, момичета!
Виж целия пост
# 5
Ренци, няма страшно, мисли позитивно, все пак бебка трябва да излезе, не може да стои безкрайно вътре Wink
Виж целия пост
# 6
Ренци, много мило от твоя страна за питата  Hug Да ти се връща всичко добро!!   bouquet
Стискам палци всичко да мине спокойно!  Praynig

Ние днес с мъжа ми ще ходим на Александър Невски.
Ще се запалим свещички за здраве и ще помоля за всички нас тук, да имаме живи и здрави дечица!

Успешна седмица на всички!!
Виж целия пост
# 7
Честит имен ден на всички празнуващи днес. Да са живи и здрави и още куп хубави неща им желая.

Ренци - Коремци, щом ще кажеш тук да съм спокойна, че през час съм в отчетните да видя кво става. Heart Eyes Стискам ти здраво палци. Къде ще раждаш, в Торакс ли?
Виж целия пост
# 8
Здравейте и от мен, момичета!

Честито на всички именнички и весел празник на всички!

Аз съм още в отпуска, но днес дойдох до работа, че нещо ми доскуча, а и вие ми липсвате.

Весела и ползотворна седмица.
Виж целия пост
# 9
 Hug момичета, весела усмихната и щастлива седмичка! и някак как да не е такава, щом започва с  чудесен празник! честитито на именничките  bouquet днес ще се помоля  Praynig всички да бъдем благословени със здрави розови пухкави бебешорчета  preggo  ylinfant ! дано ми стигне времето да хвана някоия отворена църква и да запаля свещичка  Grinning прекасни емоции за през седмицата, момичета!
Виж целия пост
# 10
Честито на именничките!
Само хубави новинки през новата седмичка.
Ха дано пожеланията на Дианчето се сбъднат.
Ренци то малко останало. Хайде отпусни се. Скоро ще видиш дългоочакваното бебче.
Виж целия пост
# 11
Честит имен ден на всички празнуващи днес. Да са живи и здрави и още куп хубави неща им желая.

Ренци - Коремци, щом ще кажеш тук да съм спокойна, че през час съм в отчетните да видя кво става. Heart Eyes Стискам ти здраво палци. Къде ще раждаш, в Торакс ли?

Ще раждам във Весела.
За мое огромно съжаление няма да мога да си позволя да родя в Торакс при д-р Даскалов. А толкова ми се искаше.....Но.....дано всичко мине както трябва пък това ще го преживея. Wink
Виж целия пост
# 12
Ами да в Торакс се плаща. Стискам ти палци всичко да е ок и да го изстреляш като тапа /както казват/ това бебче.
Виж целия пост
# 13
Ренци, души4ка, стискам палци и със сълзи от радост да гушнеш прицесата.Благодаря за питката, дано има ефект.Аз също ще запаля свещ за плодородие.Лека седмица моми4ета.
Виж целия пост
# 14
Добро утро, момичета! Аз ли съм най-ранобудната днес? Grinning Пиша, не че имам нещо да ви кажа, но ми е много хубаво настроението и искам да го предам и на вас Hug Усмихнат и успешен ден!!! Heart Eyes
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия