Откога халва (тахан) ?

  • 3 494
  • 18
 Много се чудих, и затова питам вас - вие от каква възраст започнахте да давате на вашите деца?
Виж целия пост
# 1
Аз още не съм давала, но пък честно казано не виждам и смисъл, поне когато бях дете тахан-халвата беше претъпкана със захар Sick. Едва ли сега е по-различна.
Виж целия пост
# 2
Не съм давала, защото тук няма. Хубаво нещо е тахан-халвата.  Simple Smile Може да даваш. Над годинка са доста малко нещата, които не се дават  Peace
Виж целия пост
# 3
Аз още не съм давала такова на малкия.Ама то в нашата къща халва се купува веднъж годишно-на сирни заговезни и никой не я яде.Аз предпочитам да ограничавам сладките неща до минимум и бих му дала само ако види и поиска да хапне.
Виж целия пост
# 4
до сега не съм давала
Виж целия пост
# 5
Вече съм давала,не помня точно кога но скоро беше ,на мен ми се дояде и той си опита,хареса му но аз не купувам често!
Виж целия пост
# 6
Не съм давала. Не купувам халва.
Виж целия пост
# 7

 Стига да искаш можеш да даваш.Стига да прецениш, че има нещо полезно в нея и, че не е много сладка за толкова малко дете.Аз не давам на сина ми халва.
Виж целия пост
# 8
Аз не бих давала, но това е личен избор... Peace
Виж целия пост
# 9
Изобщо не съм си мислила да му давам халва. Пък и какво й е полезното на халвата newsm78
Виж целия пост
# 10
Пък и какво й е полезното на халвата newsm78

Какво й е вредното?  Simple Smile

Прави се от тахан и мед основно. Медът е супер полезен. Таханът е хранителен продукт, който се получава от смилане на семена на ядки, които са маслодайни растения и ползата, витаминният им състав и полезност са неоспорими. Таханът може да е от слънчогледови семки, от фъстъци, от сусам, от лешници и всякакви други ядки.  Simple Smile
Виж целия пост
# 11
Пробвах миналата седмица,не му хареса Thinking
Виж целия пост
# 12
не съм давала и не купупам-вредна е за децата
Виж целия пост
# 13
Не съм давала и няма да дам.
Виж целия пост
# 14
не съм давала защото не сам купувала , но не съм против
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия