Спермициди

  • 14 116
  • 27
Ползвали ли сте срермицидни гелове, кремове или други варианти? Някой има ли отзиви от тях?
Виж целия пост
# 1
Лично аз не съм ,тъй като гинеколожката ми е против иползването им.Според нея при по-продължителна употреба водят до разрушаване на нормалната влаглищна микрофлора .
Виж целия пост
# 2
Полвала съм таблетки Фарматекс.Малко е неприятно усещането,защото като се разтопят имаш чувството,че си си сложила някаква пяна.
Виж целия пост
# 3
А колко са надеждни? И колко време им трае ефекта, имам предвид, колко време след поставянето предпазват?
Виж целия пост
# 4
Полвала съм таблетки Фарматекс.Малко е неприятно усещането,защото като се разтопят имаш чувството,че си си сложила някаква пяна.
Даааа, и имах  чувството че нещо ми шупти от  долу .... Не ми  беше приятно !  Sick Heart Eyes
Виж целия пост
# 5
Не съм ползвала , но като чета и вашите отзиви едвали някога и ще ги използвам.
Виж целия пост
# 6
Pharmatex tabl се поставят 10 мин преди полов акт,а действието им продължава 3 часа.
Pharmatex vag.caps. се поставят 10 мин преди полов акт и действието им продължава 4 часа.
Крема действа 10 часа.
Има някой особености при прилагането на лекарството,които са описани в листовката.
Виж целия пост
# 7
Pharmatex tabl се поставят 10 мин преди полов акт,а действието им продължава 3 часа.
Pharmatex vag.caps. се поставят 10 мин преди полов акт и действието им продължава 4 часа.
Крема действа 10 часа.
Има някой особености при прилагането на лекарството,които са описани в листовката.

Абсолютно точно обяснение шоколадче Но като се замисля за тези  10 минути преди половия контакт аз да мисля да си  сложа таблетката .... newsm78 някак си не ми урадисва !  newsm78
Виж целия пост
# 8
Шоколадче, а колко им е надеждна защитата?
Виж целия пост
# 9
Надежността зависи много от правилната употреба-въпросните особености,за който писах по-горе.Дори минимално количество сапун преди или след половия акт разрушава активната съставка и ефекта от поставянето на тб е 0.
 TONKA75,локалните противозачатъци имат много предимства пред останалите:
-подходящи са жени,които не могат да приемат противозачатъчни през устата,например кърмачки
-подходящи са жени,за които не е подходящо поставянето на спирала
-ако си пропуснала да си изпиеш хапчето за деня се ползват като допълнителна защита
-ако не водиш редовен полов живот и съответно не пиеш хапчета,също се използват локални противозачатъчни
-има много жени,за които презервативите са много неприятни,а има и такива,на които не им пречат по никакъв начин.С таблетките е същото-това,че на някоя са и били неприятни,не значи,че за всички ще е така.
Виж целия пост
# 10
Аз от сутринта само това чета из нета и така като гледам доста ги харесват хората. Само дето се чудя какво да си взема? Четох, че крема има 10 часа действие, за разлика от другите, които имат по 3-4. Обаче мен повече ме интересува, кое е най лесно за употреба, защото колкото разбрах е много важно да го поставиш както трябва за да е наистина ефективно.
Виж целия пост
# 11
Аз от сутринта само това чета из нета и така като гледам доста ги харесват хората. Само дето се чудя какво да си взема? Четох, че крема има 10 часа действие, за разлика от другите, които имат по 3-4. Обаче мен повече ме интересува, кое е най лесно за употреба, защото колкото разбрах е много важно да го поставиш както трябва за да е наистина ефективно.
Kолкото се може по- надълбоко се поставят . Най-добре крема, защото е най-дълго време действа и се поставя с апликатор !  Peace
Виж целия пост
# 12
Аз лично избрах таблетките,защото са най-малки и се поставят най-лесно.Времето на действие е абсолютно достатъчно според мен-все пак не правиш секс 10 часа,нали?Simple Smile
Виж целия пост
# 13
А знаете ли нещо за цените (ако ги има в няко сайт...) защото аз намерих нещо, че са между 8 и 15 лв, но не разбрах това за еднократна дозировка ли е (примерно едно хапче или еднократно гелче) или как?
Виж целия пост
# 14
А знаете ли нещо за цените (ако ги има в няко сайт...) защото аз намерих нещо, че са между 8 и 15 лв, но не разбрах това за еднократна дозировка ли е (примерно едно хапче или еднократно гелче) или как?
Обикновенно са по 8 до 10 дози ( таблетки) в опаковка ( а може и повече) ! Да, цената им варира в този диапазон но има и по- скъпи медикаменти де! Peace
http://www.framar.bg/search_products_qyery-%D1%84%D0%B0%D1%80%D0 … D0%B5%D0%BA%D1%81
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия