НУТРОЛОН доволни ли сте от това мляко

  • 678
  • 11
Здравейте мами

Търсех в библиотеката теми за Нутролона, но има само 2 който не ми дават достата4но инфо 

Затова исках да ви попитам какво мислите и  доволни ли сте от НУТРОЛОНА и защо да или не 

Ние сме с серизен запек, беба е на 7 и половина месеца, яде пасирани ябълки с праскови, или с кайсии, или с сини сливи / и нищо...

Пробвах да й варя сок от сините ливи / но стана страшно кисел, 4е аз накрая едвам го изпих ...

Бяхме при педито, разпитва ни жената на дълго и широко и каза 4е не вижда грешка в хранителния режим   каза да махнем изцяло ориза / аз й без това не го давам, и морковите / тях ще ги махна...
От два дена й давам в обедната супи4ка която варя и две лъжици овесени ядки /пасирани ...

Абе просто имам 4уството 4е вси4ко сме опитали ве4е...
Само млякото не сме сменяли, тука НУТРОЛОН най съм 4увала да го препоръ4ват за нашите проблеми, и сега се 4удя дали да не го сменя на своя глава

Останалите марки за който се дискутира в форума не ги продават тука, само НУТРОЛОН и НЕСТЛЕ БЕБА се казва /  нашето мляко, много близко по съдържание с НАН
Виж целия пост
# 1
Доволна съм от него,много при това.След като доста месеци подред купувахме скъпи млека против запек и повръщане,когато решихме да преминем на нормално мляко опасенията ми бяха,че отново ще получи запек.Останах много приятно изненадана обаче и не мисля да го сменям повече.
Виж целия пост
# 2
На мен не ми харесваше как се разтваря, оставаха бучки неразтворени.
Виж целия пост
# 3
Бяхме на Нутрилон 1, после на Нутрилон 2, проблеми не сме имали, нито колики, нито запек, никакви! Разтваря се перфектно /новите руски кутии в началото бяха малко странни, но вече са ок/.
Аз съм от доволните Grinning
Виж целия пост
# 4
На мен не ми харесваше как се разтваря, оставаха бучки неразтворени.
Разтваря се отлично,но с негореща вода-около 40*С ако не се лъжа.
Виж целия пост
# 5
Доволна съм! Нямам проблем с разтварянето. В момента въобще не топля вода за млякото ,наливам направо от бутилката със стайна температура! Разтваря се перфектно Peace!
Виж целия пост
# 6
За запек е идеалното мляко, но Петя повръщаше като гейзер именно от Нутрилона. За съжаление когато сменихме млякото и повръщането спря, започна запекът...
Виж целия пост
# 7
Много съм доволна.
Аз също го разтварям във вода със стайна температура и няма бучки.
Регулира си и акането /в началото бяхме на Фризолак-ама ни запече/ и сега няма проблем с пълненето на памперса.
Виж целия пост
# 8
Здравей eli, аз малко късно се включвам в темата, но все пак да си кажа мнението. Дъщеря ми е на Нутрилон от много време...приема го много добре и никога не е имала запек!Ние живеем в Холандия и мога да кажа, че тук половината бебета са на Нутрилон..или поне бебетата на всички мои познати. Не се притеснявай и опитай!
Виж целия пост
# 9
Май ще се оправиме   Peace Wink
Веднъж свърсихме работа веčе   Laughing
Май в млякото ни бил проблема   newsm78
НУТРИЛОНА ни подейства положително    Party Peace
Виж целия пост
# 10
Май ще се оправиме   Peace Wink
Веднъж свърсихме работа веčе   Laughing
Май в млякото ни бил проблема   newsm78
НУТРИЛОНА ни подейства положително    Party Peace
браво на Емма Grinning
Виж целия пост
# 11
Мам4ета ,
благодаря на вси4ки 
Hug

От кога ми говорят тука мамите да сменя млякото, ама педито каза 4е не е добра идеята да се сменя, да опитаме по друг на4ин да оправиме положението, ама като и от пасирани сини сливи с праскови нищо не става, а аз й ги дояждам все пасираните плодове ... а едвам доти4вам до кенефа... а Емка не и не ....

Добре 4е ви питах , 4е май нямаше а сменя млякото на своя глава и пак щяхме да ходиме при педито, беше казала,  4е ако нищо не става да ходя да ми предпише ДУФЛАК  Rolling Eyes

Ве4е и аз да напиша мнение за Нутрилона  Wink
Много съм доволна  Grinning
Разтварям в хладка вода и няма бучки
За запек е идеалното мляко Party

Още един път голямоооо
БЛАГОДАРЯ на вси4ки
  Hug Party Wink Grinning
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия