Бюстие

  • 8 072
  • 10
Какво е подходящо за 12 годишна девойка, която не е още за сутиен, но се притеснява и иска да носи нещо "уплътняващо", още повече при затоплянето на времето и по-тънките блузки? Мисля, че бюстие е добра идея, но какво да бъде, на времето не съм носила подобни неща и нямам никаква представа какво да търся и какво е подходящо, честно казано. Или пък някакво корсажче, newsm78 , дайте съвет
Виж целия пост
# 1
За такова дете са подходящи спортни безшевни бюстиета или спортни сутиени- вижте на Триумф, има такива- нещо като късо потниче, но пригодено за оформящ се бюст. Сигурно и други фирми предлагат подобни! Нека детето не се притеснява- има и за тийнейджърки.
Успех в избора! Simple Smile
Виж целия пост
# 2
Напълно съм съгласна с Верона!
В момента съм почти на 20 и нося сутиен вече, но на 13, 14 години всички около мен започнаха да носят такива безшевни бюстиета и си беше въпрос и на самочувствие да имам такова. В последствие имах всякакви цветове и ми беше много удобно, а и изчезнаха притесненията ми, че ще ми се смеят за нещо. После прехода към сутиен е много лесен, защото има 1-2 години, в които не си за сутиен, но не си и за без нищо...
Освен в триумф и по-скъпите магазини има такива безшевни бюстиета и в обикновените магазини за бельо около 7-10 лева са.
Успех!
Една мама от форума е сложила снимка на такова, каквото имах и аз, има ги в различни цветове.
http://i206.photobucket.com/albums/bb135/Diadora_/novi%20snimki/P1020463.jpg
Виж целия пост
# 3
спортни сутиени Peace
Виж целия пост
# 4
Вижте на Скини има много приятни памучни тинейджърски сутиенчета.
Виж целия пост
# 5
Вижте на Скини има много приятни памучни тинейджърски сутиенчета.

Аз имам едно тинейджърско сутиетче на Скини. Много е удобно. Майка ми взе един сутиен вече от Спрайдер.Там също са много хубави, но са с банели.На мен банела вобще не ми пречи.
Виж целия пост
# 6

материята му е ужасна, обаче.
Инак и аз съм с почти 12-годишна и съм й купила от горепоказания. Но материята е отврат  Sick
Аз искам нещо памучно, без подплънки и банели... Нещо типично спортно.
Виж целия пост
# 7
И аз ще следя темата.Дъщеря ми е на 12години и 6месеца и също съм в чуденка какво да й взема за лятото.Гърдите й не са малки,но не иска да носи сутиен,пък и не зная дали е удачно Thinking.
Шани,материята наистина е ужасна.Има нещо като бюстиета,но те са с подплънки.
Виж целия пост
# 8
Има и едни спортни сутиени,купувала съм такъв за подарък на приятелка,която мрази сутиени с банели.Пак са с оформена чашка,като излята,но мека,с тънки презрамки,без банел,памучни.Нещо такова,този е горнище на бански,но това,което аз купувах беше белъо с такава форма:http://www.swimoutlet.com/ProductDetails.asp?ProductCode=9331&Click=204850,но презрамките отзад са си като на нормален сутиен,не като този кръстосани.
Виж целия пост
# 9
КЛИК
Виж целия пост
# 10
Здравейте !
Моята дъщеря е на 14 години вече и носи сутиен от 2 години !
И мисля че вече е нормално за тази възраст да са със сутиени !
Като ги гледам всички носят Simple Smile
Сега има голям избор и може да се намери и малък номер  и то с подлънки Simple Smile
 Hug
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия