Хрема от цъфналите дървета и бременност

  • 806
  • 3
Здравейте момичета,

Как се преборвате с алергичната хрема, причинена от цъфналите дръвчета?

Аз имам изпитана рецепта с лекарства, които пия малко преди да започнат цъфтежите, обаче сега съм бременна и не мога да ги пия. Предните години не усещах нищо с тази подготовка, докато сега съм с невероятна хрема, кихане през около 5 минути и сърбящи очи. Засега си пръскам единствено Стеримар, проветрявам вечер, за да не влизат полените..... Лошото е, че тази моя алергия преминава в астма на по-късен етап  Sad
Дайте ми съвети за оправяне с някакви бабешки методи ... или споделете, какви локални медикаменти от традиционната медицина ползвате?
Утре вечер съм на лекар - алерголог - дано има средства, които мога да използвам ...
Виж целия пост
# 1
Изчакай съвета на лекаря. Не пий нищо без консултация с алерголог и гинеколог! Още от пубертета съм с ужасна алергия и астма през май-юни. С първата бременност изживях истински кошмар по това време. Не ми изписаха да пия нищо, защото нямало подходящо  #2gunfire Само, когато проблема с дишането се засили много почнах да пия Бромхексин (може след 3 месец). Сега тази бременност е така планирана, че да не съм бременна през този период.  Grinning
Виж целия пост
# 2
Миналата година и аз бях бременна по това време и си пръсках един спрей(естествено след консултация с лекар).На моя приятелка също и го бяха изписали.Не си спомням как се казваше,но ще проверя и ще ти пиша
Виж целия пост
# 3
Авамис се казва.Струваше кам 30лв.Определено имаше ефект
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия