ЕЛСЕВ КРЕМ ЗА БЛЯСЪК НУТРИГЛОС

  • 2 395
  • 7
http://www.framar.bg/%D0%B5%D0%BB%D1%81%D0%B5%D0%B2-%D0%BA%D1%80 … 11360.html#coment

 Това си го купих от Кауфланд в събота и още не съм го ползвала. Мацнах си само на един кичур коса и каточели не забелязах ефект....
Тоя се слага на влажна коса и по цялата и може би тогава ще се усети, но понеже е с пълен с някакве перлени отблясъци, се чудя......дали няма да съм като някоя фолк дива с брукат???? ползвал ли го е някой да даде отзиви. Ще съм благодарна на повече мнения.
А и си нямам на представа как ще изглежда коса намацана с такъв блясък де , казаха ми че е подходящ за по.често третирани и не много жизнени коси и особено връжчета, защото ги слепвал и заглаждал. Така ли е наистина?
Виж целия пост
# 1
Истината е, че грам не е така! Всичко си е реклама. Дали ще полваш този крем или примерно на Сънсилк или Нивея, разлика няма да видиш. Да не говориме за блясък. Ако косата ти наистина се нуждае от грижа и подхранване, тези продукти няма да помогнат. И този крем блести точно толкова, колкото и серията на Нивея Diamond Gloss (демек никак)
Виж целия пост
# 2
Ужас, а аз се надявах поне малко жизненост да добие от това. Само за връхчетата говоря, защото иначе изглежда много здрава и лъскава коса нагоре. Но върховете са ми хвърчащи и сухи......а и 2-3 пъти седмично изпролзвам преса при това метално. Слагам много пяна и продукт на Лореал за термична обработка, старая се да избягвам пресата максимално но  все пак , истината е че поддържаната и оформена на прическа коса изглежда много по жизнена и здрава от само изкъпана и оставена. Ползвам и маска, готова за подхранване, както и хининова вода, както и зехтин . Обаче просто исках повече блясък.
В Мюзик айдъл когато Анелия гостуваше на малките концерти ми направи впечатление косата и. Направо ослепителен блясък! Сигурна съм че това е от някакъв продукт. Виждала съм нейни снимки не направена и гримирана и косата и изглежда съвсем нормално , сплесната отгоре без обем и сухи и хвърчащи краища. Онази вечер обаче беше невероятна. Затова се нахъха на някакъв продукт а в кауфланд само това намерих тогава и го взех.
Какво ще ме посъветвате в такъв случай за блясък???
Виж целия пост
# 3
Имам го продукта от може би 3 години и така си стои,кога ли ще го хвърля не знам.Значи има едни частици вътре,които по-скоро залепват за ръцете не за косата,мазен продукт и лепкав  Sick
Виж целия пост
# 4
Черната коса по принцип седи много лъскаво, но се съмнявам Анелия да ползва продукти от тази класа. Ако краищата ти са сухи ги подстрижи съвсем малко да се освежат. Иначе има специални спрейчета за блясък на силиконова основа.
Няма лошо да си ползваш крема на Лореал, просто не очаквай кой знае какъв ефект. Хининовата вода изтънява косъма...незнам дали е добре да го ползваш. За да ти се заглаждат краищата по-скоро си слагай кристали.
Виж целия пост
# 5
Черната коса по принцип седи много лъскаво, но се съмнявам Анелия да ползва продукти от тази класа. Ако краищата ти са сухи ги подстрижи съвсем малко да се освежат. Иначе има специални спрейчета за блясък на силиконова основа.
Няма лошо да си ползваш крема на Лореал, просто не очаквай кой знае какъв ефект. Хининовата вода изтънява косъма...незнам дали е добре да го ползваш. За да ти се заглаждат краищата по-скоро си слагай кристали.

Иииииииииииии мале каква съм шматкааааааааааа, аз и кристали щях да си вземам ooooh! Тцтцтцтц.
Дай ми пример за спрей за блясък горе-долу около тази цена, и още нещо , мога ли да ползвам и кристалите и спрея? Имйки предвид че отделно на косата си слагам в корена доста пяна а по дължината крем за термична обработка? Да не ми се..............предозира нещо..дедазнам.
Виж целия пост
# 6
Спрейчета за блясък има много хубави на Селектив, Рене Футер и професионалните Лореал. Рене Футер до колкото си спомням беше около 20лв. Може да спреш да слагаш пяна (тя доста изсушава) или да си вземеш някаква без алкохол.
Лореал сега пуснаха една серия с пчелно млечице...много е хубава. Има дневен и нощен флуид за коса. Въпрки, че бях скептична се пказаха много хубави продуктите. И маската е много хубава.
Аз преди ползвах супер много продукти за коса при изсушаване, но от около половин година не и слагам нищо. И седи много по-бляскава и жизнена!
Виж целия пост
# 7
Благодаря ти, ще проверя за тези маски и флуиди Peace
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия