Положителен тест ! Да се радвам ли?

  • 5 760
  • 72
Здравейте момичета.
С приятеля ми правим опити за бебче от есента. През януари имах закъснение от две седмици. Направих си два теста на 6-ти и на 10-ти ден закъснение. И двата бяха с две черти.Не особено ярки но ги имаше Simple Smile. На 15 ден прокървих... отидох на лекар, първата гинеколожка каза че няма за какво да се тревожа.Абортирала съм и да си стоя у нас... можете да си представите ужаса ми. След това посетих друг гинеколог. Бебе на ехографа не се видя, според лекаря не съм абортирала, но не ми даде хубаво обяснение за тестовете. Предполагам че бебе е имало, но си е отишло  поради някаква причина. В този период имах много нощни смени... и се уморявах. newsm78
С приятеля ми продължихме опитите, понеже ме увериха че няма смисъл да спираме за извесно време.
Този месец имам пак закъснение. Днес е 7 ден. В петък си направих тест surecheck и отново беше с две черти. Възможно ли е да се е повлиял от януарските събития? Да се радвам ли? На теста пишеше 8 седмици... 8 седмици са минали. Някоя от вас да е имала подобна случка? много ще се радвам да имам наистина две чертички.
Виж целия пост
# 1
Здравейте момичета.
С приятеля ми правим опити за бебче от есента. През януари имах закъснение от две седмици. Направих си два теста на 6-ти и на 10-ти ден закъснение. И двата бяха с две черти.Не особено ярки но ги имаше Simple Smile. На 15 ден прокървих... отидох на лекар, първата гинеколожка каза че няма за какво да се тревожа.Абортирала съм и да си стоя у нас... можете да си представите ужаса ми. След това посетих друг гинеколог. Бебе на ехографа не се видя, според лекаря не съм абортирала, но не ми даде хубаво обяснение за тестовете. Предполагам че бебе е имало, но си е отишло  поради някаква причина. В този период имах много нощни смени... и се уморявах. newsm78
С приятеля ми продължихме опитите, понеже ме увериха че няма смисъл да спираме за извесно време.
Този месец имам пак закъснение. Днес е 7 ден. В петък си направих тест surecheck и отново беше с две черти. Възможно ли е да се е повлиял от януарските събития? Да се радвам ли? На теста пишеше 8 седмици... 8 седмици са минали. Някоя от вас да е имала подобна случка? много ще се радвам да имам наистина две чертички.



Тихичко честито   bouquet Няма как да се е повлиял от "януарската история" .  Сега не се
преуморявай и се консултирай с лекар   bouquet
Виж целия пост
# 2
Тихичко честито и от мен , моят съвет е да почиваш малко повече и да посетиш читав лекар , обясни му каква е била ситуацуята през януари и той ще прецени дали ще има нужда от медикаменти . Успех  Peace
Виж целия пост
# 3
Тихичко честито и бягай при доки и му разкажи Peace
Виж целия пост
# 4
стискам палци всичко да е наред  Peace
Виж целия пост
# 5
Тихичко Честито и както са те посъветвали момичетата-на лекар Peace
Виж целия пост
# 6
Мерси за подкрепата. Hug
За сега няма да ходя по лекари, мисля да изчакам поне 16 дни за да се види сърчице. Предния път кто говорих с лекаря каза, че при следващо закъснение няма да има нужда от лекарства. Той ми каза и това да не го броя за бременност защото не е имало аборт, а ми по-обилна менструация. Изказа предположение за ранна смъртност на плода. Като се замислих по-добре в първия месец отколкото в следващите, когато щеше да се налага кюретаж и всякакви мъчителни процедури...
Ако си направя пак тест, чертичката трябва ли да е по-наситена?  Понеже сега е много далеч от контролната по наситеност.newsm78
Виж целия пост
# 7
Дани Василева, Честито за бременноста. Не се притеснявай, че втората чертичка е по-малко наситена от контролната. При моята първа бременност /неуспешна за съжаление по зруги причини/ и трите теста, които правих бяха така. Най-важното е да се успокоиш и да отидеш след няколко дни на лекар за потвърждаване на бременността. Стискам палци всичко да е наред този път  Hug
Виж целия пост
# 8
Според мен всичко е наред и си бременна Hug Изчакай 2 седмици и на  вагинален ехограф. И се пази много Hug
Виж целия пост
# 9
ЧЕСТИТО  Hug Hug Hug Един кръвен тест ще даде отговор на въпросчетата ти  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Стискам палци всичко да е ОК до края  Peace Peace Peace
Виж целия пост
# 10
Разбира се, че си бременна. Втората черта, дори и по-бледа означава бременност. Желая ти успех! Иди на лекар още сега. Не е рано да се види бебето.
Виж целия пост
# 11
И на мен при втората бременност първия тест беше с бледа втора чертичка, повторих след 6 дни и вече си имах хубава наситена черта. Успех и ако искаш може да направиш кръвен тест!
Виж целия пост
# 12
На мен пък въобще не ми се появи втора черта.НО след изчакване от 5 дни и проверка отново,беше дори по-ярка от първата Grinning Честито и дано този път всичко с теб и бебето да е наред  bouquet
Виж целия пост
# 13
Тихичко честито и от мен , моят съвет е да почиваш малко повече и да посетиш читав лекар , обясни му каква е била ситуацуята през януари и той ще прецени дали ще има нужда от медикаменти . Успех  Peace
Peace
Виж целия пост
# 14
При първата ми бременност чертичката едвам се забелязваше. При втората - използвах (поне така си го поръчах в аптеката) един от най-чувствителните тестове и чертичката беше доста по-наситена.
Така, че честито и от мен!!!  bouquet
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия