Ако потребителите бяха модератори

  • 3 926
  • 104
Кой от тях бихте баннали и за колко, ако можехте? И защо, разкажете, не се свинете.

Аз бих банвал от време на време Ерика, за прибързани и груби изказвания. Също и еди, по същите причини, само дето при него не са прибързани. Бих му забранил да пише в теми за лов, демокрация и производните и и бих го задължил да поства повече емотикони с разперени ръце в края на изреченията си. Лео бих баннал за спам и емотикони. Всички за по 3 дни, не повече.
Толкова от мен. При вас как стоят нещата?

П.П. Темата е със забавно-творчески характер и няма за цел да става въргал и заяждане. Ае, вие сте. Има и анкета с по 3 гласа, гласувайте!

Предварително се извинявам на пропуснатите и ако има желаещи, ще добавям.
Виж целия пост
# 1
Моята опция я няма. Stuck Out Tongue
Виж целия пост
# 2
Много са малко отговорите, не е честно!  Crossing Arms
Трябва ли да се обосноваваме защо или отговор от рода на "не ме кефи" е достатъчен?  Thinking
Виж целия пост
# 3
Трябва ли да се обосноваваме защо или отговор от рода на "не ме кефи" е достатъчен?  Thinking

На модераторите не им е позволено да банват по "Щото не ме кефиш", значи не може Crossing Arms
Виж целия пост
# 4
Е, хубава работа, къде са останалите колеги?  Thinking
Виж целия пост
# 5
Аз се пошегувах естествено. На принципа "всяка жаба да си знае гьола" съм. Дори и хипотетично не мога да банна някой, който се грижи за това форума да не стане мръсно, непочтено, ...... С една дума, ако ги няма гореизброените, във форума изобщо няма да може да се влиза. Така е по-приветлив и прилича на форум!!!!
Виж целия пост
# 6
Е, хубава работа, къде са останалите колеги?  Thinking

Извиних се предварително, но понеже не ги познавам и казах, че ако има желаещи, нека да пишат тук или на лични за да добавям.
Виж целия пост
# 7
Не са модератори, а моделиери! Laughing (Така е, като не влизаш често, изтърваш... Mr. Green)
П.П. Всичките ще ги банна, защото ги жаля.  Joy ("Оти не земем да те убием, та да се не мачиш!' - викаше  с любов един татко от Перник на кандидат-студентката си.  Joy)
Да го ударят на живот (и заяждане) като редови потребители.  bowuu Пък друг да трие и бърше след тях.
Виж целия пост
# 8

На модераторите не им е позволено да банват по "Щото не ме кефиш", значи не може Crossing Arms

Язък!  Tired

То, че няма да ми разрешат да гласувам за всички, то се е видяло, ами да ги подпуквам подред.
Първо бих баннала Татти и Реза (тези двамцата са ми на един кантар) - само слухтят из форума и щом видят някъде в някоя тема хората да се забавляват, веднага я сритват и им чупят играчката. Че и катинар лепват накрая. Като че е малко да ни карат да четем поезия. Кой чете стихове днес, бе ейййй??? Римите се слушат в кръчмите, ама-ха!
Еди бих баннала, защото направи лоша реклама на отказването от цигарите. Всички съфорумци-пушачи да тежат на съвестта му!
Бу бих я баннала, защото по едно време, щом и видех някой пост, все посягах към някой шоколад Нестле. Излишните ми кила са нейно дело!  #2gunfire

Останалите по не ме настъпват по мазолите, но пак бих ги баннала, от солидарност. Стига са плюскали кисело мляко на аванта, гадовете!  Crossing Arms
И ако обичат, да спрат да ми спамят пощата с голите си снимки от СПА-то.  #Cussing out



Виж целия пост
# 9
Кой от тях бихте баннали и за колко, ако можехте? И защо, разкажете, не се свинете.

Аз се свиня. Каквото и да значи това, явно ми пречи да отговоря.
Виж целия пост
# 10
Mamma, баш админа на форума, човека от който зависи всичко, я няма в анкетата...
Антонио да не би да се подмазваш на Mamma. Татито си го турил в списъка а Mamma защо я няма.
Виж целия пост
# 11
Ами Хера, любимата ми богиня, де е?
Не, че бих искал да я банна, ако съм мод, но що да я гневим? А е гневлива.
Виж целия пост
# 12
Mamma, баш админа на форума, човека от който зависи всичко, я няма в анкетата...
Антонио да не би да се подмазваш на Mamma. Татито си го турил в списъка а Mamma защо я няма.

Борисе, много си зле. Или ще ми посочиш мотив за да я сложа в анкетата? Щото аз не се сещам. Освен Василисиния.
Виж целия пост
# 13
Ще банна Реза и на спокойствие ще си пусна тема за смисъла на Възкресението.
Виж целия пост
# 14
На този етап бих баннала само Reza!
Обяснявам, да не стане грешка: снощи заключи един рецептурник и не можах да си препиша една рецепта за гозба с ориз!
Ще се сети, но късно е либе за китка, на мен вече не ми се яде такова!

Другите за сега ще ги пожалвам.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия