Слънцето усмихнато тук-там грее, в Банкя малчуганчето дивее!

  • 33 114
  • 503












                                                                   05.01. - Алек на мама Monny 77
                                                                   09.01. - Жоро на мама MIA
                                                                   19.01. - Ева на мама MIA
                                                                   21.01. - balinska
                                                                   25.01. - Мартин на мама Lidia Dimitrova


                                                                   10.02. - Виктор на sve82

                                                                    07.03. - Алек на мама galiushka

                                                                    03.05. - Стивън на мама Nadia79
                                                                    06.05. - MIA
                                                                    12.05. - Теа на мама Мартеа
                                                                    22.05. - Емил на мама kiki29
                                                                    29.05. - София на мама avgusta21


                                                                    01.06. - sve82
                                                                    04.06. - Антон на мама kiki29
                                                                    07.06. - Иво на мама hrisi051
                                                                    11.06. - Ники на мама Maria.St


                                                                     25.07. - Йоана на мама daniabc[
                                                                     20.08. - Точица на мама Britt
                                                                     20.08. - Monny 77
                                                                     21.08. - Ева Илияна на мама софи1914
                                                                     21.08. - avgusta21

                                                                     11.09. - Жорко на мама balinska
                                                                     28.09. - galiushka

                                                                     19.10. - hrisi051
                                                                     02.11. - Ния на мама Maria.St
                                                                     05.11. - Lidia Dimitrova
                                                                     27.11. - daniabc


                                                                     13.12. - Britt
                                                                     15.12. - Митко на мама daniabc
                                                                     15.12. - Дая на мама Monny 77
                                                                     23.12. - Ради на мама hrisi051






парола: питай на лични


www.snimka.bg
user: bankq2008

pass: питай на лични


Виж целия пост
# 1
Пу първа  Grinning
Виж целия пост
# 2
Само запис засега...ужас, сигурно само аз не спя по това време  Crazy
Виж целия пост
# 3
Добро утро!



Виж целия пост
# 4
                                                                  Добро утро мацки!
Да ви почерпя,че днес моята Дая става на 4 месеца.Преди година на вчерашния ден видях  EFPа днес вече се опитва да прави номерца Laughing
                                         

Да ме извинят постещите и диетуващите/не знам да има бременни но ако има първо да си признават бързо пък после им се извинявам Mr. Green/
Хубав ден на всички ви!Целувам ви и ви гушвам!
Виж целия пост
# 5
Честита месечинка на Дая!  Hug


Мони, а вчера направи ли си тест  Whistling?   bouquet
Виж целия пост
# 6
Хайде и аз да се отчета. Laughing
Монка,да ти е жива и здрава малкта хубавица!!!Искаме снимки!
Лили,да ме извиниш!Ти и всички празнуващи на Цветница!Да сте все така прекрасни като истински цветя!Аз не съм се сетила да празнувам.А и на мъжо май не му е хрумнало,че съм цвете... JoyМислех си,че мога да мина за роза през по-голямата част от времето,но на него сигурно му изглеждам повече като кактус.  hahaha Joy
Кукумицин,стискам палци да не е коклюш!Дано се оправите бързо! PraynigДръж ни в течение как се развиват нещата.
Виж целия пост
# 7
Слънцето усмихнато тук грее, в Банкя малчоганчето дивее!

Нека това ни е новото заглавие.
Честита месечинка на Дая.
Виж целия пост
# 8
Е,да му се невиди-писна ми от болести!
Мими,стискам палци да не е коклюш!Да попитам той заразен ли е и как се прихваща?
И аз не съм в цветущо положение,Ивайло тази сутрин вдигна висока Т и от сутринта сме по изследвания и доктори,при нас пък ако изследванията не са добри има съмнение за пневмония,но резултатите ще излязат чак утре след 17 часа.Всички планове ми се развалиха,в петък щяхме да пътуваме,вече направихме резервацията и платихме-ТОЛКОВА МИ Е СМОТАНО!Дано да се окаже,че е само вирус,че ако е пневмония ще се видим в Александровска болница с Мими!
Мони,Честита месечинка на Дая!Целувам Ви!
На всички пожелавам весел ден и дано всички да сте здрави!
Виж целия пост
# 9
Хайде и аз в новата тема. Много здраве и положителна енергия за всички болни дечица  Hug И Ния днес ми е с 40 градуса, боли я коремче и гърло. Това след 1 ден в градината  Crazy Хубаво си мислех да ги оставя до Великден да си починат, че поне по празниците да сме спокойни...
Виж целия пост
# 10
Хриси много съжалявам за Ивчо.Хриси в интернет има много инфо за коклюша чак направо плашеща информация.
Дано и Ния бързо се оправя ,да не се натровила с нещо щом я боли коремчето?
Виж целия пост
# 11
Монка честита ти чертвърта месечинка на малката хубавица. Като спомена за тест, аз този на Точица си го паза. Онзи ден го разчиствах и си го видях, показвам го на мъжа ми, като се зарадва този човек, едвам го укротих Simple Smile)))
Миличките дечковци дано да не е нещо сериозно и да се разминат с болниците. Против коклюш нали са вече ваксинирани децата, дано не е това.
Хриси, според мен като се оправите да проучиш нещо за имунитета. Някакви имуностимуланти ли, хомеопатия ли, знам ли и аз. Дано бързо се размине.  Praynig

Лили, мерси за темичката, много е хубава  Hug
Виж целия пост
# 12
Според последните кръвни изследвания няма бактериална инфекция,но ще видим утре и урината.Но ще се окаже,че имаме желязодефицитна анемия.Пак кофти,сега трябва да проследяваме кръвта и ако е това ще трябва да пием желязо.
Брит,имуностимуланти съм давала какви ли не,дори до бабешки лекове съм стигала и нищо.
Преди малко говорих с Доки и тя каза,че ако е анемия затова толкова често боледува.
Мария,дано на Ния бързо да и минава.То честно казано незнам и аз защо ги пуснах на градина преди празниците.
Виж целия пост
# 13
Добро утро.
Ще изпревара Лили-ту и ще пусна аз по една кафенце за събуждане.



Мони, честита ви месечинка.
Хриси, Maria, дано по-бързичко се оправят дечицата. Изключително неприятно е с тези болести, ама ...
Да ни държите в течение какво става с дечицата.  А от мен много целувки за малките.

Аз тези дни съм се развихрила с чистене, че искам да си изчистя къщата за Великден. И почти съм готова. Остана само банята.
Хайде ще бягам в хола за закуска и да се захващам с парцалите. Доскоро   Hug
Виж целия пост
# 14

ето ги и моите диванета-тук са на село при баба ми.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия