частни детски ясли и градини в кв. Борово и региона

  • 5 239
  • 6
Привет! Знаете ли в Борово къде има частни детски ясли и градини? Напълно се отчаях от "държавните" и вече взех да се замислям за други варианти? Моля да ме посъветвате и да ми препоръчате!!! Чух че има и нещо като "детски забавачници", но незнам къде има такива тук?!
Виж целия пост
# 1
Погледни в темата за детски ясли София
Виж целия пост
# 2
В Борово има само една - "Пламъче" - на ул.Дечко Йорданов . Отзивите за там са много лоши , тук във форума  Confused . Аз като минавам отвън я гледам - занемарена сграда , със стара дограма и с една ръждясала пързалка отвън  Rolling Eyes
Има една в Бъкстон - "Мила" - вече е със статут на детска градина , таксата е 300 лв.
Моят син беше там почти две години . Много съм доволна от обучението и отношението , но го преместих защото смятам , че е тесничко там - и двора и помещенията . Просто децата са повечко отколкото трябва . Има достатъчно персонал обаче .
Виж целия пост
# 3
В Борово точно незнам, но ето тези, които съм открила в района:
www.meri-lend.hit.bg
www.margaritka-kids.org
http://www.yasla-pinokio.com/YaslaPinokio.Prices.aspx
Аз съм се спряла на втората, защото ме устройва цената, местоположението, а и има добри отзиви за нея.
Виж целия пост
# 4
Ще попитам и в тази тема ако някой може да ми каже нещо за тази ДГ.  www.pribaba.bg Явно е нова, защото не откривам никъде отзиви за нея.
Ще съм благодарна ако някой има инфо  bouquet
Виж целия пост
# 5
Ще попитам и в тази тема ако някой може да ми каже нещо за тази ДГ.  www.pribaba.bg Явно е нова, защото не откривам никъде отзиви за нея.
Ще съм благодарна ако някой има инфо  bouquet

Привет и от мен

За тази детска градина няма инфо, защото е съвсем нова... Ходих да разгледам и впечатлението ми е: всичко е новичко, чисто и свежо - двора е голям, има пясъчник, люлки, баскетболен кош...приемат и деца от яслена възраст - като нас...стаите са светли, просторни и са за по 5-6 деца. аз лично звъннах на телефона, който е в сайта и си уговорих среща, посрещна ме една усмихната учителка и ме разведе из детската градина. Имат още спортен и музикален салон. С много добри впечатления съм и имам намерение да запиша малкия там. Вярно, не живеем в района, обаче предлагат превоз за децата. Учат английски, немски, френски и руски, имат си и преподтаватели по музика и танци...а това много ме радва, защото усещам такива наклонности у малкия

П.С. нещо пикантно - театралната дейност ще се води от Стефания Колева

Толкова от мен Simple Smile
Успех!
Виж целия пост
# 6
да я побутна темата, за нови отзиви,че силно ме вълнува! Предполагам няма да бъдем приети в държавни градини, поне в частните и някой дали знае,дали приемат едногодишни??!!! Тези детски градини дето сте пуснали сайтовете, хич не ми изглеждат читави, направили  апартамента градина, ужасно е!! Няма ли нещо читаво в райна??!!!

И как се казва детската градина зад Калипсо в Гоце Делчев, много добре изглежда отвън, тя е държавна май????
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия