Повредихте ме...

  • 2 720
  • 43
Аз съм на 19 години почти и си имам гадже то...долу в лентичката пише. Преди мисълта някога изобщо да имам деца ме влудяваше. Е ясно ми беше, че някой ден сигурно ще поискам, но това ми се струваше доста далечно. А и идея си нямах какво ще го правя това дете, не ми се струваше, че мога да изтърпя такова чудо вкъщи. Е да ама попаднах в този форум. Изчетох доста, от любопитство просто, а и обичам да съм добре информирана и подготвена. И сега си искам бебче  Sad Ама много искам!
Преди 2 дена ходихме с майка ми при един неин колега да му видим бебето. И то едно мъничко беше, на месец и половина. Супер сладичко, направо се разтопих. Искам си и аз...то единственото, което ме спира засега е, че не мога да го гледам вкъщи, голяма лудница е. И ако случайно заживеем заедно с гаджето направо не знам как ще се сдържа...май е време да почвам противозачатъчните  Laughing
Това е, просто исках да си споделя, че вече направо голяма мания ме тресе Crazy
Виж целия пост
# 1
Виновни  Embarassed Embarassed Embarassed !
Ех ама че хубава вина ..... Grinning !
Виж целия пост
# 2
Аз мисля че щом се ровиш из този форум си си дошла повредена май........ smile3532 smile3533, ние само можем да те повредим още и въобще няма да мислиш за противозачатъчни а само за бебета newsm30  ylinfant 1stroller newsm07, така че застоявай се по често
Виж целия пост
# 3
Как така каво ще го правиш бебето? Вярвай ми като се роди, много добре ще ти подскаже майчиният инстинкт. Аз забременях на 19, с голямо желание, но уви.... е, Бог ме дари с дъщеря ми когато бях на по4ти 22 и бях супер жизнена и енерги4на, справях се с вси4ко и бебе , и у4ение , и оперирана майка на легло.......
Че сме виновни, виновни сме, но ако стане бебто вината я търси в ей този долу на снимката в подписа ти. Mr. Green
Виж целия пост
# 4
да, определено този форум е супер заразен!  Mr. Green

ние започнахме опитите за бебе, когато аз бях на 20, той на 22!
Виж целия пост
# 5
Аз мисля че щом се ровиш из този форум си си дошла повредена май
а нее, не бях...просто ми беше любопитно, как стават тези работи с бебетата и взех, че се застоях

Teya, засега наистина няма къде да го гледам, така че се въздържам (само тайничко си го искам). Но иначе си е рано още, на мен преди ми се искаш първо да се омъжа..след около 4 години. После да си поживея още 1-2 години и евентуално тогава да мисля за бебета.
А и не ми се мисли ако забременея сега родителите как ще реагират...ще ни избият и двамата сигурно  #2gunfire
Виж целия пост
# 6
да, определено този форум е супер заразен!  Mr. Green
е бива ли такова нещо. Аз тук съм срещала едно момиченце, което е на 13, ако и нея я заразите сигурно и 18 няма да може да дочака  Wink
Виж целия пост
# 7
Всички в ъгъла да се срамуват, че повредихме момичето! smile3513 tooth
Виж целия пост
# 8
Може и да ви избият малко, ама после като ги тресне една бабашко-бебешка треска.......
Виж целия пост
# 9
Аз вече се срамувам   newsm61
 newsm09 newsm09 newsm09 newsm09 newsm09 newsm09Ама за какви 13 годишни говориш  smile3514, че те уроци нямат ли си или по интересни неща че да се ровят из този вид форуми smile3502
Виж целия пост
# 10
Всички в ъгъла да се срамуват, че повредихме момичето! smile3513 tooth

 Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed
По-засрамена не съм била Mr. Green
Виж целия пост
# 11
Освен модераторките да сложат надпис в началото на форума "Забранено за лица под ... години, които никога не са мислили за дете"  Mr. Green  Mr. Green
Виж целия пост
# 12
Аз вече се срамувам   newsm61
 newsm09 newsm09 newsm09 newsm09 newsm09 newsm09Ама за какви 13 годишни говориш  smile3514, че те уроци нямат ли си или по интересни неща че да се ровят из този вид форуми smile3502
е то е само едно момичето, а и мисля че майка й пише тук...то по-добре тук да чете отколкото в някой пуберски форум, където се обсъжда как да си извадиш спермата със прахосмукачка  Sick
Виж целия пост
# 13
Освен модераторките да сложат надпис в началото на форума "Забранено за лица под ... години, които никога не са мислили за дете"  Mr. Green  Mr. Green
ами да то това е начина май Simple Smile
Виж целия пост
# 14
Аз вече се срамувам newsm61
 newsm09 newsm09 newsm09 newsm09 newsm09 newsm09Ама за какви 13 годишни говориш smile3514, че те уроци нямат ли си или по интересни неща че да се ровят из този вид форуми smile3502
е то е само едно момичето, а и мисля че майка й пише тук...то по-добре тук да чете отколкото в някой пуберски форум, където се обсъжда как да си извадиш спермата със прахосмукачка Sick

Ужас !   Sick Sick Sick Sick Sick Sick
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия