Промоция на тигани Tefal Ingenio в Kaufland

  • 30 740
  • 59
Тези тигани са много сладурски! Трябва да ви кажа, че тази подвижна дръжка е истинско вълшебство  newsm64 Някой друг ползвал ли я е  chef
Много интересна промоция има в Kaufland ето малко детайли:
Виж целия пост
# 1
Имам пълен комплект Tefal Ingenio и за мен е наистина незаменим!
От години го експлоатирам ежедневно, мия го в миялна и не е мръднал.
Горещо препоръчвам!
Виж целия пост
# 2
Здравейте, и аз вчера видях промоцията в Кауфланд и доста ме заинтригува. Засега съм си харесала дълбокият тиган-тава (за дръжката е ясно). Евентуално ще си взема и касерола. Можете ли да ми кажете само каква е дълбочината им, тъй като никъде не пише.
Благодаря предварително и приятен ден!
Виж целия пост
# 3
Имаш късмет че си ги купих точно тези, та метърчето показааа  newsm78:
Касеролката е 9см дълбока
Дълбокия тиган е 7 см

Има ли още някой който да се е възползвал от промоцийката   chef
Виж целия пост
# 4
Аз се възползвах от миналогодишната промоция, когато с точки се взимаха оребрения тиган и уок-а.Еми пълни боклуци излязоха, тефлона започна да им пада.А нямат и година ползване.Мои познати имат същите тигани и цели серии на Тефал и нямат проблеми, но не са купувани от Kaufland.Не знам има ли общо това или не, но вече не бих взела от тези им промоции.
Виж целия пост
# 5
аз ще си взема касеролата много ми хареса  Peace и дръжката разбира се
Виж целия пост
# 6
Дам, дръжката е наистина уникална и без нея накъде  cook
Виж целия пост
# 7
Имам тиган и касерола заедно с дръжка от предишна промоция в Била.Та няма да ми се налага да купувам отново дръжка LaughingСега смятам да взема дълбокия тиган.Наистина са много удобни.
Виж целия пост
# 8
Имам пълен комплект Tefal Ingenio и за мен е наистина незаменим!
От години го експлоатирам ежедневно, мия го в миялна и не е мръднал.
Горещо препоръчвам!
Аз също имам комплекта, купен преди години, също мия в съдомиялна ежедневно и също съм мнооооооооого доволна.
В комплекта ми обаче нямаше Wok и сега ще се възползвам от промоцията.
Страхотни са тиганите, дръжките и капакът също са много удобни ,препоръчвам, заслужават си!
Виж целия пост
# 9
На WOK-a специално съм му взела душата!
Щом и супи готвя в него...
Виж целия пост
# 10
Извинете  но понеже и аз съм им хвърлила око на тия тиганчета - да питам - Какво е WOK ???  Embarassed
Виж целия пост
# 11
Извинете  но понеже и аз съм им хвърлила око на тия тиганчета - да питам - Какво е WOK ???  Embarassed

Дълбок тиган , този от снимката в първия пост за 29,90
Виж целия пост
# 12
Извинете  но понеже и аз съм им хвърлила око на тия тиганчета - да питам - Какво е WOK ???  Embarassed

Дълбок тиган , този от снимката в първия пост за 29,90
Лелелеее то даже си пише и на тигана, ужас каква домакиня съм само  Embarassed Rolling Eyes Embarassed
Благодаряяяя   bouquet
Виж целия пост
# 13
аз също съм си ги хареса и сега след като прочетох отзиви за тях ще си ги взема.
ако някой иска точки да пише ние често ходим до магазина
Виж целия пост
# 14
Събрала съм точките, остава да заделя парите за тиганите т.е веселата част  Mr. Green Mr. Green Mr. Green Определено много ми харесват.
Виж целия пост
# 15
Аз също се възползвах от миналата годишна промоция и си взех тигана 28 см и мога да кажа че  е супер.Ползвам го много често,не ми се е надраскал.Имам много точки от предния път и сега ще си вземем дълбоката тава,дръшката и капака.
Виж целия пост
# 16
Тиганите на TEFAL са невероятни,имам ги от 2 години и няма  по-качествени наистина!Една драскотина нямат от непрекъснатата употреба!До кога е промоцията в Кауфланд някой може ли да ми каже? Laughing Peace
Виж целия пост
# 17
Пише :
"Търсете червените точки от 13 април до 13 юли...
Попълнените паспорти могат да се използват до 31 юли 2009г."
Виж целия пост
# 18
Пише :
"Търсете червените точки от 13 април до 13 юли...
Попълнените паспорти могат да се използват до 31 юли 2009г."

До изчерпване на количеството !!!
Виж целия пост
# 19
Пише :
"Търсете червените точки от 13 април до 13 юли...
Попълнените паспорти могат да се използват до 31 юли 2009г."

До изчерпване на количеството !!!
Не би трябвало...
Информация от паспорта за точки :
"В случай, че в периода на промоцията възникне временно изчерпване на някой от промоционалните продукти, организаторите на промоцията гарантират, че до 31 юли 2009 ще осигурят достатъчни количества така, че всеки участник събрал необходимия брой точки да има възможност да закупи избрания от него продукт на промоционална цена"
Виж целия пост
# 20
Мисля днес да си взема капака от промоцията - любопитно ми е, че е съвместим с всички продукти от серията  newsm78
Виж целия пост
# 21
Някой да сподели кой тиган си заслужава от всичките?
Имам вече точки,а незная кой да си купя newsm78
Виж целия пост
# 22
Някой да сподели кой тиган си заслужава от всичките?
Имам вече точки,а незная кой да си купя newsm78
Който и да вземеш няма да сбъркаш ,ако можеш повече от един-сигурна инвестиция! Flutter Peace
Виж целия пост
# 23
   Аз пък имам от старата серия Индженио (купени от Метро) - не са мръднали.  Peace Някой пробвал ли е дали дръжката става на тия новите ?  Rolling Eyes
Виж целия пост
# 24
Някой да сподели кой тиган си заслужава от всичките?
Имам вече точки,а незная кой да си купя newsm78
Който и да вземеш няма да сбъркаш ,ако можеш повече от един-сигурна инвестиция! Flutter Peace

Съгласна съм с Лейдито. Със сигурност трябва да си вземеш дръжката, а другото е според нуждите. Като се замисля обаче, всичките са необходими    chef
Виж целия пост
# 25
   Аз пък имам от старата серия Индженио (купени от Метро) - не са мръднали.  Peace Някой пробвал ли е дали дръжката става на тия новите ?  Rolling Eyes
И моите са от старата серия от Метро, дръжката от комплекта става и за новите /аз сега си взех wok/  chef.
Виж целия пост
# 26
Първо от БИЛА съм си взела един с червената точка,а миналата година от Кауфланд и оребрен и съм много доволна.Сега ми трябва и един с капак и добре,че прочетох за промоцията.  bouquet
Виж целия пост
# 27
Аз мисля, че откъдето и да са купени няма разлика в качеството, имам и тиганите, които някога се продаваха в Била, имам и тези, които после се предлагаха в Метро и сега от Кауфланд, много са хубави.Капака, който аз имам обаче е по-различен от този, който сега има в Кауфланд, иначе дръжките си стават, а старият капак си е екстра на всички тигани, предполагам и този от промоцията ще става на всички.
Виж целия пост
# 28
аз не пазарувам в кауфланд-но ще взема да си купя тиганчетата, защото явно сте доволни от тях-а пък интерестното е че никъде не се продават тази серия на тефал newsm78не знам причината
Виж целия пост
# 29
Аз мисля, че откъдето и да са купени няма разлика в качеството, имам и тиганите, които някога се продаваха в Била, имам и тези, които после се предлагаха в Метро и сега от Кауфланд, много са хубави.Капака, който аз имам обаче е по-различен от този, който сега има в Кауфланд, иначе дръжките си стават, а старият капак си е екстра на всички тигани, предполагам и този от промоцията ще става на всички.

Да и този е универсален капак и става на всички тигани   bouquet
Виж целия пост
# 30
да се похваля че днес си купих касеролата и дръжката много ми харесват  Peace тази вечер ще ги пробвам как се държат на котлона  newsm64
Виж целия пост
# 31
как така капакът става на всички тигани  newsm78 не е ли според размера???
Виж целия пост
# 32
как така капакът става на всички тигани  newsm78 не е ли според размера???
и на мен ми е интересно,но тези които го имат казват че става.Ако може да качи някой снимки да видим ще съм благодарна
Виж целия пост
# 33
Моят капак е от по-старата "версия", универсален е посредством няколко релефни дъгички, които всъщност  определят различните граници на различните тигани.Ако е върху по-малък тиган, капакът приляга плътно от едната страна /при дръжката/, а от срещуположната граничи с издатината, при по-голям капак със следващата издатина /ръбче/ и т.н.Не съм оглеждала този от промоцията, но вече се писа в темата, че също е универсален, единствено не съм сигурна на този принцип ли или на друг...
Вкусно, лесно и чудесно готвене на всички   bouquet .
Виж целия пост
# 34
Разгледах капакът в Кауфланд и не видях такива издатини - гладък си е от долу. Как така е универсален пак не разбирам  newsm78
Виж целия пост
# 35
Здравейте
Наистина са незаменими тези тигани, отдавна търсех точно тази серия с тази дръжка.
Купих си ги от Ла Редут, всички, показани на картинката, но с друг капак за около 50 евро.
И сега ги има, но са малко по-скъпи. Но пак си струва, като се има предвид, че не се събират точки и не си длъжен да пазариш от Кауфланд.
Там плюсът е, че можеш да си вземеш само един тиган или тенджера, ако не ти трябват всички...

http://www.laredoute.fr/vente-set-cocoon-tefal.aspx?productid=32 … 1&prodcolor=1
Виж целия пост
# 36
И тук можеш да си вземеш само 1 продукт. Е според мен е добре да са най-малко 2 - дръжка + още нещо  newsm78
Виж целия пост
# 37
аз също имам Tefal Ingenio, но досега не съм ги ползвала с дръжката като тигани, а само като тавички, защото имам други тигани на Tefal newsm78 , иначе много хубаво се закопчава дръжката - много добре е измислено Peace
Виж целия пост
# 38
Момичета,купих си вчера уок тигана ог Каулфланд с точките.....веднага го използвах.....много ми хареса.....но прочетох нещо странно в инструкциите му....че не трябва да се държи ядене в него  повече от 1 ден в хладилника  newsm78
Аз понеже имам тенджера на Тефал от преди и доста често готвя супички в нея та ми стана интересно,защо Thinking
Виж целия пост
# 39
Май това е, за да не потъмнее тефлона и да не стане на петна  newsm78
Виж целия пост
# 40
Някъде мернах из нета, че за тиганите Ingenio има и пластмасови капаци за по-удобно съхранение на храната. Някой виждал ли ги е в магазин и къде?
Виж целия пост
# 41
Моля кажете,тиганите удачен подарък за рожденния ден на жена ми ли са?
Виж целия пост
# 42
Само ако тя наистина си желае такъв подарък Laughing Аз например си мечтая за подарък тиган за палачинки, но само защото много искам да имам такъв, не че ми е необходимост. Ако нещо е необходимо за вкъщи и ти го купиш за подарък е гадно Rolling Eyes
Виж целия пост
# 43
Моля кажете,тиганите удачен подарък за рожденния ден на жена ми ли са?
  Ако ти се рискува да те замлати с тях по главата.  Laughing  Joy
Виж целия пост
# 44
Имам много точки,ако някой се интересува от промоцията,но не пазарува в Кауфланд мога да му ги подаря или въобще,ако не му достигат да му ги дам....... Peace
Виж целия пост
# 45
Съжалявам за тъпия въпрос,но може ли да се ползват във фурната?
Виж целия пост
# 46
Някъде мернах из нета, че за тиганите Ingenio има и пластмасови капаци за по-удобно съхранение на храната. Някой виждал ли ги е в магазин и къде?
тук http://www.laredoute.fr/vente-3-couvercles-tefal-pour-gammes-ing … &numberpage=1
Виж целия пост
# 47
Съжалявам за тъпия въпрос,но може ли да се ползват във фурната?

Могат разбира се, нали са тавички освен тигани   chef
Виж целия пост
# 48
Едва сега попаднах на темата.
Преди няколко дни бяхме в Кауфланд и разбрах за промоцията. Сега ще решавам, кой точно от тиганите да си взема. Ясно е, че дръжката и капака ще се вземат.
Виж целия пост
# 49
Взех се този,който е с диаметър 24см и много ми хареса.Използвах го и като тавичка.Май ще си взема още един,много е удобен и за миене.И на мен капака ми е странен,имаше упътване /като книжка/ и в него пишеше,че имат и стъклен капак.
Виж целия пост
# 50
А някой от тези тигани става ли за палачинки?  newsm78
Виж целия пост
# 51
   Всички тиани на Тефал стават за палачинки !
 Оххх вече съм събрала точки за цялата серия  и само чакам удобния момент и ще се сдобия с дръжка капак и Уок ! Мечтая си да такъв от много време! Аз използвам Тефал от поне 5  години , 2 тигана имам един малък и един от най големия размер! Е няма по - удоно нещо страхотни са !  Hug
Виж целия пост
# 52
Един комплект от тези тигани в магаизните струва по 150 кинта.Ако си вземете тези тигани с точките ще ви излезе по-скъпо ако съберете целият комплект, а в този то 150 или максимум 160 кинта има дори две дръжки и повече похлупаци.
Виж целия пост
# 53
Един комплект от тези тигани в магаизните струва по 150 кинта.Ако си вземете тези тигани с точките ще ви излезе по-скъпо ако съберете целият комплект, а в този то 150 или максимум 160 кинта има дори две дръжки и повече похлупаци.


И аз така мисля,но вече се прецаках...... Confused
Виж целия пост
# 54
 newsm78 смятам го, че целия комплект тук е около 150лв с промоцията, а къде казвате е по-евтин?
Виж целия пост
# 55
newsm78 смятам го, че целия комплект тук е около 150лв с промоцията, а къде казвате е по-евтин?

Казвам, че в магазините за уреди той струва отново 150 - 160 лева, но има повече части з атези пари, като например повечко капаци кам 2-3 и две дръжки от тези яките.
Виж целия пост
# 56
Кажи в кой магазин мога да го намеря целия комплект  newsm78
Виж целия пост
# 57
newsm78 смятам го, че целия комплект тук е около 150лв с промоцията, а къде казвате е по-евтин?

Казвам, че в магазините за уреди той струва отново 150 - 160 лева, но има повече части з атези пари, като например повечко капаци кам 2-3 и две дръжки от тези яките.

Май ще ходя да го вземам от Кауфланд. От приятелка ще взема точки, освен ако не знаете от къде другаде да го купя...
Виж целия пост
# 58
А до кога е промоцията?
Виж целия пост
# 59
А до кога е промоцията?

На брошурката пише до 31.07 - виж на първа страница  Wink
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия