Редно ли е децата да се возат в количката с храната?

  • 10 700
  • 289
В големите вериги е обичайна гледка майки и бащи с умиление да возят децата в количката. Не ме интересува, че там е тяхната храна (освен че възпитанието е отговорност на всички ни), но същите колички после се използват от други хора, без да предполагат, че едни крачета, ходили преди това къде ли не, са стъпвали в количката... забележката не доведе до промяна. феноменът го има във всички вериги. какво мислите? редно ли е да си мълчим пред тотална липса на хигиена? и пред почти гордите родители които возят така децата си?
Виж целия пост
# 1
Ти ако видиш как превозват храната и в какви складове стои докато стигне до големите магазини  Sick ще трябва на фотносинтеза да караш. И на мен не ми е много приятно такава гледка, но това е най-малкия проблем. По-малко ме е гнус от детски крака, отколкото от лелка с черни нокти, която е пакетирала хляба или подсмърчащ младеж на щанда с месото.
Виж целия пост
# 2
За мен специално не е проблем. Нали в количката се слагат пакетирани храни  Thinking Пък и тези които ги доставят, не го правят в дезинфекцирани камиони, а също и стъпват върху палетата, комиона и т.н.
Виж целия пост
# 3
Aз не съм виждала, освен седнали на предназначеното за това място - пластмасовата седалка в единия край на количката. Не смятам, че е редно да мълчим за всяко нещо, което ни дразни - ако за теб това е дразнещо - оплачи се на охраната на магазина и ако не си права, те ще направят забележка на небрежния родител. Или им го напиши в книгата за оплаквания и похвали.
пп: не се слагат само пакетирани храни - аз си слагам и хляб, който се подава малко от найлончето, така че не смятам за редно преди това някое дете да си е отъркало мръсните обувки в количката.
Виж целия пост
# 4
Според мен не е редно
Виж целия пост
# 5
Ти ако видиш как превозват храната и в какви складове стои докато стигне до големите магазини  Sick ще трябва на фотносинтеза да караш. И на мен не ми е много приятно такава гледка, но това е най-малкия проблем. По-малко ме е гнус от детски крака, отколкото от лелка с черни нокти, която е пакетирала хляба или подсмърчащ младеж на щанда с месото.
съгласна съм
Виж целия пост
# 6
но не виждам складовете. за сметка на това виждам нахални хора, които возят прави и тъпчещи в количката дечица. с обувки, с които са стъпвали по супер чистите ни улици. ако си сложа кучето в количката сигурно всички ще гракнат. но то ходи по същите тротоари...
Виж целия пост
# 7
Не ви разбирам, това, че храните се пакетират от мърляви лелки с мръсно под ноктите, за вас означава, че ви е все едно дали ще си сложите храната и в още една мръсотия - примерно на подметката на ботушчето да има кучешка тения, понеже малкия е нагазил в лайно? Децата ходят по точно същите мръсни улици, по които ходим и ние, така че е все едно дали аз ще се кача в количката и синчето ми  Crazy
mishka_moja , сериозно ти казвам - направи забележка на охраната или на някой от тези, които подреждат щандовете, ако свият рамене - поискай да викнат управителя и кажи да разлепят предупреждение, защото ще сигнализираш в ХЕИ  Mr. Green Сигурна съм, че ще има ефект.
Виж целия пост
# 8
Аз ползвам кошница.
Виж целия пост
# 9
не съм викала управителя. ще опитам.
това, което още повече ме дразни е толерантността на всички към  "дечицата" - искам да кажа към родителите им
Виж целия пост
# 10
Всъщност само веднъж ми се е случвало да видя такава гледка, не мислех че се случва толкова често.......ама щом се възмущаваш явно не съм права. newsm78 Аз винаги ползвам количка със специална седалка или кошница.
Виж целия пост
# 11
 Ами аз не съм виждала така да се возят деца. Те количките си имат специално място за деца.
Виж целия пост
# 12
Ние сме возили детето си така,но на предназначената за това седалка.Виждала съм родители,които директно пускат детето в количката за пазаруване,грозно и нехигиенично е,но явно е въпрос на невежество.
Виж целия пост
# 13
Ами аз не съм виждала така да се возят деца. Те количките си имат специално място за деца.
не ти е направило впечатление. билла, кауфланд, хит... май само в метро няма такова нещо. загледай се нарочно следващия път. аз не пазарувам - нося си детето в слинг и разглеждам докато мъжът ми пазарува. сигурно затова виждам и тези неща...
Виж целия пост
# 14
Тц.
Ама те това са същите хора, които си изхвърлят боклука през балкона и минават с мръсна газ през пешеходна пътека пред бебе в количка.
Тъй че не съм ни най-малко учудена (живея до хипермаркет и знам много добре Мишката за какво говори).
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия