Малко семейно хотелче в Гърция?

  • 2 661
  • 17
Здравейте, ако някой е ходил в Гърция в такъв хотел някъде по островите ще съм му благодарна да сподели Hug
Ние ходихме миналата година на о-в Тасос в такова хотелче и съм очарована. За съжаление туристическите агенции най-често предлагат големи хотели и тези уютни местенца се намират само чрез хора вече били там (както беше и нашият случай миналата година). Ако някой се интересува от Тасос с удоволствие ще споделя. Но сега ми се ходи "по-навътре" в Гърция. Очарована съм от тази страна Heart Eyes
Виж целия пост
# 1
Би ли разказала малко повече за хотелчето, в което сте били в Тасос? Ако искаш може и на лични. Благодаря ти предварително   bouquet
Виж целия пост
# 2
Здравейте, ако някой е ходил в Гърция в такъв хотел някъде по островите ще съм му благодарна да сподели Hug
Ние ходихме миналата година на о-в Тасос в такова хотелче и съм очарована. За съжаление туристическите агенции най-често предлагат големи хотели и тези уютни местенца се намират само чрез хора вече били там (както беше и нашият случай миналата година). Ако някой се интересува от Тасос с удоволствие ще споделя. Но сега ми се ходи "по-навътре" в Гърция. Очарована съм от тази страна Heart Eyes
Напиш тук и аз проявявам интерес
Виж целия пост
# 3
Такива хотелчета ги има навсякъде.
Където има селце/курорт, разположен на морето, има и частни квартири и хотелчета.

Примерно: В Аспровалта, Неа Врасна, Паралия Катерини и т.н. Конкретни координати нямам, но не мисля, че е пробелм да тръгнете и в крачка да си харесате нещо.
Виж целия пост
# 4
Зипър, абсолютно се интересувам от подробности - имам дори тема за Тасос, така че моля те да споделиш повече - къде точно бяхте, как се казваше хотелчето, близо ли е до магазини и заведения за хранене, а до плажа? И, разбира се, цени...  Simple Smile
С твое позволение ще копна после инфото и в темата за Тасос, доста мами се интересуват.
Благодаря предварително.   bouquet
Виж целия пост
# 5
Momi4eta v momenta sam v provinciata i niamam vazmojnost da pi6a, no obe6tavam kato se vurna da vi razkaja.
Виж целия пост
# 6
Здравейте момичета, ето ме. Хотелчето, в което бяхме миналата година се намира на о. Тасос, в град (или село) Потос. Мястото е идеално за почивка с малко дете. Много спокойно, без басейн, около хотелчето има полянка с пързалка и люлки, които ние в интерес на истината почти не ползвахме, някак си не стигнахме до там. Хотелчето е  съвсем близо до плажа, но не на плажната ивица. Собствениците са много гостоприемни и внимателни,  (тъй като ме ухапа оса бащата на собственика ме заведе с личната си кола до лекаря). Сервират закуска, която е включена в цената. Обядвахме и вечеряхме или на плажа, където имаше рестовант със страхотна кухня или пък в центъра на селцето, където също беше страхотно. Изобщо спокойствие, невероятна кухня и обслужване. Розови залези...Наблизо има страхотни палжове във вълшебни заливи.  А също и манастир „Св. Архангел Михаил”, кацнал на една скала с невероятна гледка. Стаите в хотела не са нищо особено, можете да ги видите в сайта. Имат си и кът за готвене, ако пожелаете да си готвите. Чистят всеки ден, много чисто беше. А терасите бяха с гледка към маслинова градина. Единствения недостатък на Тасос са осите. Явно заради производството на мед –има доста кошери . Не знам. Но бяха много досадни.
Бих отишла отново на същото място, но ми е любопитно да видя и други части на Гърция. Така че очаквам предложения  Hug

А ето и линк, разбира се
 http://www.elsahaus.gr/
Виж целия пост
# 7
Само да допълня, че две-годишната ми (тогава) дъщеря се хранеше в ресторантите с приготвени там супи и всякакви ястия (което на нешето черноморие  е немислимо) без никакъв проблем. Бях се запасила с какво ли не, за да й готвя и всичко изхвърлих накрая.
Виж целия пост
# 8
изглежда много спретнато и приятно.на какви цени бяха нощувките и как стигнахте до там?
Виж целия пост
# 9
Май никой не е отсядъл в малки хотелчета или вилички  newsm78 И аз се запалих по идеята за почивка със семейни приятели и децата. Порових из фициалния сайт на Тасос, но си го оставям като резервен вариант. Хареса ми -поне от снимките, но едното семейство са почивали вече там и сега търсим нещо друго. Хайде почиващи мами  Wink помогнете да изберем нещо прилично някъде из гръцко  Praynig
Виж целия пост
# 10
Супер, давайте и други предложения!  Hug

А какви бяха цените в това хотелче?
Виж целия пост
# 11
Не се сещам нещо конкретно,което да ти предложа, но ако си измислите някакъв район, в който да почивате, просто отидете на място и си изберете най-подходящото за вас.  Всички предлагат стаи, ако на едно място няма свободни, то на следващото ще има.

P.S. Сега видях ,че и Шани това ти е предложила.
Виж целия пост
# 12
Ми дайте и идеи какъв район да си изберем Simple Smile. например аз нямам малки деца, толкова са големи, че вече не са деца - бихме отишли с мъжа ми на място , където е типично като бит, не е шумно (т.е. задължително да няма домашни любимци, деца и музика), да готвят добре безмесна храна, и да има нещо интересно за разглеждане и правене  - природни забележителности, манастири, някакви занаяти, плажове, спорт и т.н.
Виж целия пост
# 13
 Миналата година почивахме тук - http://www.greek-hotels.ltd.bg/index1.htm.
Бяхме в апартамент за 35 евро нощувката. Къщата беше на около 20-30 метра от морето. Супер чисто и къщата, и морето. Прехранвахме се по таверните - с бебе на 1 год. и 2 м. и друго дете на 4 год. Не сме имали никакви проблеми. Цените бяха като в кварталната пицария.например пилешко филе - пържола с гарнитура - 6 евро, октопод - фантастично приготвен - 5 евро. Много бяхме доволни. В близост /10-15 км./ се намира Афитос - селище, което напомня Созопол. Гърция е пълна с такива къщи и малки хотелчета. Просто човек трябва да потърси.
Виж целия пост
# 14
Nisti не излиза къде точно сте били Можеш ли да поправиш адреса  Praynig
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия