Алое вера от Форевър ливинг

  • 304 599
  • 1 317

Анкета

Доволни ли сте от продуктите на Форевър ливинг

Опции:

* Гласуването приключено: нд, 17 май 2009, 21:56

 Peace
Виж целия пост
# 1
И аз така, като ще е алое да е от Форевър Ливинг  Rolling Eyes
Виж целия пост
# 2
Гласувах с много доволен-при големия има проблем на всяка вирусна инфикция става или бронхит или ларингит-но като започна с ударни дози на абсорбент Ц и му преминава за 3 мах 4 дни.А като се има предвид че при неговият случай без антихистамини не минава,  но от както се доверих на тези продукти нямаме проблеми.А също така му  давам и   Алое вера гел-бери Peace
Виж целия пост
# 3
Приемам Форевър Фрийдъм и хиалуронова киселина от три месеца вече заради ставни проблеми- износване на ставния хрущял. След приема на какви ли не добавки от аптечната мрежа, това е единственото, което ми помага. Освен това подсилих и имунната си система.
Виж целия пост
# 4
А това за ставите го пиеше и свеки дълго време и много добре й понасяше, но идваше доста соленичко и го спря за известно време WinkНо мисля беше алае гел за ставни заболявания или нещо от сорта Thinking
Виж целия пост
# 5
А това за ставите го пиеше и свеки дълго време и много добре й понасяше, но идваше доста соленичко и го спря за известно време WinkНо мисля беше алае гел за ставни заболявания или нещо от сорта Thinking

Да, това е Форевър Фрийдъм, напитка от алое вера при ставни проблеми със съдържание на глюкозамин, хондроитин, вит.С, има обезболяващо и противовъзпалително действие, но трябва да се пие продължително, зависи и от тежестта на проблема, но ако е по-голямо износването на ставите, като при коксартроза и гонартроза се пие поне шест месеца, да не кажа непрекъснато, за да се храни ставата постоянно.
Виж целия пост
# 6
Ползвам стикчето против изпотяване и съм много доволна  Peace Взех и от гела с Алое, но още не мога да кажа нищо конкретно за него.
Виж целия пост
# 7
Ето и повече инфо за алоето:

"Наименованието алое вера идва от арабската дума алоех, което означава блестящо горчиво лекарство. Най-мощното и широко използвано за приготвяне на търговски препарати във Великобритания и САЩ е Aloe Barbadensis Miller. Листата му се берат, когато растението е на 3-4 години. Лечебните му свойства се запазват чрез стабилизация-метод за съхраняване на ценния гел в състояние, възможно най-близко до първоначалното, без загуба на лечебните му свойства. Без стабилизация настъпва окисляване и разваляне на гела, дори и при охлаждане.
За оценка на качеството на продуктите е създаден през 1981г. МНСА-международен научен съвет за алое, компаниите, които отговарят на високите стандарти на МНСА, получават сертификат и го слагат на продуктите си. Полезните свойства на алоето се съдържат в чистия гел, а не в кората. В естествения му състав има над 75 различни полезни вещества, витамини и минерали, вкл. редкия вит.В12, фолиева киселина, аминокиселини. Притежава естествен противовъзпалителен ефект, повлиява добре стомашно-чревни, кожни проблеми, като псориазис и екзема, особено при малките деца, себореен дерматит, хронична уртикария, акне вулгарис и розацея, зарастване на рани и изгаряния,  артрити и астма.
Алое вера гел регулира ефективно имунната система на човека. Проблеми възникват, когато имунната система реагира по-силно от необходимото, така и когато реагира по-слабо от необходимото или пък реакцията е неправилно насочена, например срещу здрави клетки. Тези действия предизвикват т.нар. авто-имунни разстройства, представени от: язвен колит, системен еритематоден лупус, ревматоиден артрит.
Алое вера доставя основни хранителни вещества, убива бактерии- стрептококи, стафилококи, ешерихиа коли, псевдомонас, вируси-херпес симплекс и зостер, гъбички и ферменти."

Надявам се да не се е получило много дълго и досадно, а полезно. Това са извадки от книги за същността на алое вера на Д-р Питър Атертон- директор на най-голямата в Европа натуропатична клиника, където използва алое вера при лечение на различни заболявания и доказва твърденията за лечебните му свойства чрез клинични проучвания.
Виж целия пост
# 8
Аз съм много доволна от всички продукти на Форевър ,откакто започнахме всяка есен и зима да пием алое ходим при джипито само за годишни профилактични прегледи.
Виж целия пост
# 9
 Party А някой има наблюдения върху програмата за отслабване, дали си заслужава, понеже излиза доста солиничко  Twisted Evil
Виж целия пост
# 10
Аз правих програмата за изчистване и сега продължавам с програмата за отслабване - имам страхотни резултати и най-важното е че няма гладуване. За 9 дни свалих 6кг и 6 см от обиколките на бедро и талия.Според мен си заслужава и то доста Peace
Виж целия пост
# 11
 И аз съм страшно доволна от продуктите на Форевър.
 
Party А някой има наблюдения върху програмата за отслабване, дали си заслужава, понеже излиза доста солиничко  Twisted Evil
Програмата е много добра и ефективна, заслужава си.
Виж целия пост
# 12
Party А някой има наблюдения върху програмата за отслабване, дали си заслужава, понеже излиза доста солиничко  Twisted Evil

Аз също съм я правила и мои приятелки, заслужава си, здравословен начин за сваляне на кг
Виж целия пост
# 13
момичета,и аз се интересувам за програмата за отслабване, Laughingзащото искам да сваля поне 10кг.!!!!А от продуктите по принцип съм доволна  Hugот здравословния им ефект.Имах киста в матката и се излекувах само с техен продукт!Иначе за избелващата паста хич не ми хареса!Нулев ефект. newsm78
Виж целия пост
# 14
Според мен пастата е по скоро за да поддържа венците в добро състояние. Моят мъж е с парадонтоза и с тази паста успя да си спре кървенето на венците, а и не образува вече зъбен камък. Аз съм доволна от пастата.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия