1001 нощи - сърцето ти си отвори и в приказка се потопи - 59

  • 21 446
  • 454
Мъж, който не вярва на жените
Майка, която се доказва в живота
Дете с левкемия
Нужда от 150 000 $
Цинично предложение
Черна нощ
Страдание
Гняв, Напрежение и  Ненавист
Вяра
Разкаяние и Любов
Колебание
и Любов
Препятствия
Сълзи и Раздяла
Събиране
Опастности
Щастие
и
 Two HeartsГолемият денTwo Hearts

             
Онур              Каан           Нилюфер   Шехеразада   Бенну       Керем

         
Бурак     Мелек     Периде           Севал

                    
Бурхан           Надиде     Али Кемал    Фюсун       Букет         Бурджу           Бурчин                 Умут
 


           
Феридефз    Мехрибан      Нимет              Айше


     
Гани             Мерт                  Селим                   Семих

         
Еда              Хандан             Аху                 Сезан




Предишни теми


Sign Exclamation Bulb Sign ExclamationЗа предстояща информация относно развитието на сериала,
 моля използвайте бели букви

 Arrowизбира се цвят на текста и на мястото на цвета например червен се пише бял, т.е. [color=red ] [/color] [color=white ] [/color]
ако все още не можете да се справите пишете ЛС на звездичка
моля, четете преди да питате или пишете  някаква информация


 Arrow Sign Exclamation BulbЛинк с епизоди 67-74, преведени със субтитри!!!
 Arrow Sign Exclamation Bulb Линк с епизоди след 74, преведени със субтитри!!!


Всеки, който има желание да изкаже възхищението си от филма, предложение или идеи към нова тв, моля да се възползва от следната информация:
pr@ntv.bg - за нас и за всичко по-любопитно от нашата дейност търсете г-жа Станислава Кунева, завеждащ отдел “Връзки с обществеността”.
programa@ntv.bg - за това какво очаквате от програмата на Нова телевизия и г-жа Олга Лозанова, програмен директор.
film-program@ntv.bg - за препоръки и оценки към филмовата ни програма се обръщайте към Дора Николова, програмен координатор.
zdravei_bulgaria@ntv.bg - програмата- "Здравей България!":За контакти:телефон: 02 / 805 05 32 e-mail
Виж целия пост
# 1
Линковете с преведените епизоди със субтитри, е в първия пост!
За да няма обидени, моля да се продължи с ББ, за сериите който все още са без превод!!!  Hug
Виж целия пост
# 2
Честито Воскресение Христово, момичета  Hug

 easter
Виж целия пост
# 3
Цоп!
Да се наместя първа!
И веднага искам на всички влизащи тук да пожелая здраве , мир , разбирателство  и щастие !
Понеже Анчето я няма в момента , поемам смяната за пост пред изтривалката .
Че вторник наближава и нервите ще се опънат......
Нека бъдем толерантни и търпеливи !
Не се знае какво ще стане ... Да не се наложи спешна хоспитализация !....   Hug
Анче , снимките , с които ни радваш както винаги , отново са прекрасни !   bouquet
Както и нашите сладури на тях!


РС: Гласувах - мистър Идеален !/ то и аз не съм Ангелче ..... Embarassed/
Виж целия пост
# 4
Идеален е бе хора!  Heart Eyes
Виж целия пост
# 5
На всички болни и на тези в инкубационен период на болестта "1001 нощи" пожелавам весели великденски празници. На семействата ви също и дано все пак си затварят очите за вашата болест, защото тя е неизлечима, няма лек за нея никакъв, просто да се въоръжат с търпение.
Христос възкресе!
Дано доброто и любовта винаги възкръсват, дори когато са изпепелени от коварство, омраза и безумие.
Радвам се, че има с кого да споделям впечатленията си от този филм, защото той наистина е жива болест. Постоянно мисля за Шехи и Онур, Бену ме е завлядяла толкова много с нейната измъчена любов, че като видя Керем в леглото на Еда ми идва да счупя главата му от яд. Играта на всички е просто невероятна, на пук на всички предразсъдъци, които сме таили за нашите южни комшии.
Момичета, благодарна съм, че ви има. И че с вас човек забравя самотата и се отнася в приказния свят на нашите любимци. Третия сезон е направо разтърсващ. Първите два ни завлядяха с романтиката си и ни качиха в облаците. Но третия ни показа и жестоката страна на живота.
Още веднаж на всички много усмивки и красив празник.
Виж целия пост
# 6
ЧЕСТИТ ВЕЛИКДЕН НА ВСИЧКИ! Да сте винаги свежи, цветни и ароматни като пролетта!   bouquet

Аз гласувах с НЕ.
Не защото е идеален. И той си има трески за дялане, въпреки идеализирането на образа, който са му изградили сценаристите. А защото недостатък като неговия - силна ревност -  не може да се промени по никакъв начин. Може да се опита да се контролира, но виждаме от филма /а и от реалния живот/, че и това не е възможно.

Но... както казва Дони в Мюзик Айдъл - "след това страхотно изпълнение, не си струва да споменаваме неточностите"  Grinning

Така че, не бих променила нищо, просто ще го приема такъв какъвто е...  Heart Eyes
А ако е чак толкова нетърпимо - просто няма да съм с него.
Виж целия пост
# 7
Честито Воскресение Христово, момичета  Hug

 easter

Честито и на теб, звездичке, както и на всички останали! Балагодаря за новата тема!   bouquet
А за анкетата - не бих се опитвала да го променям.  Peace
Виж целия пост
# 8
    Мъж - мечта!!!

    Ако  се  опиташ  нещо  да  промениш, ще  се  развали  целия  образ!!!

    Нали  той  сам  го  каза :  На  толкова  съвършен  мъж, един  такъв  мъничък  недостатък  е 

    напълно  допустим!!!

    А  освен  това  си  мисля,  че  ако   ме  обича  така, напълно  бих  му  го  простила!!!
Виж целия пост
# 9
Момичета,има ли някъде преведени вече от 79 епизод натам?В бокса на профила който е посочен в първия пост има само една част от 79 епизод и две части на 80-ти. Rolling Eyes
Виж целия пост
# 10
Честито Воскресение Христово, момичета  Hug

 easter


Чук - чук - easter - бурака е в мен ...  smile3534  Hug
Виж целия пост
# 11
Аз пък гласувах с не. Разбира се, че има един огромен недостатък - не е мой! Cry
Ако беше мой, щях да си го отглеждам с кадифени ръкавички, че таквоз чудо изпуска ли се?
Виж целия пост
# 12
ето ги тук са  

Peace
Момичета,има ли някъде преведени вече от 79 епизод натам?В бокса на профила който е посочен в първия пост има само една част от 79 епизод и две части на 80-ти. Rolling Eyes
Виж целия пост
# 13
ХРИСТОС ВЪЗКРЪСНА ЗА ВСИЧКИ НАС И ТОВА Е НАЙ-ХУБАВОТО НЕЩО НА ПРАЗНИКА!

Здравейте момичета, чета ви много отдавна, вълнувам се с вас, гласувам с вас, гадая и предугаждам финала заедно с вас. Днес реших и аз да изляза на светло, дано ме приемете като една от вас.
 Гласувах за мъничка промяна в идеализирания образ на нашия любимец, естествено ревността. luvbed  Kissing Heart
Виж целия пост
# 14
 easter
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия