Спамо-чат (20.04-26.04)...ще пием и пак ще се напием....

  • 35 463
  • 2 552




Тъй, тъй предстои купонджийска седмица Mr. Green
До към сряда се ориентирайте, че ще звънкам  за резервацията Whistling
До тук записани са тези, ако има някой пропуснат или размислил да свирка Whistling



Руска+2,  Лео, Цомба, Пети  Мечо Пух   
Медовината+gill grisam, Джулианна,
Бианка+1 синеочка
Виж целия пост
# 1
пу първа  Crazy Mr. Green
Виж целия пост
# 2
 Whistling
Виж целия пост
# 3
Лео, ако ме телепортираш на онова местенце с коктейлчетата, цена няма да имаш!  smile3503 smile3508 smile3508 smile3508 smile3508 smile3508
Виж целия пост
# 4
Лео, ако ме телепортираш на онова местенце с коктейлчетата, цена няма да имаш!  smile3503 smile3508 smile3508 smile3508 smile3508 smile3508


придружител искаш ли  Crazy Whistling Whistling Whistling
Виж целия пост
# 5
Луне,ама завинаги там!
Виж целия пост
# 6
Лео, ако ме телепортираш на онова местенце с коктейлчетата, цена няма да имаш!  smile3503 smile3508 smile3508 smile3508 smile3508 smile3508


придружител искаш ли  Crazy Whistling Whistling Whistling
Магаре зоб ще ядеш ли????????? Whistling Whistling Whistling Whistling Whistling
Не се пита, бре!
Виж целия пост
# 7



Иска  Mr. Green


Виж целия пост
# 8
Лео, не че имам нещо против младежа, Naughty ама аз съм още млада... bowuu и ми требе по-улегнал мъж.  Whistling Whistling Whistling Whistling
Послушна ученичка съм...ама за даскалица не ставам.  Mr. Green Mr. Green Mr. Green
Виж целия пост
# 9
 Rolling Eyes Тоя?

Виж целия пост
# 10
Лео, не че имам нещо против младежа, Naughty ама аз съм още млада... bowuu и ми требе по-улегнал мъж.  Whistling Whistling Whistling Whistling
Послушна ученичка съм...ама за даскалица не ставам.  Mr. Green Mr. Green Mr. Green

туй па и капризно Crazy
Виж целия пост
# 11
или тоя

Виж целия пост
# 12
Е, баш!   tooth Бива го вторият.  smile3521
Леонсиня!    bouquet

Асс, този от детските ми мечти не го ща! Едно вин дизелче напремер не връщам... Whistling Whistling Whistling Whistling
Или Джейсън стейтънче.... Mr. Green
Виж целия пост
# 13
Те ти един улегнал МъЖ!
Mr. Green
Виж целия пост
# 14
Цоли, тоз е твърде Улегнал....мисля. Не става за релакс, а за стресиране.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия