Момичета моля за отзиви за тези бунгала на Арапя

  • 4 071
  • 18
С малко дете сме и не ми се тръгва на магия.
Бунгалата изглеждат добре и условията ме устройват, но дали всичко описано съответства на снимките.
Ако някой ги е посетил ще съм благодарна за отзиви а няма да се разсърдя ако ми предложите и алтернативи Hug
http://www.arapia-1.hit.bg/
Виж целия пост
# 1
Изглеждат много добре-поддържани и чисти,но не се знае наяве дали е така!
Виж целия пост
# 2
Не съм била в тези бунгала, но съм бил ав Арапя и е божествена!  Heart Eyes Ако не ви харесат, винаги можете да ги смените- много семейства предлагат бунгала Simple Smile
Виж целия пост
# 3
Тази фирма имаше същите къщи на Царево. Много бях доволна. СТрахотни хора са и наистина си заслужава да се отиде при тях. Виждала съм и тези къщи не Арапя и наистина са като на снимките.
Виж целия пост
# 4
Благодаря ви момичета Hug
Днес ще се обадя да резервирам ако има свободни естествено Peace
Виж целия пост
# 5
А аз като непросветена и зарибена  Embarassed да попитам - къде точно се намира къмпинг Арапя?
Много на юг ли е или...
Виж целия пост
# 6
Около 3 км. северно от Царево,ако не се лъжа.
Виж целия пост
# 7
Пробвайте с търсачката, има няколко теми за Арапя.
Виж целия пост
# 8
Бунгалата не са лоши. Но, поискай да ти дадат вътрешно: външните граничат с улицата и не се спи от коли, скутери.
Виж целия пост
# 9
Благодаря за информацията, бунгалата изглеждат доста добре - и като условия, и като цени.
Виж целия пост
# 10
Има ли какво да се прави в това селище или село ли е? Заведения детски кътове? Ако е ходил някой нека да сподели...
Виж целия пост
# 11
Читави са бунгалата.
Не е село, бивш къмпинг е. Сега има много бунгала, няколко хотела, заведения колкото щеш.
Преди 20-30 години беше чудесно спокойно място, сега ходя там от сантиментални подбуди, просто не мога да си представя да ида другаде. Но аз съм на каравана, в другия край на къмпинга, където е тихо и спокойно.
Ако трябва да сме реалисти, кочината е яка, особено през август и особено в частта с тези бунгала.
Чува се и чалга в тая част.
Виж целия пост
# 12
Преди 20-30 години беше чудесно спокойно място, сега ходя там от сантиментални подбуди
Така е. Аз опитах последно преди три години, но не се получи...
Виж целия пост
# 13

Чува се и чалга в тая част.
[/quote]

Моля, моля  Laughing Чалга се чува от едни пловдичани, но слабо, т.к. им бе направено "превъзпитание"  Mr. Green
п.п. Луда Мара, аз вече стягам багаж...и търся бус да закарам хладилника, телевизора, сателита..
Виж целия пост
# 14

Ако трябва да сме реалисти, кочината е яка, особено през август и особено в частта с тези бунгала.

Което ще рече?  Thinking
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия