фирма Добрев - М

  • 2 075
  • 2
Здравейте! Някой от нас ползвал ли е услугите на фирма Добрев -М. Фирмата е пловдивска и правят мебели с дърворезба. Мерси на отзовалите се  Party
Виж целия пост
# 1
Мила, моя приятелка си поръча мебели с дърворезба мисля, че в Чепеларе или някъде в тоя ряйон -нещата са много красиви Laughing
Каза, че е доста по-евтино да си плати транспорта , отколкото тук да и изпълнят поръчката. Тя си беше харесала от някакъв каталог и търсеше кой да го изпълни. Ако проявяваш интерес ще питам. Иначе за Пловдив мога да ти препоръчам място за мебели от ПДЧ или МДФ - едно цехче на гърба на хотел Лайпциг, кодето си изпипват наистина нещата и дават страхотни идейки момчетата. И за там мога да ти изровя координати.
Виж целия пост
# 2
Ей, мерси много!  bouquet как си изровила толкова старата тема Hug! Може ли да попиташ твоята приятелка дали може да пусне снимки или може и на мейл. Искам и аз да поръчам  мебели от орех, явор, дъб с красива дърворезба, но много фина.

За ПДЧ и МДФ, благодаря много, но не ми трябва. Но горното живо ме интересува.  bowuu
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия