покривало за холен ъгъл ?

  • 7 780
  • 8
Преди 1 година си купихме голям ъгъл за хола със светла дамаска. Сега няма и спомен от хубавия й цвят. Целия е в петна от пюрета, супички и т.н. /синът ми не е от най-ящните и се храним играейки и обикаляйки всички стаи/. Та въпросът ми е има ли готови такива покривала за ъгъл, за дивани съм чувала, но те са със стандартна форма  newsm78
Виж целия пост
# 1
Май са стандартни, ако има, може би трябва да се шие по поръчка.
Виж целия пост
# 2
Купи си какъвто искаш десен дамаска и отиди някъде с точните размери да ти го ушият. Peace
Виж целия пост
# 3
А как горе долу изглежда такова покривало и то за ъглов диван, исками се да вида нещо такова.
Виж целия пост
# 4
Наскоро си купихме голям ъгъл за хола, дамаската е много хубава в мек, оранжев цвят и поради тази причина реших да я покрия със същия цвят(оранжев) плат.
Не бих могла да ти предложа шивачка, защото покривалото ми го уши моя близка,която не е шивачка по принцип , но покривалото изглежда добре и така ще запазим дамаската на новия диван чиста, докато детето спре да се катери с пантофи и цапа и маже и яде навсякъде.
Мога да ти обясня, как да се ушие на лични ако имаш интерес или да ти пратя снимки да видиш как изглежда покривалото, за да го покажеш на шивач.
Виж целия пост
# 5
Купи си какъвто искаш десен дамаска и отиди някъде с точните размери да ти го ушият. Peace
Май това наистина е най-добрия вариант, но все не намирам време за това... Искам да отида някъде, да харесам и да купя. Нашата мека мебел не е ъглова, а са 1 двойка и 1 тройка, но още не съм открила подходящото покривало, а светлата дамаска се цапа ужасно! Търесенето продължава.  Peace Успех на останалите!   bouquet
Виж целия пост
# 6
Купи си какъвто искаш десен дамаска и отиди някъде с точните размери да ти го ушият. Peace

Много добър съвет!  bouquet Peace
Виж целия пост
# 7
Наскоро си купихме голям ъгъл за хола, дамаската е много хубава в мек, оранжев цвят и поради тази причина реших да я покрия със същия цвят(оранжев) плат.
Не бих могла да ти предложа шивачка, защото покривалото ми го уши моя близка,която не е шивачка по принцип , но покривалото изглежда добре и така ще запазим дамаската на новия диван чиста, докато детето спре да се катери с пантофи и цапа и маже и яде навсякъде.
Мога да ти обясня, как да се ушие на лични ако имаш интерес или да ти пратя снимки да видиш как изглежда покривалото, за да го покажеш на шивач.
много ще се радвам ако ми изпратиш снимки и идеи на лични. Нашият ъгъл е също в такъв мек, оранжев цвят  Hug
Виж целия пост
# 8
Аз затова заложих на кожа, бяла е, но се чисти супер лесно. Нашият диван е ъглов 2ка+лежанка. Имам ленено покривало за 2-ката, главно за лятото, но не е шита специално, просто пасна и като цвят, и като размер.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия