Епилепсия-тема7

  • 47 627
  • 644
СТАРИ ТЕМИ

 
ПОЛЕЗНИ ЛИНКОВЕ
 
Виж целия пост
# 1
С пожелание в тази тема да пишем само хубави неща  Hug  bouquet
Виж целия пост
# 2
ted  bouquet Благодарим за новата темичка,дано само добри новини се пишат тук Praynig
Благодаря и на всички за поздравите Hug Hug Heart Eyes
Виж целия пост
# 3
Честито нова темичка момичета,дано лошите неща останат зад гърба ни и да споделяме само хубави моменти.Пока да ти е жива и здрава рожденничката и от мен. Hug
Виж целия пост
# 4
Туп и аз!
ted_ благодаря за пожеланието!Аз като майка която все още не знае какво става с детето й (но пие Конвулекс) с надежда чакам новото ЕЕГ и първото ЯМР, че да се успокоя.Ми то голямо отлагане падна... все нещо става и...а дано е другата седмица!
Praynig
Виж целия пост
# 5
ted_,чудесно оформление!  bouquet

Вече да се надяваме и големите да дойдат при нас! Hug

Тъй като днес едно чудесно момиченце навърши първата си годинка,нека темичката ни да е усмихната и борбена като нейната майчица! Heart Eyes
Виж целия пост
# 6
И аз съм тук, нека в новата темичка има изписани само хубави страници.  Hug Hug Hug
Виж целия пост
# 7
Хайде и аз тук.
Честито на малките рожденнички,с малко закьснения Blush
В тьрсене сме на нова квартира и нямам много време на пиШа...в неделея Криси получи оЩе един пристьп,този пьт в будно сьстояние и мина за не повече от минутка,Ще изчакам оЩе и ако се повтори Ще се обадя на невролога(дано да не се налага Praynig)
От 4 дни му давам едно сиропче ,за да спи по/добре през ноЩа,хомеапатично е ,но няма оЩе никакьв ефект.... направо ни побьрква през ноЩа  ooooh! по цяла ноЩ се вьрти ,не ни оставя да мигнем Tired ,направо сьм заприличала на зомби  Twisted Evil
Виж целия пост
# 8
Ето ме и мен тук.  Simple SmileАз малко ви пиша, но много чета. Все пак съм от скоро във тази каша - епилепсията, а пък и при нас е много странно - конвулекс, но без видими пристъпи. Стига оплаквания ....  Stop нека САМО хубави моменти имаме за споделяне тук Hug.
Виж целия пост
# 9
Хайде,цап-царап и ние тук Heart Eyes
честито ни нова тема и сааамоо  хубави неща Hug
Виж целия пост
# 10
 Здравейте и от мен в новата тема!
Пожелавам в тази тема много хубави моменти!
Най-важното е че се подкрепяме и разбираме!
Благодаря много за подкрепата на Vanq_66!
И аз повече чета отколкото пиша, постоянно съм между страниците на форума. Hug
Виж целия пост
# 11
Ето една от снимките от рождения ден.

Тук вече сме към края на партито и Иренка е много сериозна че празника свършва.
Тук http://www.bgbaby.net/irena/gallery.php може да видите и и други снимки от рождения ни ден. Peace
Виж целия пост
# 12
Опалянкааа ето ме мен!Много сте сладки!!Този сайт нещо не ми го зарежда ама може и от моя "прекрасен "Интернет да е .
Виж целия пост
# 13
Честита нова темичка и само хубави нещица да пишем тук, ей!! Че напоследък нещо и ние сдадохме багажа, ама нали знаете, че "Можеше и по-зле да бъде" Peace Пък матури и балове хлопат на вратата, няма време за отпускане  Naughty
Темата е много хубава, благодарим ти, Тед!
Честит рожден ден на патерици на Иренка!!! Голямо е сладкишче! Разгледах всички снимки, страхотни сте, сияна  Hug
Ваня, да си жива и здрава, че без теб ... незнам закъде сме ...   bouquet
Виж целия пост
# 14
siqna страхотни снимки, паднал е купон вчера, а Рени е сладурче и половина! Heart Eyes
.........................
Ваня, да си жива и здрава, че без теб ... незнам закъде сме ...   bouquet
Присъединявам се с две ръце за към това! Hug
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия