възмпжно л ие...херпес?

  • 1 295
  • 7
от няколко ден аме болеше лявата част на гърлото и отидох на лекар.Каьа ми е че е от афта която имам на небцето.Като с еприбрах видях че ми е изписал лекарства за херпес и значи имам херпес.Вчера имах контакти с приятеля ми-целувки и орален секс.Ясно ми е че сигурно и той ще има в устата ,но може ли да му излезне и по пениса.Четох в интернет че има 2 типа -лабиален( в устата) и генитален.И не ми стана много ясно дали може да му се появи генитален херпес
Виж целия пост
# 1
Щом ти е казал, че имаш афта, значи имаш афта.
Виж целия пост
# 2
а защо товагава ми предписа ацикловир, което е за херпес симплек и херпес зостер
Виж целия пост
# 3
Защото ацикловирът е антибиотичен широкоспектърен крем, който се използва и за афти.
Виж целия пост
# 4
той ми изписа хапчета всъщност.Та казваш че няма отр какво д асе притеснявам така ли?Просто не ми е ясна разликата м/у херпеса и афтата и затова така разпитвам..
Виж целия пост
# 5
Да, има го под формата и на хапчета. Според мен няма от какво да се притесняваш. Порови се в гугъл и ще намериш това, което те интересува  Peace
Виж целия пост
# 6
Защото ацикловирът е антибиотичен широкоспектърен крем, който се използва и за афти.
Точно така !
Аз преди години съм лекувала афти  с ВАГОТИЛ - (той вече не се произвежда) и е  за влагалищни промивки  Rolling Eyes Heart Eyes
Виж целия пост
# 7
гледах из интернет и навсякъде говорят за херпес по устните и около тях. А в устата излиза ли?И как може да се различи дали е херпес или афта?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия