Без неприятна миризма.

  • 11 178
  • 81
Има две теми за средства против изпотяване и без бели следи,но май стигнах до заключението ,че няма продукт ,който да спира напълно този процес...затова съм в тьрсене на продукт , с който поне да я няма неприятна миризма на пот  Sick
Споделете вашите фаворити  Praynig
Виж целия пост
# 1
Одорекс  Peace
Ето тук може да видиш продукта и да прочетеш повече за него http://www.biotrade-bg.com/index.php?p=8&l=1&c=2
Виж целия пост
# 2
С две ръце го препоръчвам. Спира изпотяването за 15 дни след 3 пъти напръскване. След това се напръсквам с  някакъв дезодорант и съм добре.  Peace
Виж целия пост
# 3
Ползвам дезодорант против изпотяване стик на Нивеа и не се изпотявам изобщо. Пръскащите дезодоранти никаква работа не вършат.
Виж целия пост
# 4
Има две теми за средства против изпотяване и без бели следи,но май стигнах до заключението ,че няма продукт ,който да спира напълно този процес...затова съм в тьрсене на продукт , с който поне да я няма неприятна миризма на пот  Sick
Споделете вашите фаворити  Praynig
Ами като знаеш,че има 2 теми,може да продължиш да четеш дискусиите там,а не да пълниш форума  Rolling Eyes
Виж целия пост
# 5

Ами като знаеш,че има 2 теми,може да продължиш да четеш дискусиите там,а не да пълниш форума  Rolling Eyes
Не искам да се заяждам,но точно ти си пуснала още веднъж тема ,която вече съществува,за белите следи,а тази е за продукти,който предотвратяват миризмата.
Виж целия пост
# 6

Ами като знаеш,че има 2 теми,може да продължиш да четеш дискусиите там,а не да пълниш форума  Rolling Eyes
Не искам да се заяждам,но точно ти си пуснала още веднъж тема ,която вече съществува,за белите следи,а тази е за продукти,който предотвратяват миризмата.

Темата,която беше пусната преди това не беше конкретна,всеки казваше какво използва.Когато аз пуснах темата конкретно питах за такива,които не оставят бели следи,защото това не се споменаваше.Впоследтствие темата,която пуснах доста се разшири  и критериите бяха не само петната,но и дали наистина е ефективен против изпотяване  и миризма.Не вярвам,че тука ще получиш по-конкретен отговор!Аз също не се заяждам   bouquet
Виж целия пост
# 7
Надявам се да не си права и да се включат повече момичета и да споделят своя опит.  bouquet
А знаете ли как се казва сьставката ,която туШира миризмата на пот? Да знам какво да гледам като купувам Thinking
Виж целия пост
# 8
Според мене всичките дезодоранти имат такава съставка. Проблема явно идва от това, че някои хора се потят повече- а други по-малко. Аз какъвто и продукт да ползвам никога няма миризма, единствено от някои дезодоранти ми седи мокро. Най-доволна съм от жълтия Адидас. Пише на него, че е разработен заедно с атлети. Нито оставя следи, нито седи мокро и ухае много готино.
Виж целия пост
# 9
Жаки, този адидас е ,за който стана на вьпрос в другата тема ,нали?
Аз сьм ползвала синия и зеления,като аромат са супер,но май само до там.
Ще потьрся и жьлтия,че май не сьм го среЩала до сега newsm78
Виж целия пост
# 10
Адидаса мъжки или женски е Simple Smile?
Виж целия пост
# 11
Колебая се още за Одорекса, ама май ще си взема, че иначе нищо не ми действа повече от 1 час.
Виж целия пост
# 12
Женски е. Жълтия се казва Intense...демек явно е най-силен. Аз по-добър от него до сега не съм ползвала.
Виж целия пост
# 13
Женски е. Жълтия се казва Intense...демек явно е най-силен. Аз по-добър от него до сега не съм ползвала.
A снимчица дали ще ти се намери, че се сещам само за мъжките  Embarassed
Виж целия пост
# 14
Ето ги
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия