"Страсти на леда" или "Жаркий лед"

  • 9 841
  • 62
Това е новият сериал, който дават по Нова телевизия. Официална страница на сериала: "Жаркий лед"
Участват световни шампиони по фигурно пързаляне:
Роман Костомаров в ролята на Виктор Молодцов Изпълнение на Навка/ Костомаров




Алексей Ягудин в ролята на Роман Козырев

Изпълнение на Алексей Ягудин


Алексей Тихонов в ролята на Николай Рокотов


 Изпълнение на Алексей Тихонов

Песента към сериала се изпълнява от Екатерина Гусева, актрисата, която изпълнява ролята на Наталья Трофимова
Официален сайт на Екатерина Гусева
 


Виж целия пост
# 1
Гледахте ли вчерашния епизод на филма? Виктор ми се струва доста объркан между Наташа и Аня. Искаше да говори със съпругата си и се чудя какво ли ще и каже  ooooh!.
Виж целия пост
# 2
Според мен, че я обича и че иска да се съберат. Филма е 100 серии!
Виж целия пост
# 3
Подразни ме как с лека ръка я напусна и се хвърли при другата, нарани я жестоко, пък сега ще и се извинява. Струва ми се, че има още чувства към бившата.
Виж целия пост
# 4
И на мен така ми се струва, ще видим как ще се развият нещата. Днес ще ми е интерсно дали Козирев ще се пързаля!!
Виж целия пост
# 5
Аз мисля, че Наташа няма да го пусне, но той на своя глава ще се пързаля и ще си навреди вероятно. В тази серия не дадоха нищо за Ася и майка и. Там интригата с нея и Трофимов дали ще продължи?
Виж целия пост
# 6
Вчера серията беше много интересна. Явно авантюрата на Александър Петрович продължава. А и фигуристката му се представи супер!
Виж целия пост
# 7
Преди няколко дни попаднах на този сериал и се зачудих кои от актьорите са спортисти и кои са с дубльори. Сега като видях началото на темата предположенията ми се потвърдиха. Че е сапунка, сапунка е, но поне не е отегчителна като американските и латиноамериканските, а и хората добре играят. Направиха ми добро впечатление.
Виж целия пост
# 8
Според емн доста се различава от сапунките, по- скоро се опитват да ни покажат какви емоции, драми, труд и упоритост се крие зад труда на фигуристите! А и на мен фигурното пързаляне ми е един от любимите спортове, за това с удоволствие гледам този филм Simple Smile
Виж целия пост
# 9
Постарали са се руснаците да излязат от схемата. Много прецизно направен сериал. Не се мятат от една драма в друга, а е доста сдържано и приятно за гледане.
Виж целия пост
# 10
Вчерашната серия наистина беше интересна. Много съжалих за Козирев, блестящо се представи и после...........Някой гледа ли днес, казвайте какво става.
Виж целия пост
# 11
Гледах оттук-оттам. Онзи с коленете направи криза и не излезе да си вземе златния медал. Малката (май Ася) видя майка си да се целува с треньора и започна да ревнува и да прави стойки. Вербуваха едната състезателка в балета за прима, а онази прима хукна да спасява съквартиранта си с травмата. Мъжът на Наташа и гаджето му скъсаха, май по нейна инициатива, той се засегна и заради медала и си тръгна.
Виж целия пост
# 12
Ааа, значи хубавецът ще се моли на Наташа сега. За Трофимов и майката на Ася- очаквах го вече, то се виждаше, че прескачат искри още в началото. Сега очаквам Рокотов да се раздели с Александра Белкевич и да се събере със съпругата си.
Виж целия пост
# 13
Ааа, значи хубавецът ще се моли на Наташа сега. За Трофимов и майката на Ася- очаквах го вече, то се виждаше, че прескачат искри още в началото. Сега очаквам Рокотов да се раздели с Александра Белкевич и да се събере със съпругата си.
И аз така, ама тя ще го приеме ли??? А и Витя май пак ще хукне по Наташа след като Ана го заряза!
Виж целия пост
# 14
Да, Витя сто процента ще иска да се върне при Наташа. А за Рокотов и жена му нямам прогнози, ама тя вижда, че детето го иска много и се измъчва. А този Смилкин ми е такъв мазник и такъв сметкаджия. Да не казвам Громов колко ми е противен. На какво отгоре това самочуувствие не знам.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия