С каква боя да си покрия белите коси?

  • 2 072
  • 13
Здравейте момичета,много ще се радвам ако споделите опит с каква боя и марка мога да си боядисам белите коси,досега с нищо не мога да ги покрия,иначе се боядисвам пепелно русо.Благодаря Hug
Виж целия пост
# 1
Фризьорката ми каза, че Кюн много добре покривали бели коси. Има тема за тях
Виж целия пост
# 2
Здравейте момичета,много ще се радвам ако споделите опит с каква боя и марка мога да си боядисам белите коси,досега с нищо не мога да ги покрия,иначе се боядисвам пепелно русо.Благодаря Hug
не съм чувала за тях,можеш ли да ми кажеш къде се продават?
Виж целия пост
# 3
Не се продават май свободно. Виждала съм ги само по салони
Виж целия пост
# 4
А от тези,които се продават свободно кои стават Thinking?
Виж целия пост
# 5
Леле  Laughing
Аз мечтая за бяла косаа..а други искат да покрият белите коси Simple Smile
Защо не пробваш да се боядисаш в бяло-русо,сигурна съм,че ще стане страхотно...а иначе палетте много добре покрива косата.
Виж целия пост
# 6
Не мога да кажа, не съм се боядисвам с такива. Питай ако искаш в темата за руса коса.
Виж целия пост
# 7
Ами и аз искам бяло русо,но честно казано нямам нерви да се занимавам,знам че не се подържа лесно,може да опитам някой ден,засега ще почакам че ми е изтощена косата Simple Smile.ще питам и в другата тема  bouquet
Виж целия пост
# 8
Ако някой ми каже такава боя ще го черпя, ама наистина. Пробвала съм от най-скъпите до най-евтините бои и по света и у нас и белите косми си остават бели. Засега са малко, ама после... Боядисвам се в златисто-бакърено светло русо. Не ща бяло и сиво, не ми харесва.
Виж целия пост
# 9
Велатон-покрива белите коси, цена около 7-8 лв. и се продава свободно навсякъде, даже и в маркетите.
Виж целия пост
# 10
ами то на доста бои пише 100 процента покритие на белите коси ама не newsm78
Виж целия пост
# 11
Търси професионална,основен тон.
Виж целия пост
# 12
Според мен ,по-силните бои покриват белите косми. колкото по-щадяща и билкова, натурална....т.н. е една боя толкова по-непокривна е ! Според мен търси професионални или чула съм ,че Палете са по-покривни !
Виж целия пост
# 13
благодаря за съветите
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия