имате ли впечатления от х.Свети Никола в Сандански

  • 1 651
  • 11
Моля споделете впечатления от х.Свети Никола в Сандански !?

Търся хотел в който да резервирам кратка почивка за дъщеря ми и нейната баба  Sunglasses

За съжаление в този хотел няма нито детски басейн нито детски кът  Sad
Виж целия пост
# 1
Ние ходим там.На нас ни харесва,водата в басейна е 34 градуса.Няма детски басейн,но джакузито е плитко и ако не е пуснато става.Детски кът също няма,но парка в Сандански е страхотен а там има доста детски съоражения.
Иначе, хотела за 3 звезди е чудесен.Много е чисто и приятно.Водата в чешмите също е минерална.И в ресторанта готвят добре.
Виж целия пост
# 2
Ние бяхме там пролетната ваканция. Не разбрах колко голямо е детето, но в басейна имаше доста малки деца, примерно три годишни - с крилца, пояси. Водата, обаче, беше 30 градуса, въпреки че на дъската беше изписано 33. На мен лично ми беше студено, но хората си се плацикаха без видими притеснения. Детски кът не ти трябва, защото вие през цялото време ще сте навън, в парка предимно, няма да се заврете на хубавото време вътре я! Храната беше чудесна, за обяд предлагат меню с готвено и цените са доста прилични.
Виж целия пост
# 3
Стаите са ужасно тясни!
Поне по мое мнение. Rolling Eyes
Виж целия пост
# 4
много Ви благодаря !!!!   bouquet дано да има и хубаво време  Sunglasses
Виж целия пост
# 5
много Ви благодаря !!!!   bouquet дано да има и хубаво време  Sunglasses
Liviat  моля те пиши какви са твоите отзиви. Впечатлих се от уикенд-програмата им!
Виж целия пост
# 6
Ходила съм там, последният път през ноември, миналата година. Бях без семейството ми, а като съм без детето не се завъртях много из хотела. Храната наистина беше хубава, лобито има изнесени маси отвън на самата главна улица и е много приятно. Съгласна съм за стаите, че не са много просторни. Иначе в Сандански има много по-добри хотели, особено с деца, но и цените са други.
Виж целия пост
# 7
Учудвам се на добрите коментари по отношение на хотела.
1. Паркинга - просто е някакъв ужас. Трябва да си винаги близо до хотела или да си оставиш ключовте за да не те безпокоят. За 20мин ни извикаха 3 пъти да местим колата.
2. Стаята е супер малка, банята не се отводнява поради грешно изграден сифон. Имаше проблем с водата - около 3 пъти ми се случи да се сменя вряла с ледена, без да пипам нищо - едвам се изкъпах.
3. Климатика ни не работеше и трябваше да чакаме да го оправят 2 дена.
4. Храната ставаше, но само тази на закуска. Сервитьорите бяха много нелюбезни, още си казвам поръчката когато се обърна и тръгна да си ходи, трябваше да подвиквам след него.
5. Много шумно - постоянно се чуваха гостите от съседните стаи - заспиваш когато и те заспиват и ставаш когато и те се размърдат.
6. СПА центъра изобщо не е никакъв СПА и никакъв център - трябва да им забранят на такива да се пишат СПА. Басейна беше супер мръсен и за 5 дни грам не го почистиха.
7. На изпроводяк ни накараха да си заплатим халатите, което за мен е недопустимо по 6лв за халат, като по принцип тези неща е редно да се упоменат ПРЕДИ да ти дадат халата, а не след това.

На първо време това се сещам, ако има още нещо ще го напиша.
Лично аз повече няма да стъпя там, за цена от 100лв на стая има много по-добри места.
Виж целия пост
# 8
100 лева за този хотел е твърде много! За подобна цена във Велинград - къде-къде по-добро обслужване и условия.

Онзи ден се опитахме да седнем в пицарията им. Чакахме да ни донесат менюта 15 минути, още 15 - за да ни вземат поръчката; след още 15 - дъщеря ми попита сервитьорката кога ще е готова пицата , а тя й отговори : "когато стане". След още малко на същия въпрос от съседната маса отговориха : след 1 час. Платихме си колата и си тръгнахме.
Виж целия пост
# 9
   Не зная дали не е късно за мнение, но преди 2 години бях там на семинар и много ми хареса. Препоръчвам го от сърце!
Виж целия пост
# 10
Хотела е отврат SickЗа тези пари ще получите 100 пъти по добро обслужване в
хотел ЕДИА  или МЕДИТЕ
И двата хотела са страхотни Peace
Виж целия пост
# 11
Aз съм доволна.
Като ходихме малкия беше на годинка.Плуваше си в басейна с баща си с пояса.
Стаите наистина са малко тясни,но храната беше много добра.
И е на удобно място за разходки.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия